Ігри з Месниками

Ігри:

Існуванням цього розділу ми зобов'язані американської компанії Марвел - творцеві найвідоміших у світі коміксів. Ідея порятунку людства жменькою відважних сміливців виявилася настільки вдалою, що дозволила Марвел заробити не один мільйон доларів, а всім іншим отримати надію на диво навіть у найбільш, здавалося б, безвихідній ситуації. Заодно ще й класно провести час в компанії крутих супергероїв або Месників, як їх часто називають.

Порятунок людства: регулярно і недорого

Ігри Месники

Сьогодні з упевненістю можна стверджувати, що всілякі онлайн ігри з Месниками поступово витіснили морально застарілі комікси. У першу чергу тим, що дали можливість читачам самим взяти участь у захоплюючих вилазках головних героїв.

Наприклад, поганяти по Лего-місту разом з легендарним капітаном Америка в динамічній «Лего капітан Америка: небезпечна погоня» або злетіти вище найвищого хмарочоса разом з феєричним Тоні Старком з «Лего: Залізна людина 4». А може у тебе сьогодні такий настрій, що хочеться в буквальному сенсі слова розмазати всіх недоброзичливців по асфальту «Халк тисне ворогів»?

до Речі, управління у всіх подібного роду розваги однакове і дуже просте, ти легко з ним розберешся: для переміщення героїв по екрану і стрільби по ворогам знадобляться клавіші зі стрілками і пробіл.

Ігри Месники

Ми згадали іграшки, розраховані на одного гравця і одного персонажа, але деякі ігри про Месників припускають наявність у них відразу декількох супергероїв. Це, наприклад, «Вуличні бої з участю месників» або «Поєдинок чудова четвірка».

Ну, а коли втомишся рятувати людство і захочеш трохи перепочити, знадобляться камерні гри-головоломки начебто барвистого «Пазла з Месниками».

.