Ігри Вогонь і Вода

Мрієш опинитися в одному з світів, описаних відомими письменниками-фантастами? Ні до чого прагнути в Нарнію або Середзем'я, адже навіть в реальності достатньо місць, в яких тебе чекає нітрохи не менше чудес і самих неймовірних пригод. Вирушай у подорож по стародавніх храмів Південної Америки і поринь у світ справжньої магії стихій! І пам'ятай: тільки міцна дружба допоможе тобі подолати перешкоди і дістатися до головного скарбу ацтеків.

Ігри:

Збирай свій маленький рюкзачок і вирушай в саме неймовірне подорож по місцях, в яких ти не тільки ніколи не була, але і навіть про них не чула! Браузерні Онлайн ігри Вогонь і Вода перемістять тебе на поріг стародавніх храмів стихій, в яких на тебе чекають неймовірні пригоди. Бери з собою подружку, адже грати в аркади про Вогонь та Воду можна і навіть потрібно вдвох. Справжні випробування, з якими вам доведеться зіткнутися, тільки зміцнять вашу дружбу, так що, не треба нічого боятися!

В гонитві за чарівними кристалами

Граціозна, як дика кішка, Лара Крофт неспроста була кумиром цілого покоління. І питання навіть не в тому, що і героїня комп'ютерної іграшки, і виконавиця ролі в однойменному фільмі - Анджеліна Джолі - гарні собою і вміють відмінно битися. Ні, інше по-справжньому приваблювало всіх ігроманів: можливість побродити по древнім спорудам - останкам цивілізацій, що жили за тисячі років до нас. Такі давнину просто не можуть не викликати інтерес!

Ігри Вогонь і вода

Але, все ж, займатися крадіжками старовинних скарбів - заняття не дуже шляхетне. Не потрібно намагатися силою відбирати що-небудь у древніх. Це дуже небезпечно і дуже некультурно! Тим більше, що якщо вести себе тихо і проявляти повагу до духів, які проживають в древньому храмі, то вони абсолютно добровільно нагородять тебе своїми скарбами - правда, перед цим все одно вдосталь порезвятся, розставляючи на твоєму шляху смертельні пастки.

Храми стихій давніх південноамериканських племен - це місця абсолютно невивчені. Захоплюючі ігри про хлопчика Вогню і дівчинку Воду дозволять тобі абсолютно безкоштовно побувати там, де довгі тисячоліття не ступала нога людини. Які пригоди чекають на тебе там? Можемо пообіцяти одне: нудно точно не буде!

Якщо з одним вийшов в шлях...

Древній храм - не те місце, куди варто вирушати в поодинці. Духи не люблять чужаків і на кожному кроці прагнуть перевірити їх на міцність! Міцне плече друга - це твоя надійна опора, яка не раз виручить тебе в темних галереях святилища. У житті Вогонь і Вода такі різні, але в подорожі це анітрохи їм не заважає! Навпаки, вміло використовуючи власні особливості, вдвох вони долають перешкоди, які для самотнього подорожнього стали б абсолютно неприступною перешкодою.

Ігри Вогонь і вода

Тому, обов'язково запрошуй в гості подружку: вибирайте, хто з вас грає за Вогонь, і хто за Воду, і вирушайте назустріч пригодам! Храм якої природної стихії ви виберете сьогодні? Вітру, Води або, може бути, Жаху? На нашому сайті ви завжди можете вибрати, у що грати: Вогонь і Вода в кожній новій частині гри виявляються в самих різних місцях. Вам вистачить надовго, так що насолоджуйтесь пригодами і ні в чому собі не відмовляйте!

.