Ігри Халк

Найбільш яскраве вираження страху людства перед непередбачуваними наслідками вивчення ядерного вибуху, втілення темної сторони характеру спокійного вченого, нищівного монстр... Як тільки не називають Халка! Але головним залишається те, що цей герой Всесвіту Марвелл був і залишається одним з найпопулярніших супергероїв коміксів, а фільми та ігри Халк улюблені хлопчаками всього світу.

Ігри:

 • Халк проти монстрів
  Халк проти монстрів
  Людство в небезпеці! На засекречену штаб-квартиру миротворчих сил напали страшні гамма-монстри.
 • Халк гри 9: Атакуй Бункер
  Халк гри 9: Атакуй Бункер
  Головне чарівність супер захоплюючої Халк гри 9 у відмінній графіці і досить цікавому сюжеті.
 • Розфарбуй Халка
  Розфарбуй Халка
  Симпатичне розвага для самих юних шанувальників коміксів Марвел загалом, і фізика-мутанта зокрема.
 • Збери Халка - Пазл
  Збери Халка - Пазл
  Пропонуємо твоїй увазі незвичайний, круглий пазл. Зможеш зібрати його швидко - отримаєш ще один.
 • Халк: Супер Удар
  Халк: Супер Удар
  Навіть фантастична сила супергероїв вимагає регулярних виснажливих тренувань. Інакше атрофується
 • Халк: Стрибни Вгору
  Халк: Стрибни Вгору
  Цікава іграшка для шанувальників Халка і його фантастичних здібностей. Сьогодні йому доведеться
 • Халк: Отбейся від Ворогів
  Халк: Отбейся від Ворогів
  Відмінна розвага для любителів віртуальних бійок, припливів адреналіну до мозку, яскравих емоцій
 • Халк і Людина Павук атакують тролів
  Халк і Людина Павук атакують тролів
  Захоплююча стрілялка-бродилка з дизайном у стилі майнкрафт. Головні герої гри Халк і Людина Павук
 • Халк Трощить Машини
  Халк Трощить Машини
  Симпатична броділка в компанії велетня Халка і його грізного зброї: величезній дубини. Впевнені,
 • Халк: Роздави Всіх
  Халк: Роздави Всіх
  Забавна динамічна іграшка з Халком у головній ролі. Проста в управлінні, але дууууууже азартна.
 • Халк 10: Гладіатор
  Халк 10: Гладіатор
  Десять проти одного - не дуже справедливе поєднання, але і не привід вдарити обличчям в бруд.
 • Таємничий пазл з Халком
  Таємничий пазл з Халком
  Захоплююча головоломка - відмінний спосіб провітрити мізки і весело провести вільний час.
 • Халк: Трощить Хмарочоси
  Халк: Трощить Хмарочоси
  Жахливе настрій? Задихаєшся від обурення і люті? Наша гра - відмінний спосіб дати волю почуттям.
 • Халк 3д: Знову проти всіх
  Халк 3д: Знову проти всіх
  Перипетії бродилки-ігри Халк 3Д сподобаються фанатам історій про фізику Бэннере і його
 • Халк На Величезній Тачці
  Халк На Величезній Тачці
  Для любителів оригінальних гонок, швидкості і крутих віражів. Ласкаво просимо, якщо не боїшся
 • Халк: Новий Імідж
  Халк: Новий Імідж
  Готова відчути себе супер крутим іміджмейкером? Тоді вперед - тебе чекає нове завдання. Дуже
 • Халк: Вид Зверху
  Халк: Вид Зверху
  Захоплююча гра-стратегія для любителів командувати, контролювати, роздавати вказівки і взагалі
 • Зелений Халк проти червоного Халка
  Зелений Халк проти червоного Халка
  Суть гри Халк проти червоного Халка: перевірити твою уважність і кмітливість. Готовий?
 • Халк: Метання Тора
  Халк: Метання Тора
  Забавна гра-мультяшка про нелегке життя супергероїв. На що тільки не доводиться йти, щоб заробити
 • Халк проти Росомахи та інших супергероїв
  Халк проти Росомахи та інших супергероїв
  Головні дійові особи гри Халк проти Росомахи та інших супергероїв відмінно тобі відомі.
 • Халк: Збери Пазл
  Халк: Збери Пазл
  Любителі пазлів гарантовано прийдуть в захват. Ще б! Адже їх чекають двадцять нових барвистих
 • Халк: Метання Танків
  Халк: Метання Танків
  Лють, сплеск адреналіну та фантастична сила. Це гремучее поєднання захопить тебе з головою -
 • Халк: Криши і Ламай
  Халк: Криши і Ламай
  Не надто складна, але захоплююча стрілялка-бродилка в компанії грізного велетня Халка. Готовий
 • Халк: Збери Пазл Разом
  Халк: Збери Пазл Разом
  Відмінна розвага для любителів головоломок. Хочеш провести час цікаво і з користю? Тобі сюди!

Роздвоєння особистості - тема для літератури і кінематографа досить популярна. У кожному з нас живе інший чоловік, у кого-то і не один, але лише в рідкісних випадках альтер-его відділяється від основного свідомості і починає жити власним життям. Всім нам відомі приклади того, як важко справлятися з роздвоєнням особистості, і до яких наслідків призводять такі процеси в психіці! Вони є, наприклад, у "Володарі кілець" (роздвоєння особистості там було у Горлума) або в "Бійцівському Клубі", де взаємодія головного героя з власним альтер-его взагалі стоїть у центрі оповіді.

