Ігри Стрілялки

Відбити нашестя зомбі, взяти участь у спецоперації проти терористів, стати ельфійськім лучником або справжнім снайпером і випробувати безліч інших незвичайних і цікавих відчуттів допоможуть флеш ігри стрілялки! Всі вони дуже яскраві, які мають крутий графікою і захоплюючим геймплеєм – краща розвага для войовничих хлопчиків і дівчаток!

Категорії:

Ігри:

Кожен мріє взяти участь в небезпечному бою і відчути адреналін від проносяться повз куль, випущених ворогом. Всім хочеться відчути радість від точного попадання і побачити поваленого супротивника. Як і будь-які ігри про зброю, та інші мужні ігри, ігри стрілялки пропонують занурення у справжні бойові дії, відкривають світ азартних перестрілок і захоплюючого екшену! Ми зібрали на цій сторінці кращі онлайн ігри стрілялки для хлопчиків всіх віків! У нашої величезної колекції ви обов'язково знайдете гру стрілялку, яка буде вам до душі і зможете грати в неї абсолютно безкоштовно! Тепер ви здатні стати справжнім героєм та відчути всі принади суворої військової життя абсолютно без ризику і в комфорті вашого власного будинку.

Стрілялки гри на всі часи

Юні представники сильної статі у всі часи любили бавитися з допомогою іграшкової зброї. Зразки вони підглядали у своїх кумирів - відважних і сильних воїнів, які постійно миготіли перед очима і були зразком для наслідування. Спочатку в ходу були дерев'яні мечі та луки, що виготовляються з першою-ліпшою гілки. Потім їм на зміну прийшли іграшкові мушкети, а потім - автомати та лазерні пістолети. Правда, матеріалом для виготовлення навіть найсучаснішої зброї було все теж дерево, що і багато років тому. Головною рушійною силою ігор залишалася фантазія, але вже в ній-то хлопцям ніколи не доводилося бідувати. Будь-яка відповідна гілка могла стати грізною зброєю і приносити задоволення від улюбленої гри.

Проте, якщо з дерев'яними мечами все було зрозуміло і ніяких суперечок про місце і взагалі факт ураження противника і суперечки бути не могло, то в ході застосування дерев'яних і пластмасових моделей вогнепальної зброї виникала маса неоднозначностей. Зокрема, по головному питанню - попав чи не попав. Ну і куди потрапив, якщо все-таки потрапив. Цей момент викликав не одну тисячу гарячих перепалок по всьому світу, але не зробив войовничі забави менш популярними.

А потім з'явилися комп'ютери! Слідом за комп'ютерами в наше життя щільно увійшли і комп'ютерні ігри. Природно, і тут стрілялки були на висоті популярності! Комп'ютерні світи взагалі можуть бути абсолютно різноманітними, адже вони віртуальні. Тепер стало можна взяти в руки справжній (хоч і віртуальний) автомат чи пістолет і відправитися в саму гущу бойових дій в будь-яку просторово-тимчасову точку реального світу або навіть в яку-небудь фантастичную вигадану реальність. Хочете стати солдатом другої світової війни і відправитися громити німецьких окупантів по всій Європі - будь ласка, хочете брати участь у військовій операції в Іраку - немає ніяких проблем!

Ігри Стрілялки

А може бути мрія всього вашого життя - громити імперських штурмовиків за допомогою лазерних гармат - і це легко здійсненно у віртуальності. Проблема визначення точності, до речі, була тут же дозволена - монстри на екрані моніторів оперативно вмирали при влучному попаданні. Взагалі, ігри стрілялки для комп'ютерів та інших пристроїв мають безліч переваг, крім одного - вони абсолютно нереальні і не дають відчути головного - фізичної активності та напруги бою. І знову на допомогу прийшли технології, тільки вже не комп'ютерні, а науково-промислові.

