Ігри Лего

У якийсь момент кожен дитина відчуває в собі порив змінювати світ навколо себе за своїм смаком і негайно приступає до справи! Направити раптово прокинулися творчі здібності у мирний і корисне русло – справа непроста. Саме для цього були створені конструктори Лего, які гаряче улюблені хлопцями і дівчатами з усього світу. Ігри Лего допомагають оживити звичні фігурки і подарувати їм абсолютно нову віртуальну життя.

Категорії:

Ігри:

Хтось любить отримувати всі вже готовою до вживання, а комусь приносить задоволення сам процес створення, а після того, як результат досягнутий, такі люди зазвичай втрачають інтерес до свого твору. Для справжніх творців ми пропонуємо ігри Лего! Онлайн ігри Лего для хлопчиків - це ваші улюблені світи і герої, представлені у форматі конструктора! Тепер ви можете не тільки грати, але і, проявивши свою фантазію, міняти все в світі на свій смак! За допомогою маленьких детальок можна побудувати все, що завгодно! Персонажі найпопулярніших фільмів і мультиків вже створені розробниками спеціально для вас - розігруйте сценки з їх участю і вершите їх долю на свій лад.

Суцільний LegoLife

Навряд чи в світі, за винятком зовсім вже глухих сіл і поселень, знайдеться людина, який не бачив би іграшок з логотипом LEGO або, хоча б не чув цього слова. Воно вже давно перетворилося на загальне і тепер так називають будь-конструктор з дрібних кубиків. Описувати принцип дії, я думаю, немає потреби. Але ось звідки взялися ці кубики варто розповісти.

Історія успіху: від прасувальних дощок до конструкторам

Насамперед, LEGO - це не ім'я та прізвище не творця кубиків. Це слово походить від датського lеg gоdt - «грай добре». А сам принцип побудови об'єкта з кубиків був винайдений психологом з Англії Хіларі Гарі Фішером Пейджем. Ну, а Лего - це назва компанії, яка купила права на використання винаходу психолога. Спочатку це була невелика датська фірма, яка ще в далекому 1932 році займалася випуском предметів побуту з дерева. Коли вибухнула економічна криза (майже як у наш час), прасувальні дошки і сходи стали нікому не потрібні. Однак керівник і засновник компанії Оле Кірк Крістіансен звернув увагу на те, що на іграшки попит майже не впав. І ось, маючи в розпорядженні всього сімох працівників, майбутня компанія стала виготовляти іграшки.

Причому вони, як і нинішня продукція LEGO, коштували вельми недешево, але успіх був. А тому на початку 40-х років компанія, попередньо переживши пожежа, повністю перейшла на виробництво іграшок, а її штат становив вже 40 людей. У 1947 році компанія купила права на той самий винахід англійця і поступово стала переходити з дерева на пластмасу. Однак перший конструктор зійшов з леговского конвеєра тільки в 1958. Але вже в 1962 році компанія мала власний літак, який доставляв 52 варіанту конструктора в багато країн, включаючи США.

Успіх компанії пояснюється не тільки конструкторськими і дизайнерськими рішеннями, але і тим, що Лего випускає те, що цікавить покупців. До речі, всі конструктори, незалежно від року випуску, чудово підходять один до одного і можуть з'єднуватися. Детальки штампуються термопластавтоматми. На головному заводі в Данії щодня використовується 60 тонн пластику для виробництва деталей конструкторів.

Ігри Лего

Описувати всі успіхи і досягнення найбільшого в світі виробника конструкторів довго. Однак не згадати про те, що першим тематичним набором-конструктором став набір LEGOLAND Space (Космос). У ньому вже були фігурки з рухомими кінцівками. Знаменним є також і той факт, що королівська сім'я Данії стала постійним клієнтом компанії.

Проте історія успіху не буває безхмарним. Розповсюдження та популяризація комп'ютерних ігор компанія завдало леговцам потужний удар і ввергло в затяжну кризу. Проте вихід був знайдений. Компанію врятувало виробництво наборів, які забезпечувалися електронікою, моторчиками і програмованими роботами (в 1998 році). І справи LEGO поступово пішли на поправку.

конструктори ЛЕГО приваблюють дітей і не тільки

Британська асоціація продавців іграшок у 2000 році присвоїла кубику Лего звання найбільш значущою іграшки ХХ століття. І, якщо розібратися, то не даремно. Більшість дорослих людей вважаю іграшки пустою забавою для дітей, не замислюючись над тим, якою насправді є їх роль у розвитку дитини.

