Ігри серії Мортал Комбат

Ігри:

найяскравішими на сьогоднішній день представниками розваг жанру файтинга є, без смонения, ігри серії Мортал Комбат. Вони - справжня знахідка для любителів похуліганити і побитися від душі. Але в цих кровожерливих забавах все чесно: поєдинки відбуваються у форматі «один на один», можливості учасників приблизно однакові, а перемога залежить виключно від спритності та кмітливості гравців.

Ігри Мортал Комбат

Б'юся тому, що б'юся

Всі ігри розділу Мортал Комбат володіють схожим сюжетом і являють собою сутички між озброєними представниками різних шкіл і напрямків бойових мистецтв. Ну, або просто охочими гарненько відлупцювати супернику без яких-небудь особливих вишукувань.

Наприклад, в «Мортал Комбат 4» тебе чекає бій огидних монстрів (ким грати, зможеш вибрати сам) з не менш відразливою мумії, а у «Мортал Комбат: Куг фу» - поєдинок двох активних азіатів, що намагаються вразити один одного несподіваними хуками і високими батманами. «Вуличний боєць 2» порадує широким асортименту доступних боеых прийомів, а «Міфічна битва» мальовничими декораціями і красивими героями.

Ігри Мортал Комбат

Ще однією рисою, характерною для всіх іграшок серії Мортал Комбат, є обов'язкова наявність на екрані шкал «життів» персонажів. Завдяки ним тобі не доведеться запам'ятовувати кількість завданих учасниками ударів для того, щоб визначити, на чиєму боці перевага. Досить побіжно поглянути на шкалу і миттєво зрозуміти, хто в даний момент перемагає.

Ну, а коли захочеться трохи розслабитися і відпочити від змагального напруги, пропонуємо зіграти в жартівливу гру «Мортал Комбат: смішні моменти». У ній взагалі тобі не доведеться нічого робити, достатньо буде вибрати героя з пари десятків різних бійців, а потім просто довіритися долі. Правда, в жанрі файтинга вона досить кровожерлива. Будь-твій персонаж виявиться дійовою особою оригінальною, але кривавої історії.

.