З'явилися справжні, можна сказати, професійні, ігри, дозволяють постріляти в реальному житті. Ви напевно знаєте їх - мова про пейнтбол, страйкболі і лэзертэге. Тут звичні і знайомі багатьом з дитинства відчуття гри у війнушку поєднуються з самим сучасні обладнанням, яке дозволяє повірити, що ви і правда в гущі стражения. Більше не стоїть питання з реалістичністю - камуфляж, спеціально обладнані полігони і по-справжньому стріляє зброя не дадуть засумніватися в тому, що відбувається. Таким чином і у хлопчиків і у дорослих тепер є можливість вдосталь постріляти і як слід побігати, відчувши справжню радість від жартівливих бойових дій.

Різноманітні прийоми влучної стрільби

Для того щоб досягти успіху в стрілялках - неважливо реальних або віртуальних, досить освоїти кілька простих прийомів, які дозволять вести бій набагато ефективніше і завжди потрапляти в суперника, не дозволяючи йому вразити себе.

Укриття

Самий очевидний, але найефективніший рада - максимально використовуйте укриття. Адже для того, щоб зробити влучний постріл досить виставити з захищеної області зовсім невелику ділянку свого тіла, а решті буде надійно захищено стінами, камінням або земляними валами. Однак укриття це теж не панацея. По-перше, досвідчений і пристрелявшийся противник обов'язково рано чи пізно потрапить до вас у той момент, коли ви вирішите оцінити обстановку або почати стрілянину. По-друге, тактика отсиживания в укритті абсолютно не годиться, якщо ваша бойова завдання передбачає захоплення позицій противника або, наприклад, звільнення заручника.

Рух - головна пасивна безпека

У противника потрапити набагато складніше, це вам скаже будь-який, хто хоч раз грав в стрілялки. Тому якщо вже вам довелося вибратися з укриття і здійснити переміщення в ході бою - зробіть це максимально швидко і за найменш передбачуваною траєкторії.

Власне стрільба

Залишитися неушкодженим не завжди достатньо, щоб досягти успіху в бою. Уразити живу силу супротивника - одна з найважливіших завдань будь-якої збройної операції. Тому добре стріляти просто обов'язково для будь-якого військового професіонала. Це тема для окремого дослідження, але кілька простих порад все таки можна дати. По-перше, намагайтеся не стріляти в русі - це значно знижує вашу влучність і ви тільки зайвий раз привернете до себе увагу. Краще зробити невелику зупинку, зробити короткий прицілювання і тоді вже стріляти. По-друге, стріляти короткими чергами.

Ігри Стрілялки

У короткої черги більше шансів потрапити в ціль, ніж у одиночного патрона. У той же час, це набагато ефективніше, точніше, економічніше і оперативніше, ніж черга довга. Недарма на багатьох автоматах, у тому числі і в іграх є режим стрільби по 3 патрони. По-третє, якщо ваша мішень рухається, обов'язково робіть випередження, адже кулі переміщуються хоч і досить швидко, але не миттєво. Тому за той час, що куля подолає відстань від стовбура до мети, мети вже не буде на колишньому місці. Намагайтеся передбачити, де опиниться мішень в момент, коли куля подолає відстань і поціляйте саме туди.

Взагалі, всі ці навички можна як завгодно довго обговорювати на словах, але, як і скрізь, максимальний ефект дає практика, практика і ще раз практика. Стріляйте (тобто грайте в стрілялки) якомога більше і ви почнете ідеально відчувати свою зброю і бойову обстановку, що не сповільнить позначитися на успішності ваших дій і кількості уражених в одиницю часу цілей!

Сучасний віртуальний світ пропонує величезну кількість найрізноманітніших розваг, але ігри стрілялки будуть залишатися популярними завжди! Вони дають можливість опинитися в самій гущавині жаркого бою і відчути себе настощим безстрашним бійцем, чия зброя завжди б'є точно в ціль. Ось чому іграшки, в яких треба відстрілювати ворогів, так приваблюють хлопчиків і змушують їх знову і знову заряджати свій віртуальний автомат і виходити на стежку війни!

.