Ігри Сімпсони

Їх знають і люблять без перебільшення у всьому світі. Перерахувати їх по іменах може кожен другий житель планети, а кожен третій ще й зможе в цілому переказати сюжети найбільш популярних серій. Незважаючи на дивний зовнішній вигляд героїв, здається, що сімейка Сімпсонів - це просто твої сусіди по вулиці.

Ігри:

Неймовірний успіх мультсеріалу Симпосны призводить до того, що ось вже 25 років телеканал Fox невпинно випускає нові і нові серії про життя чудової сімейки і їх не менш чудових друзів. За цей час вийшло 25 сезонів мультсеріалу, що зробило його самим тривалим телешоу в історії американського телебачення.

У чому суть?

Звичайно, дуже малоймовірно, що ти не в курсі, про що цей мультсеріал, але... раптом? Адже може ж бути таке, що тобі просто подобаються прикольні ігри Сімпсони, але сам мультик ти ще не дивився? В такому випадку, розповідаємо!

Ігри Сімпсони

Сімейка Сімпсонів - типова американська сім'я. Напевно, навіть занадто вже типова! Але це і не дивно, адже основна мета мультсеріалу - висміювання різноманітних стереотипів і кліше з життя звичайних американців. Утім, багато в мультику та іншої сатири. Творці не бояться піднімати навіть дуже слизькі теми: мистецтво, спорт і навіть політика! Адже якщо про них не будуть говорити Сімпсони, то хто ж взагалі вирішиться?..

Давайте знайомитися!

Глава сім'ї - Гомер Сімпсон. Лисуватий чоловічок з пивним животиком, явно обділений інтелектом. Що, втім, не заважає йому бути автором безлічі "правил життя Гомера Сімпсона", так популярних в інтернеті! Він працює інспектором з безпеки Спрингфилдской атомної електростанції (так що, можна тільки дивуватися, як це все місто досі не злетів на повітря). Як і будь-типовий американський батько сімейства, любить скоротати вечір перед телевізором з пляшкою пива, а також просто обожнює пончики (ймовірно, це другий чинник виникнення у нього настільки вираженого животика).

Дружина Гомера і мати його дітей - Мардж Сімпсон. Повне ім'я - Марджері, дівоче прізвище - Був'є. До речі, як і багато в мультсеріалі, це прізвище з'являється неспроста і є відсиланням до Жаклін Кеннеді - дружині одного з американських президентів! І не тільки прізвищем Мардж схожа на першу леді. Подібно Жаклін, Мардж - витончена і інтелігентна натура, жінка з хорошою освітою і практично великосвітськими манерами. У дитинстві вона хотіла вивчитися на юриста, а один час навіть працювала в поліції, але сімейне життя виявилася до неї безжальна. Троє дітей, чоловік, будинок - і, забувши про всі свої амбіції, Мардж доводиться вживатися в роль звичайної домогосподарки.

Барт Сімпсон (повне ім'я - Бартоломео Джо-Джо Сімпсона) - старший син популярної телесемейки. Йому десять, а це, як всі ми знаємо, самий божевільний вік для хлопчиська! Накладає свій відбиток і те, що, будучи першим дитиною та загальним улюбленцем, Барт досить сильно розпещений. Невихована і дуже рухливий хлопчик постійно створює проблеми не тільки своїй сім'ї, він і всім жителям Спрінгфілда.

Його практично повний антагоніст - Ліза Сімпсон, восьмирічна сестра. Ліза розумна і рассудительна не по роках. Та що там не по роках! Всім би дорослим мати такий інтелект: IQ дівчинки дорівнює 159 - це лише на один пункт нижче, ніж у всесвітньо відомого Стівена Хокінга! Рівень культурного розвитку у неї також надзвичайно високий. Поки подруги-однокласниці слухають Джастіна Бібера, Ліза захоплюється джазом і навіть сама грає на саксофоні.

Ігри Сімпсони

Молодший дитина Сімпсонів - крихта Меггі (повне ім'я - Маргарет Сімпсон), Однорічна маля ще не вміє ходити (лише весь час повзає по підлозі в своїх повзунках), не розлучається зі своєю пустушкою і, зрозуміло, нічого не говорить... Однак, при цьому вона відмінно стріляє з вогнепальної зброї і володіє безліччю інших навичок, абсолютно нехарактерних для дітей її віку! Так, що й казати - в сім'ї Сімпсонів ніхто не може бути просто звичайним!

Крім центральних персонажів і другорядних героїв - жителів Спрінгфілда, - мультфільми та ігри Сімпсони часто виявляються включені інші герої - в тому числі, знаменитості. Так, в історії серіалу відзначилися групи Аеросміт, Рамонес, Металіка, Стінг, Леді Гага, відомі політики і шоумени і багато інші.

А що потім?

Серіал Сімпсони зробив дуже сильний вплив на всю західну культуру. У цьому і полягає відмінність популярного телешоу від дійсно культового: герої Сімпсонів вийшли далеко за межі свого серіалу і вирушили підкорювати шоу-бізнес! Навіть говорити не варто про ігри Сімпсони і різні товари з їх зображеннями - цим може похвалитися каждыймало-менш успішний анімаційний проект. Але деякі лінії розвитку Сімпсонів просто унікальні!

Наприклад, кілька разів персонажі Сімпсонів з'являлися на обкладинках популярних видань. Барт Сімпсон засвітився на обкладинці Роллінг Стоун в образі немовляти з постера до нового альбому групи Нірвана, а Мардж була зображена на приуроченому до 20-річчя мультсеріалу випуску Плей бій.

У 2007 році на екрани вийшов повнометражний фільм "Сімпсони в кіно" під гаслом "Подивися на нашу родину і порадій за свою". При бюджеті в 75 мільйонів доларів світові касові збори склали понад п'ятсот мільйонів! І це при тому, що, як вірно зауважує на початку фільму Барт, глядачі "прийшли за гроші дивитися на те, що можна побачити по телевізору абсолютно безкоштовно"

На серіалом активно працюють локалізатори. Наприклад, для більш успішного піару в країнах Африки в рекламі був використаний образ чорношкірої сімейки Сімпсонів. При цьому для збереження істинно африканського корорита зачіски Меггі і Лізи замінюють копицею африканських косичок, а вежа з волосся Мардж замість синього кольору намальована чорним.

Ігри Сімпсони

Сімпсони і... скандали.

Як і більшості сатиричних програм, які не соромилися порушувати злободенні теми, у Симсонов регулярно бувають сутички з різними правозахисниками. “Тільки подивіться на них! Чого вони навчають наших дітей! Одне насильство і бруд - негайно приберіть мультсеріал з ефіру!" Іноді важко зрозуміти, хто обурений більше: громадськість або конкуренти, яким ось уже 25 років так і не вдалося створити нічого, по популярності хоча б порівнянного з Сімпсонами.

Між тим, Сімпсони - сім'я дуже навіть благополучна. Вони живуть у шлюбі, ходять до церкви, виховують трьох дітей, а Гомер має постійну роботу з стабільним доходом. А що до тих пороків суспільства, які висміюються в серіалі... Хіба це не наша щоденна дійсність? І варто задуматися, від чого варто захищати дітей: від Сімпсонів або від реальності, в якій відбувається все те ж саме, тільки вже по-справжньому.

.