Проте як вам сподобається, якщо роздвоєння особистості буде помітно не тільки того, хто безпосередньо страждає цією недугою, але і всім оточуючим? Що робити, якщо твоє альтер-его - не просто друга частина твоєї особистості, а інша фізична сутність - величезний і неконтрольований монстр, керуючись лише однією думкою: "ХАЛК ЛАМАТИ"??

Ігри Халк

Історію Брюса Беннера, який опинився саме в такій ситуації, розповідають нам комікси Марвелл, а вторять їм численні фільми, мультсеріали та ігри Халк. Боротьбу Брюса з живучим усередині нього звіром можна розглядати як боротьбу з тими темними якостями своєї натури, які є у кожного з нас. Ось тільки у випадку з Халком наслідки виходу альтер-его з-під контролю виявляться більш серйозними, ніж якщо ти, скажімо, не стримаєш емоцій і накричишь на близької людини. Втім, у будь-якому випадку - нічого хорошого. Треба б усім вчитися себе контролювати: і Беннеру, і тобі.

Історія створення Халка

Вперше персонаж Халка з'явився в 1962 році в коміксі "Неймовірний Халк". Величезний гороподобный монстр був створений Стеном Лі у співавторстві з Джеком Кірбі, і в той час досить сильно відрізнявся від Халка, яким ми його знаємо зараз.

Почати тут потрібно з того, що він був сірим. Справа в тому, що творці на хвилі боротьби з ксенофобією прагнули позбавити нового героя будь-яких расових ознак: їм хотілося, щоб колір його шкіри був максимально нейтральним. Так вибір припав на самий «безбарвний» варіант. Однак після того як перший випуск був видрукуваний, довелося прийняти рішення про зміну забарвлення героя. Справа в тому, що з-за обмежених можливостей поліграфії тих часів сірий колір в кольорових виданнях був вкрай нестабільний. Картинка від картинки Халк був то один, то інший... він змінив практично всі 50 відтінків сірого і навіть майже добрався до зеленого.

Власне, саме зелений колір і був обраний в якості основного для інших коміксів про цього у всіх відносинах визначного персонажа; він же використовується і в іграх Халк або фільмах з його участю. Різні автори, прагнучи додати нових рис особистості Халка, неодноразово зображували його і в інших колірних гамах, але такі зміни завжди були спровоковані змінами в емоційному стані героя. Основним, базовим кольором Халка завжди залишався і залишиться зелений.

Ігри Халк

Як Брюс став Халком

Брюс Беннер ніякими суперсили від народження не мав. Взагалі кажучи, він був досить пересічною людиною з фізичної точки зору, за що навіть отримав прізвисько "слабкий черв'як" від свого надмірно категоричного альтер-его. Що в Беннере неабияким було завжди, так це його розум. Він був експертом у багатьох науках, від медицини до фізики, а сфера його наукових інтересів лежала в дослідженні ядерних процесів, необхідних для створення гамма-бомби.

І його робота увінчалася успіхом: бомба була створена. Ось тільки з цього моменту все його життя пішло шкереберть. Рятуючи від вибухової хвилі вискочив на випробувальний полігон підлітка, вчений сам потрапив під потік випромінювання після вибуху тільки що створеної ним бомби. Прокинувшись в госпіталі, Брюс погано пам'ятав і розумів, що з ним сталося, а коли сонце зайшло за обрій, різко перетворився на величезного монстра, проломив стіну лазарету і був такий.

Так і з'явився Халк - це ім'я, що означає "величезний", дав йому при описі події солдат, який виявився мимовільним свідком події.

чи Варто говорити, що на Брюса була оголошена справжнє полювання! Проте не менше, ніж упіймання військовими, Беннер боявся того, що тепер в будь-який момент він міг перетворитися на жахливого Халка, який жив своїм життям і володів власною свідомістю з примітивним зародковим інтелектом. З плином часу Халк ставав все більш підконтрольний Брюсу, але в моменти важких емоційних потрясінь звірине початок все-таки брала гору над розумом.

Участь Халка в командах супергероїв

Сам по собі персонаж Брюса Беннера не відрізняється особливою товариськістю. Це й не дивно: піддавати близьких людей ризику опинитися один на один з непереможним надсильних чудовиськом вченому не дуже хотілося! Але, слідом за коміксами, фільми та ігри Халк демонструють нам персонажа, що складається в престижних супергеройське командах. Як же так?

Зрозуміло, сила Халка і потенційна користь від такого союзника занадто великі, щоб супергерої могли не звертати на це увагу. При такому розкладі доводиться миритися з тим, що часом товариш стає некерованим; так і Брюсу, здається, потихеньку все ж вдається приборкати свою внутрішню звірятко.

Ігри Халк

Саме з цих міркувань Халк спочатку опиняється в числі Фантастичної Четвірки, а потім і стає учасником-засновником команд Месники і Захисники. Проте ні в одній з команд він не може перебувати тривалий час. Наприклад, з Месників він йде майже відразу, помітивши, що інші учасники насторожено ставляться до нього з-за нестабільності його особистості. Відчуваючи провину за те, що, по суті, прогнали товариша, Месники довго намагаються повернути Халка, що призводить до багатьох проблем команди і в кінці - до зіткнення з Немором.

Подібного ж роду проблема переслідують Брюса не тільки в дружбі, але і в особистому житті. Ніжна любов до Бетті Росс, на жаль, не гарантує, що в її присутності він не перетвориться в Халка, а в новому обличчі не забуде, хто взагалі ця жінка...

.