Метою компанії завжди було не тільки випустити красиву іграшку, але, насамперед, спонукати дитину мислити творчо і креативно. Якщо взяти будь-який набір конструктора з достатньою кількістю деталей, то з нього можна зібрати не тільки те, що показано в інструкції, але і масу інших речей. Наприклад, з набору з вертольотом, можна зібрати не тільки гвинтокрилу машину по інструкції, але і декілька його модифікацій, а також снігохід, пістолет, вентилятор і багато іншого, на що вистачить фантазії. Взагалі, про вплив конструкторів і ігор Лего на розвиток дітей сказано і написано багато.

І не даремно, адже сама компанія приділяє цьому багато уваги, випускаючи конструктори для дітей різних віків. Батьки, бабусі і дідусі, а також професійні педагоги і психологи все частіше застосовують конструктор для моделювання різних життєвих ситуацій, обігравання казкових сюжетів і так далі. Це дозволяє не тільки пояснити дитині наочно багато речей і ситуації, але й дати поштовх до творчості. Адже дитині буде дуже цікаво не тільки грати в «дочки-матері», але також будувати при цьому для своїх персонажів будинок, створювати інтер'єри і багато іншого. Лего гри визнаються кращими розвиваючими іграшками.

Ігри Лего

Такий мега-привабливим моментом можна вважати тематичність. LEGO виготовляє набори та ігри Лего на будь-який смак, використовуючи самі популярні тематики. Йдуть фільми про війну з інопланетянами? Ось вам Alien Conquest. Фанатеете від Губки-Боба? Будь ласка, грайте. Володар кілець, Ніндзя-черепашки, Зоряні війни, Гаррі Поттер, - все це знайшло своє відображення в конструкторі. Але самі гравці, серед яких виявилося чимало дорослих дядьків, пішли ще далі і стали знімати анімаційні фільми, створюючи з конструктора декорації і використовуючи фігурки з різних серій. Наші співвітчизники і «буржуйські» режисери-аматори знімають цілі серіали за мотивами найпопулярніших комп'ютерних ігор: S. T. A. L. K. E. R., Fallout і багато інших. Так сформувалося напрямок під назвою LEGO-анімація.

Проте однією анімацією LEGO-творчість не обмежується. По всьому світу люди створюють з деталей конструктора точні копії пам'ятників, скульптур, будівель і так далі. Не є рідкістю і численні лего-містечка і парки Legoland, за яким навіть доросла людина може вільно прогулятися.

не Можна не прокоментувати і взаємовплив конструкторів LEGO і світу комп'ютерних ігор. Мова йде про популярної гри Minecraft. З 2012 року шанувальники цієї гри зможуть продовжити улюблене заняття і відсутність комп'ютера - вийшла однойменна серія конструктора. Одним словом, ігри Лего, ка і сам конструктор, міцно увійшли в наше життя.

LEGO і судові розгляди

Як вже говорилося раніше, не буває успіху без труднощів і проблем. У тому числі і без судових розглядів. Між іншим, багато хто з таких були ініційовані самими леговцами. Як ви напевно вже зрозуміли, мова йде про численні «підробки». Вірніше, це данці намагалися звинуватити численних конкурентів, таких, як, наприклад, Brick, в порушенні авторських прав. Леговцы оперували тим, що ідея самого кубика належить їм. Проте, Європейський суд постановив, що пластикові цеглинки з шипами не можуть бути торговельною маркою, а є лише поширеним типом з'єднання деталей.

Тим більше що всі терміни патентів Лего на винахід англійського психолога давно минули. «Обломившись» леговцы взяли свою поразку і більше з приводу популярних «цеглинок», які в більшості своїй прекрасно стикуються з оригінальними конструкторами, не судяться, а назва компанії давно перетворилося в узагальнена назва конструкторів одного типу.

Ігри Лего

Але на цьому скандали не закінчилися. У 2013 році турки звинуватили Лего в образі почуттів мусульман. Каменем спотикання стала вежа Джаббы з «Зоряних воєн». Туркам вона дуже нагадала мечеть, а фігурка людини всередині - мусульманського священика, який озброєний автоматом і ножем. На думку подавачів скарги це змушує людей та дітей асоціювати мусульман з головорізами. У відповідь керівник компанії приніс свої вибачення.

Незважаючи ні на що, компанія продовжує розвиватися і радувати дітей і дорослих своїми новинками. Так що стежте за новинками, радуйте дітей і радійте самі, придумуючи нові ігри Лего.

Спробуйте подивитися на звичний вам конструктор в абсолютно новому світлі. Тепер побавитися з тим, що ви тільки що створили набагато простіше. Ігри Лего - не тільки відмінне розвага, але і вельми пізнавальне і розвиваюче заняття для всієї родини. Ми зібрали на цій сторінці кращі ігри Лего, грати в які ви зможете абсолютно безкоштовно! Цікавий світ творчості, веселощів і гарного настрою чекає на вас!

.