Ігри Володар Кілець

Книга, написана професором Дж.Р.Р.Толкієном в середині 20го століття – це не просто фентезі. Це, можна сказати, перлина жанру, найглибше і осмислене твір у низці собі подібних. Ця історія не тільки розважає свого читача, але дає йому підстави для роздумів над, найчастіше, дуже неоднозначними морально-етичними проблемами. Гри Володар Кілець гарні хоча б тому, що створені на основі цього блискучого роману.

Ігри:

Книга і фільм про пригоди хоббітів, ельфів, мага, гномів і людей, що протистоять Злому Володареві Саурону неймовірно популярні, їх знають не тільки любителі фентезі. Гри Володар Кілець слідують традиції чудових книги і фільму і пропонують всім по-справжньому поринути в цікавий світ Середзем'я. Онлайн гра Володар Кілець дає можливість самому взяти участь у цих епічних події! Такий шанс надається нечасто, не втрачайте часу і вирушайте в захоплюючий світ, де на кожному кроці оживають легенди і від вашої рішучості і відваги залежить хід історії цілого світу.

якби Джон Толкієн знав, що його милі казки для своїх дітей перетворяться на найбільш популярну сагу в світі - він би дуже здивувався. Його книга "Володар Кілець" - це традиційна боротьба добра і споконвічного зла, наповнює світ у всі часи.

Прекрасна історія присвячена поверненню таємничого і дуже сильного кільця в Мордор, притулок зла і батьківщини орків, обителі злого чарівника Сарумана, який готовий на все, щоб знищити мирні королівства ельфів, гномів, людей і маленьких, але гордих хоббітів. Головний задум цієї довгої історії в тому, що навіть Фродо, слабкий, але дуже сміливий, може пройти важкий шлях, якщо поруч вірні друзі. Сміливий Арагорн, сильний Боромир, веселий гном-оптиміст Гімлі і влучний стрілець, справжній інтелігент, ельф Леголас - всі вони супроводжують одного в дорозі. Крім того, з Фродо відправляються в шлях троє його добрих друзів, які не бажають залишати його на сваволю жорсткої долі. Постійні атаки злого Сарумана, його вершників темряви і орків, допомагає відображати біла магія чарівника Гендальфа, без якого друзям було б зовсім кепсько.

Гри Володар Кілець

Щоб дійти до Мордора і спалити чарівне кільце в лаві, потрібно пережити чимало пригод, воєн, битв, критичних ситуацій і втрати близьких. Заради перемоги над злом і військами орків всі добрі народи об'єднаються в одне ціле - гноми, ельфи, чарівні дерева з таємничого лісу, люди. Всі вони стануть єдиною армією, яка буде боротися за кожен клаптик землі, за кожну життя, даруючи смерть страшним і огидним оркам, якими керує Саруман.

Володар Кілець - це сага, яка дозволить побачити, що іноді заради однієї мети потрібно об'єднувати максимум зусиль і тоді буде шанс перемогти навіть самого серйозного противника. Саме за цей шанс і боролися герої саги, міцно стоячи на ногах під час найгірших ударів долі.

Ласкаво іноді програвало вирішальні битви. Але врешті-решт, якщо за нього борються такі сміливці, які готові віддати свої життя без роздумів, добро повинно перемогти. І воно обов'язково переможе. Все гри Володар Кілець присвячені саме цьому.

Пройти небезпечний шлях від Шира до Ородруина, зустрітися з ентами, взяти участь у битві за Гондор і багато іншого - ось скільки цікавого випало на долю маленьких хоббітів, варто їм тільки вийти за поріг і відправитися в мандрівку. Гра Володар Кілець розкриває перед вами чарівне полотно, виткане з захоплюючих подій і заквітчані зустрічами з надзвичайними істотами, що населяють казковий світ, придуманий Толкієном. Нудьгувати в цьому світі вам точно не доведеться, тому запасіться рішучістю і кмітливістю і вирушайте назустріч пригодам!

.