Ігри Росомаха

Прийнято говорити: скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти. А у нас можна перефразувати: скажи мені, що для тебе означає слово "росомаха", і я скажу, хто ти! Якщо схожий на помісь ведмедика і собаки пухнастий звір, то тобі на біофак. А якщо супергерой Всесвіту Марвелл - то ти вже прийшов за адресою! Адже на цій сторінці зібрані найкращі ігри Росомаха (саме про мутанта з Людей Ікс, а не про хижий ссавець родини куницевих!)

Ігри:

Хто з нас не мріяв, щоб дрібні ранки затягувалися швидше, організм витримував великі навантаження, а всі п'ять почуттів були загострені, як у дикого звіра? Мабуть, якщо вести звичайне життя в звичайному місті, то всі ці здібності користі не принесуть. Вони навіть можуть заважати жити: ну що у нас можна сильніше відчувати? Краще чути розмови сусідів з-за стіни або яскравіше відчувати запах бензину в повітрі?... А ранимся ми не так часто і не так сильно, щоб загоїти поріз навіть при звичайному рівні регенерації було проблемою.

Однак якщо життя складається з постійної боротьби і неймовірних пригод, якщо в ній - постійні війни і боротьба зі злом, то непогано було б мати вродженою і, може бути, штучно створеної додаткової стійкістю!

Ігри Росомаха

Історія Росомахи

На відміну від багатьох супергероїв, які придбали свої надздібності відразу, в результаті якогось вдалого або невдалого експерименту, Джеймс "Логан" Хоулетт вже з народження володів високим рівнем регенерації і навіть кістяними кігтями - по три на кожній руці. Незвичайного хлопчика помітили і вирішили трохи... удосконалити.

Так Джеймс став учасником експерименту "Зброя Ікс", в ході якого його скелет був покритий адамантием - надміцним сплавом, проти якого не здатне встояти практично ніщо в цьому світі. Вроджені здібності Хоулетта також розвивалися протягом всієї його довгого життя: до речі, куди більш довгим, ніж у звичайної людини! Чи жарт: цей чоловік, ще не будучи членом команди Людей Ікс, встиг прийняти участь у Першій і Другій світових війнах, воював у В'єтнамі та Іспанії.

Саме досвід реальних бойових дій зробив з Джеймса чудового стратега і тактика. На відміну від більшості мутантів, відразу виявлялися під крильцем Чарльза Ксавьера і швидко потрапляли до команди Людей Ікс або їх супротивників, Хоулетт пройшов чудову військову підготовку серед звичайних людей, вивчив безліч бойових мистецтв та іноземних мов. Так, безперечно можна сказати, що цей герой, хоча і володіє неймовірною суперсилою, все ж не сподівається тільки на надздібності! Він усвідомлено прокачує свої навички, і ігри Росомаха доводять: з таким набором умінь він був би небезпечним супротивником навіть без своїх пазурів, адамантиевого скелета і Зціляє фактора.

Проте, побувавши вже і співробітником ЦРУ, і найманцем, він все ж таки знаходить своє місце серед інших супергероїв і стає одним з Людей Ікс - Росомахою. Професор Ксав'єр покращує його захист, додаючи до всіх наявним здібностям також ще й уміння протистояти психологічним атакам: спеціальний екран, що блокує будь-які спроби проникнення безпосередньо в розум. Ця здатність неодноразово рятувала Росомаху, у якого з тих пір залишилося лише одне слабке місце: цією своєрідною "ахіллесовою п'ятою" стає підвищена чутливість до магнітного і електричного впливу - наслідок металевого покриття скелета.

Ігри Росомаха

Легко бути Росомахою

Мільйони хлопчаків по всьому світу грають в ігри Росомаха і заздрісно зітхають: оце клас! Як же хочеться теж: такі кігті, таку силу, такий скелет... Однак, насправді, бути супергероєм - завдання непросте, а вже Росомахою - і поготів. Недарма наш герой дуже відлюдьком і часто йде від команди, щоб розібратися в собі і вирішити якісь особисті проблеми.

Почати з того, що всі ці зміни організму не проходять для Росомахи безслідно: в ньому все більше прокидається дика звірина сутність, яку йому важко тримати під контролем. В екстремальних ситуаціях Росомаха входить в стан берсерка: воно дає йому можливість битися в збільшеною силою, подібно загнанному в кут звіра, але позбавляє розуму. З-за цього Джеймс страшенно не любить стан берсерка, хоча воно і рятувало йому неодноразово життя. Та небезпека, яку він у цьому стані представляє для оточуючих, лякає його: якщо б було можливо, Росомаха волів би обійтися взагалі без вбивств, навіть коли справа стосується ворогів.

Наприклад, кількість вчинків, про яких він буде шкодувати до кінця життя, безумовно входить епізод із вбивством відразу кількох своїх дітей. Правда, про те, що команда "Полукровки" - це його сини і дочки, Джеймс дізнався вже потім, коли нічого не можна було виправити, але це не зробило ситуацію менш трагічною.

Там, де можливо, Росомаха воліє використовувати не силу, а інтелект. Незважаючи на утвердилися стереотипи про те, що "сила є - розуму не треба", Логан неймовірно розумний. Він відмінний шпигун, вміє управляти повітряним судном і багато знає про людському тілі. В бою один на один він здатний здолати навіть Капітана Америку, чий щит може протистояти адамантиевым пазурах, - в такому поєдинку розраховувати тільки на одну суперсилу було б наївно.

Маючи екстраординарні здібності і екстраординарний розум, Росомаха має екстраординарним же почуттям відповідальності. Він живе за власним кодексом честі, що змушує його ставити для самого себе дуже жорсткі рамки. Саме це призводить до того, що, наприклад, у Громадянській війні він дуже довго тримає нейтралітет і не наважується підтримати жодну із сторін, поки не примикає нарешті до Підпілля.

Ігри Росомаха

Створення персонажа

"Народження" Росомахи сталося в жовтні 1974 року - саме тоді вийшов перший комікс участю цього персонажа: сто вісімдесятий випуск "The Incledible Hulk". Творцями Росомахи по праву вважаються художники Джон Ромит-старший і Херб Тримпл, а також письменник Льон Вейн.

Герой виявився не тільки популярний, але і вельми перспективний! Втрата пам'яті, якої Росомаха страждав аж до 2005 року, коли вся правда про його минуле розкрилася під час Дня М - масштабної події Всесвіту Марвелл, залишала широкий простір для фантазії авторів і дозволяла включати його в самі різноманітні сюжетні лінії.

Це призвело до того, що в сімдесятих роках Росомаха увійшов до складу оновленої команди Людей Ікс, а з 1982 року він отримав і свій власний комікс.

.