Ігри Зоряні Війни

Люк і Энакин Скайвокеры, Обі Ван Кенобі, майстер Йода, принцеса Лея, Р2Д2, Чубака, Эвоки, Хан Соло і, звичайно, Дарт Вейдер – ці імена просто неможливо не знати, адже фільми та ігри Зоряні Війни міцно увійшли в історію наукової фантастики. Найвідоміша зіркова історія у світі – це шедевр на всі часи!

Ігри:

Мільйони фанатів по всьому світу не можуть помилятися. Космічна сага від Джорджа Лукаса дійсно справжня культурна спадщина кінця 20-го і початку 21го століття. Ігри Зоряні Війни перенесуть вас в цей легендарний світ, де ви зможете на стороні Джедаїв і повстанців поборотися з Імперією зла. Онлайн ігри Зоряні Війни дають вам шанс пізнати Силу, навчитися віртуозно поводитися з лазерним мечем і врятувати галактику! Збирайте вірних друзів і вирушайте у цікаву подорож по далеких планет всесвіту Стар Ворс.

Зоряні війни - англійською мовою проект носить назву Star Wars, приголомшлива фантастична історія, початок якій поклав в 1970 році Джордж Лукас - американський режисер. Кожен фільм, який виходив у рамках цієї серії, ставав хітом кінопрокату і основою для численних коміксів, журналів, ігор.

Гри Зоряні Війни

Вперше комп'ютерні ігри Зоряні Війни вийшли в далекому 1987 році і з тих пір почалася справжня епоха численних комп'ютерних ігри, які вийшли в рамках серії Star Wars, ігор, які завоювали світову популярність і визнання.

На основі кожної з попередніх частин фільму створювалися численні ігри Зоряні Війни, серед яких можна виділити The Phantom Menace, Knights of the Old Republic, The Force Unleashed 2, Starfighter, Galactic Battlegrounds, Empire at War, X-wing vs TIE Fighter, Jedi Knight II Outcast і багато інших.

Безсумнівне достоїнство цих ігор - їх різноманітність. Тут кожен може знайти для себе заняття до душі - від «довгограючою» стратегії до реалістичних космічних симуляторів і приголомшливих своїм різноманіттям «стрілялок». Але всі ці ігри, незалежно від жанру, сюжету і головних героїв, об'єднує одне - дія гри розвивається в прекрасній Всесвіту Зоряних Воєн, створеної Лукасом.

Практично в кожній грі ми зустрічаємо відважних і сильних джедаїв, які захищають добро і справедливість, оберігаючи людство від посягань Імперії. Ігри Зоряні Війни асоціюються з відважним Люком Скайвокером, прекрасною принцесою Леєю, злим і небезпечним Дартом Вейдером, мудрим магістром Йодой, могутнім Чубакою, цікавими і веселими Эвоки. Кожна гра, незважаючи на свої відмінності, володіє прекрасною атмосферою і цікавим сюжетом, а також чудовою можливістю встати плечем до плеча з улюбленими героями Зоряних воєн.

Давним-давно, в одній далекій, далекій галактиці... Незважаючи на те, що ці рядки, що йдуть удалину на екрані комп'ютера, ми бачили вже не один раз, кожен раз спостерігаючи за ними і слухаючи прекрасну музику Star Wars, ми занурюємося в чудовий фантастичний і безумовно улюблений нами світ - світ Зоряних воєн.

Гри Зоряні Війни

Зоряні Війни не можна не любити - відмінне від обожнювання думку обумовлюється або незнанням або нерозумінням. Найзахопливіші пригоди в незвіданих куточках всесвіту, битви з використанням самого незвичайного зброї, польоти на космічних кораблях серед астероїдів, протистояння цілої армії імперських військ - все це і ще багато багато іншого чекає всіх любителів класики скай-фай в іграх Зоряні Війни для хлопчиків, кращі з яких ми представляємо вам в цьому розділі!

.