Ігри про будівництво

Ігри:

Пропонуємо твоїй увазі добірку цікавих ігор, де потрібно будувати будинки, зводити мости, планувати цілі вулиці, займатися інтер'єром і вирішувати масу інших творчих завдань, що вимагають від геймерів кмітливості, логіки і гарного смаку.

Якщо відчуваєш в собі потребу фантазувати і творити, творити щось оригінальне - тобі сюди!

Ігри Будувати будинки

Що нам коштує будинок побудувати...

Ігри про будівництво досить різноманітні. Частина з них - логічні головоломки, у яких потрібно вирішувати цікаві конструкторські задачі. Сама, мабуть, складна - «Будівництво мостів». Вона пропонує придумати і побудувати цілих 12 (по кількості ігрових рівнів) переправ через глибоку ущелину. Спроектована конструкція повинна не тільки з'єднувати один з одним краю прірви, але й бути здатною витримати величезну груженную фуру.

Також радимо звернути увагу на яскраву «Будівництво міста», в ній тебе чекає захоплююча стратегія із зведення поселень тубільців і розширенню належних їм земель.

Хочеш перевірити, наскільки добре здатний впоратися з форс-мажорною ситуацією? Швидше завантажуй гру «Будувати будинки і кімнати». Розвага являє собою щось на кшталт будівельного «тетріса» - потрібно дуже швидко укладати блоки в кладку цегляної стіни, щоб не програти.

Ігри Будувати будинки

Якщо ж твоя мрія-стати дизайнером інтер'єрів, серед наших ігор про будівництво є ті, в яких можна повною мірою проявити свої творчі здібності. Ідеально для цієї мети підходить «Будувати будинки і кімнати для дівчаток».

Ну, а коли бути слухняним пай-хлопчиком злегка набридне, зверни увагу на динамічного «Руйнівника будівель або не менш яскраву гру «Зносити будинки». Як зрозуміло з назв, будувати в них нічого не потрібно, а ось гарненько похуліганити, розносячи в пух і прах вже побудоване, можна скільки завгодно.

.