Ігри Залізна Людина

Хто перед нами? Геній? Плейбой? Мільярдер? Філантроп? Чи все це?.. Так, все і відразу - адже мова йде про чудовому і легендарного Тоні Старке - одному з найпопулярніших персонажів Всесвіту Марвелл. Ігри Залізна Людина дозволять тобі поринути у світ фантастичних пригод разом з самим приголомшливим героєм команди Месників!

Ігри:

Сьогодні складно знайти тих, хто ніколи не чув про Тоні Старка. Навіть ті, хто в житті не відкривав жодного коміксу Марвелл і не дивився ні мультиків, ні фільмів про команду Месників, напевно бачили стали шалено популярними скріншоти з фільму Залізна Людина або читали цитати самого героя в мережі.

Тоні Старк не просто популярний. Він мегапопулярний, і справа не тільки в зовнішності Роберта Дауні-молодшого, який зіграв Залізної людини у фільмах кінематографічної Всесвіту Марвелл! Ще в той час, коли Тоні існував тільки на сторінках коміксів, він вже користувався фантастичним успіхом - в тому числі, і серед жінок (традиційно менш люблячих журнали про супергероїв, ніж чоловіки). Так і в іграх Залізна людина являє собою просто картинку, ніякого Дауні-молодшого, а все ж вони б'ють всі рекорди.

Ігри Залізна Людина

У чому секрет Тоні Старка?

Успіх Залізної людини - це не ілюзія. Насправді, популярність Тоні Старка дивна навіть для Марвелл, де герої нерідко "вистрілюють" і виявляються на вершинах рейтингів найпопулярніших персонажів коміксів. Один з творців Залізної Людини, Стін, якось розповідав, що після виходу перших журналів з Тоні Старком на адресу Марвелл стали приходити купи листів, адресованих навіть не письменникам і художникам видавництва, а самому героєві. Причому, велика частина листів була написана жінками...

Так, мабуть, ніхто не здатний так підкорювати жіночі серця, як повністю вигаданий красень з електронним приладом близько серця (а практично і замість серця). Яким малюють нам його гри Залізна людина? Холодний, розважливий промисловець, вміє йти по трупах ворогів, якщо це потрібно; але при цьому м'який і чуйний чоловік в душі, містить безліч благодійних фондів і не забуває навіть самої невеликої наданої йому допомоги. Його зовнішня абсолютна сила і повна беззахисність в моменти, коли він відірваний від свого костюма, а реактор близько серця раптом відмовляється працювати - ось, що у всі часи здатне підкорити жіноче серце.

Але, крім шанувальників жінок, у Тоні Старка чимало фанатів чоловічої статі. Вже зрозуміло, що вони цінують у своєму кумирі не його вольовий погляд або вміння змусити мовчати будь-якого, хто посміє заперечувати! А що ж тоді?

Про Тоні Старка можна сміливо сказати: це людина, яка зробила себе сама. На відміну від багатьох супергероїв, які придбали свої здібності від народження або зазнали якимось випадковим впливам, Тоні Старк в буквальному сенсі сам створив свою суперсилу. Його тіло не зазнало змін і мутацій (крім встановленого біля серця реактора і захисної пластини, які коли-то буквально врятували його життя), а всі його здібності обумовлені наявністю штучного екзоскелету. Цей костюм Тоні зробив своїми власними руками, і його фізична міць, придбана завдяки костюму, є прямим результатом його вольового характеру і високого рівня інтелекту.

Ігри Залізна Людина

>

І це якщо забути про те, що, ще не будучи ніяким супергероєм, Тоні Старк зумів підняти дісталася в спадок компанію і вивести її в лідери світового ринку зброї! При цьому варто окремо відзначити, що, коли компанія опинилася в його руках, йому було всього 21 рік - то звичайні хлопці в цьому віці ще вештаються по вулиці і думають, як би половчее прогуляти пару в університеті.

Всі ці фактори призвели до того, що світ щиро й глибоко полюбив Тоні Старка. Полюбив, незважаючи на те, що Залізна людина - втілення того, що люди часів Холодної війни ненавиділи найбільше війни. Адже все його життя - це війна і зброю, він розробляє, виробляє і продає засоби вбивства, а всі мільйони імперії "Старк Индастрис" оплачено чиєюсь кров'ю. Але, незважаючи на характер свого бізнесу, в душі Тоні виявляється затятим пацифістом! Втім, це з'ясовується вже набагато пізніше, коли він починає розривати контракти з урядом і концентрується на техніці для поліпшення життя людей (що, до речі, приведе до величезних конфліктів в раді директорів).

Історія Залізної людини

Ігри Залізна людина демонструють нам потужного і непохитного супергероя, завжди готового кинути виклик злу. Але Тоні Старк був таким не завжди. Колись він був звичайним промисловцем, який спокійно і впевнено вів свою компанію до процвітання, зовсім не замислюючись при цьому про долю світу, ні навіть про те, як саме будуть використовуватися плоди його праці.

Як часто буває в житті, все вирішив випадок. Збитий ракетою власного виробництва, Тоні виявляється в полоні у арабів, які точно знають, що за людину вони захопили. Нехай тепер цей зброяр розробить нам зброю, яка поставить крапку в світовому протистоянні, вирішили вони. А Старк раптом побачив, як зброю з маркуванням його компанії знищує селища і губить життя. Не впізнав, не просто зрозумів, а побачив власними очима... І в цей момент щось перевернулося в його житті.

Костюм-екзоскелет, створений ним в полоні просто щоб вибратися на свободу, тепер потрібен йому зовсім для інших цілей! Рятувати світ від знищення - ось, чого хоче Тоні Старк, а тепер вже Залізна Людина. Герой прагне боротися зі злом, війнами і несправедливістю - а значить, і діяльність Старк Индастрис з виробництва зброї доведеться згортати.

Тим більше що, перебуваючи в безвихідній ситуації, Тоні винаходить мініатюрний реактор холодного ядерного синтезу. Поки що єдина його функція - підтримка серця Старка і харчування костюма, але надалі це винахід ще зможе послужити людству! Як, втім, і інші розробки Тоні, які замість зброї можуть застосовуватися у товарах, що полегшують життя людей.

Ігри Залізна Людина

Проте рада директорів компанії куди більше цікавиться грошима, ніж потребами світу. Мисливці за прибутком хочуть роздобути чудовий костюм, оснащений черевиками для польоту і суперсучасним зброєю...

А це говорить лише про одне: боротьба та ігри Залізної Людини тільки почалися!

.