Ігри Черепашки Ніндзя

Ніж культові персонажі відрізняються від просто популярних? Не завжди з першого погляду можна зрозуміти, що уготовано нового героя: довга слава або швидке забуття. І навряд чи творці Черепашок Ніндзя, коли задумували комікс про чотирьох борців зі світовим злом в панцирах, здогадувалися, яку довгу історію буде мати їх дітище.

Ігри:

Імена Леонардо, Микелянджело, Рафаеля і Донателло відомі в нашому світі, не побоюся такого узагальнення, всім. І, зауважте, я зараз говорю не про великих художників, у честь яких і були названі легендарні черепашки, а про самих черепашок. У первісному варіанті створювалися як пародія на все, на що тільки можна, Черепашки Ніндзя швидко завоювали популярність і стали цілком самостійним проектом.

Після виходу коміксу на світло вмить стали з'являтися мультсеріали, повнометражні мультфільми, аніме та ігри Черепашки Ніндзя. Їх зображення можна було зустріти на канцтоварах, футболках і навіть скейтбордах! Популярність незвичайних героїв виявилася настільки величезною, що використання їх образів автоматично прирікало будь-яку ідею на успіх.

Ігри Черепашки Ніндзя

Як створювалися Черепашки

Як і всі дійсно геніальне, Черепашки Ніндзя зросли практично на голому ентузіазмі своїх творців, Кевіна Істмена і Пітера Лерда, які намалювали перший комікс про черепашок-мутантів і навіть самі видали його на гроші дядька Істмена. Пізніше, в 1985, до друзів приєднався третій художник, Джим Лоусом. Він багато працював над образами, роблячи їх ще більш яскравими. З часом команда розрослася до восьми чоловік.

В ті часи кольоровий друк була надто дорогою, а тому більшість коміксів видавалося в чорно-білому варіанті або з мінімальним використанням різних фарб. Саме тому у чорно-білих ще черепашок кольорові пов'язки на очах були у всіх червоного кольору. Лише із зростанням популярності героїв художники змогли собі дозволити друкувати журнал з різнокольоровими банданами.

Мультфільми про Черепашок

Зрозуміло, дійсно масового успіху удалося домогтися лише тоді, коли герої коміксів опинилися в центрі сюжету мультсеріалу. Треба сказати, сценаристи анімаційного серіалу чимало потрудилися, перш ніж мультик побачив світ. Багато сюжетні лінії були перероблені, а історії і характери персонажів змінені таким чином, щоб краще попадати в телевізійний формат. Так, наприклад, Сплінтер в оригінальному коміксі зовсім не був ученим Хамато Йоші, а був лише його лабораторної щуром, а Рафаель був дуже агресивний і самовпевнений...

Втім, звинувачувати сценаристів не в чому, адже їм доводилося йти, в першу чергу, вимогам, які пред'являлися до телеканалів. А там було чітко сказано: насильства повинно бути менше. Менше? Будь ласка! Значить, перетворюємо солдатів Клану Ноги з людей роботів - і в мультфільмі не залишається ніяких вбивств живих істот, при цьому не на шкоду епічності і красі битв.

За сюжетом мультсеріалу Черепашки Ніндзя - це п'ятірка веселих молодих хлопців (хіба що не людей, а черепах), які люблять посміятися, поїсти піци, а потім дружно піти боротися зі злом. Живуть вони, як і годиться мутантам-супергероїв, ховаючись від людей. А ось таке містечко - Нью-Йорскую каналізацію - вони обрали добровільно . Втім, для черепашок і щури каналізація, напевно, куди менш неприємне місце, ніж для людини. Так що, живуть наші герої і не скаржаться - тренуються, навчаються, готуються до бійок і боїв.

Персонажі Черепашок Ніндзя

Світ Черепашок Ніндзя включає безліч основних і другорядних персонажів. Навіть ті герої, які з'являються лише в окремих епізодах, завжди мають продуманий характер і не бувають випадковими! Глобально героїв мультсеріалу, коміксів та ігор Черепашки Ніндзя можна розділити на дві великі стандартні групи: позитивні і негативні.

До позитивних, в першу чергу, отностятся самі Черепашки.

Ігри Черепашки Ніндзя

Леонард (мутант в синю пов'язку) - неформальний лідер колективу. Він неухильно дотримується всіх правил честі, шанує кодекс бусідо; але навіть і крім ідеологічно вірної поведінки демонструє прекрасний характер: він дуже чесний, відданий і відповідальний. Рафаель - черепашка в червоній масці. Трохи неврівноважений (у перших коміксах - швидше агресивний), володіє своєрідним почуттям гумору і нестандартним поглядом на речі. Мікеланджело - власник помаранчевої пов'язки. Сильний боєць бушидо (навіть трохи зазанался на цьому ґрунті), але в команді - добродушний веселун, любитель піци і душа компанії. Донателло - боєць у фіолетовій бандані. Самий мирний член колективу, воліє вирішувати конфлікти за допомогою слів і головним своїм зброю вважає не кулаки, а інтелект.

Ханато Сплінтер - наставник команди. Сенсей, духовний лідер - черепашки люблять і слухаються його, як рідного батька, незважаючи на те, що зовні він - всього лише величезна щур-мутант. В залежності від конкретної трактування, Сплінтер виявляється то домашнім крысом вченого Хамато Йоші, який чимало експериментував над звіром і навчив його мистецтву єдиноборств; а то й самим Хамато Йоші, мутував у гігантського щур. У будь-якому випадку, у появі Сплинтера замішана наука і небезпечні досліди божевільних вчених, так улюблені творцями коміксів двадцятого століття.

Ейпріл о'нілл - ефектна рудоволоса дівчина, хороший друг і помічник Черепашок. У першому мультсеріалі вона була репортером Шостого каналу - відважним, з відмінним журналістським чуттям. У своїх репортажах з місця подій вона завжди намагалася продемонструвати мужність черепашок і підкреслити їх роль в порятунку міста, однак редактор каналу намагався змінювати або не пропускати в ефір такі випуски. Безпомилковий «нюх» дівчата на смажені факти і цікаві події часто допомагав друзям вчасно опинятися там, де потрібно було втручання Черепашок.

Головним антагоністом черепашок в мульфильмах та ігри Черепашки Ніндзя є лиходій по імені Шредер. Точніше, справжнє ім'я у нього більш благозвучне - Окору Саки, однак він називає себе саме Шредером - руйнівником, знищувачем. Майстер-ніндзя, чудово володіє як власними кулаками, атк і зброєю, він встав на сторону зла. І з тих пір одержимий ідеєю захоплення влади над світом (як і будь-який, власне, класичний негідник). Завдяки відмінним військовим якостям і сильним характером, він незмінно займає посаду глави клану Фут - могутньої угруповання, протистоїть черепашкам.

Ігри Черепашки Ніндзя

Ігри Черепашки Ніндзя

Перша відеогра про наших героїв була випущена аж у 1989 році. В ній вже можна було вільно вибирати персонажа, і кожен з черепашок зберігав свої переваги і володіння зброєю, відомим шанувальникам мультсеріалу.

згодом саме цієї лінії і дотримувалися творці інших ігор про Черепашок Ніндзя: у кожній новій модифікації герої ставали все більше і більше несхожими один на одного, що дозволяло замість однієї гри мати чотири: з різноманітним геймплеєм, управлінням, по-різному розвиваються сюжетом.

Найбільш поширений жанр ігри Черепашки Ніндзя - «убий їх всіх». Це й не дивно, адже дивно було б не використовувати в грі чудові навички черепашок в області східних єдиноборств!

.