Ігри про Супермена

Ігри:

Хлопчики різного віку обожнюють ігри про Супермена. Його унікальні фізичні можливості, добре серце і відважний вдачу - гарантія захоплюючих пригод, шквалу емоцій, непростих битв і обов'язкової перемоги над силами зла.

Час від часу всім хочеться відчути себе супергероями. А це означає, мила казка про Супермена ще довго буде жити в коміксах, мультики і, звичайно ж, іграх.

Ігри Супермен

В цьому розділі ти знайдеш найкрутіші онлайн розваги з участю улюбленого героя і зможеш роздяглися з ним і славу, і подвиги. Але не думай, що лаври переможця дістануться тобі без особливих зусиль. Деякі представлені у нас ігри про Супермена досить важкі для проходження, хоча і дуже захоплюючі. Втім, справжнього геймера труднощі не бентежать, а тільки розохочують, так що пропонуємо переходити від теоретичних викладок до справи, точніше - до гри.

Готовність до пригод номер один

Як відомо, звалився на нас з планети Криптон Кал-Ел володіє надприродними можливостями, недоступними звичайній людині. Наприклад, він легко обганяє швидкісний локомотив, а його тіло не можуть пошкодити ні атомний вибух, ні потужні артилерійські снаряди. Але навіть якщо якомусь сверхсекретному нової зброї таки вдасться поранити Кал-Ела, фантастична здатність до регенерації затягне будь-яку з його ран буквально на очах.

Ігри Супермен

Правда, якщо в іграх про Супермена ти будеш недостатньо найспритнішим і проморгаешь кілька влучень у героя ворожих куль, він, звичайно, не загине, але з гри точно вилетить, а порятунок людства доведеться починати заново.

Крім того, багато іграшки (наприклад, «Політ Супермена» або «Супермен: бій за Метрополіс») мають суворі обмеження по часу. І якщо ти не впораєшся із завданням в зазначений термін, теж програєш. До речі, «Бій за Метрополіс» має настільки реалістичною тривимірною графікою, що створюється враження, ніби всі події в ньому відбуваються насправді. Відірватися просто неможливо!

.