Ігри Людина Павук

Людина Павук найбільш близький і зрозумілий звичайним людям супергерой. Він не позбавлений людських слабкостей і не видається таким собі ідеальним і до відрази правильним чепуруном, як Супермен. Spider man – це звичайний чоловік, який отримав незвичайні здібності і усвідомив, що це не просто дар згори, а що тепер на нього покладена величезна відповідальність, яка часом буває дуже нелегкою ношею. На цій сторінці ми зібрали кращі ігри про Людину Павука!

Ігри:

Що може бути краще, ніж промайнути на павутині серед хмарочосів Нью Йорка і здолати всіх лиходіїв, які загрожують безпеці вашого улюбленого міста? Ігри Людина Павук це ваш шанс приміряти костюм Спайдермэна і відчути себе справжнім супергероєм! Кращий спосіб стати ближче до свого кумира - це грати в онлайн ігри Людина Павук для хлопчиків і взяти участь у всіх його крутих пригоди! Ви зможете встати плечем до плеча з цим відомим борцем за добро і справедливість і допомогти йому перемогти кожного монстра, який зазіхне на світ і спокій добропорядних громадян.

Багато знають про існування цього казкового героя, можливо для когось він був кумиром дитинства, але, на жаль, мало хто знає справжню історію Людини Павука. Сьогодні ми розкриємо таємницю, та ближче познайомимо вас з вашим кумиром.

З чого все починалося

Пітер Паркер, який згодом став Людиною Павуком став круглим сиротою у шість років, коли його батьки розбилися в автокатастрофі. Хлопчик виховувався рідними дядьком і тіткою, які стали його родиною. Бен Мей і Паркери були хорошими людьми і виховали хлопчика добрим і розумним, за що його дуже цінували в школі. Щоправда, з-за своєї сором'язливості хлопчик часто ставав предметом глузувань і знущань з боку однолітків та однокласників.

Але в один прекрасний момент життя підлітка змінилася. Під час екскурсії його вкусив опромінений радіацією павук, а після повернення додому хлопчик виявив у себе нові можливості - великими силами, стрибучість, здатність пересуватися по стінах і багато іншого. З цього моменту почалося нове життя.

Нова життя

Незабаром Людина Павук стає справжньою телезіркою, здавалося б, все добре, але тут доля готує йому черговий удар. В один зі знімальних днів він не затримав пробегавшего повз злодюжку, вважаючи, що це не його справа, а робота «копів». А вже через кілька днів хтось вбиває його дядька. Переслідуючи злочинця Людина Павук наздоганяє його на покинутому складі, де з жахом дізнається у вбивці того самого злочинця, якого він не зупинив кілька днів тому. У цей момент впала стара життя Пітера і почалася нова - життя, присвячене боротьбі із злочинністю. Поховавши дядька, шукаючи засобів для прожиття і утримання себе і тітоньки, Паркер влаштовується в газету Daily Bugle, де працює фотографом. Але незабаром з-за складних відносин з редактором він змушений звільнитися. У цей момент він серйозно подумує про те, щоб повністю розпрощатися з Людиною Павуком і повернутися до нормального життя. У цей складний момент йому допомагають численні друзі, яких він знайшов під час своїх пригод і подвигів. Саме їх підтримка допомагає йому впоратися з труднощами, з яких було дуже важко вийти в поодинці.

Ігри Людина Павук

Вороги навколо

Життя Людини Павука сповнена небезпек. Причому вони підстерігають не тільки його самого. Часто від цього страждають його рідні та близькі. Це має плачевні наслідки. Наприклад, Зелений Гоблін, дізнавшись, хто насправді ховається під маскою, вбиває Гвен Стейсі - дівчину героя. Переживши душевну травму і черговий досить складний період у своєму житті, Пітер бере в дружини свою давню знайому Мері Джейн Уотсон. Незабаром починається Громадянська війна. Людина Павук стає на бік супергероїв, які протестують проти закону про Реєстрацію. По закінченні війни герой зустрічає на своєму шляху Мефісто - демона, з яким вступає в угоду. Той обіцяє повернути йому його нормальний стан, а також воскресити померлу тітку Мей. В обмін він стирає всі спогади про шлюб Пітера з Мері Джейн.

Таємниця розкрита

Свою таємницю Пітер Паркер зберігав в найсуворішому секреті довгі роки. Лише деякі, найбільш близьких, знали, хто ж такий насправді цей загадковий Людина Павук. Таємниця була розкрита на початку Громадянської війни, причому розкрив її Пітера в прямому ефірі. Кадри, на яких він зриває з себе маску, зі словами: «Я Пітер Паркер. Я був Людиною Павуком протягом 15 років!» - облетіли весь світ, зробивши його ще більш популярним.

Здатності Людини Павука

Як кожен фантастичний герой, Людина Павук володіє якимись силами і здібностями, які виручають його в важких ситуаціях і допомагають у боротьбі з лиходіями. У героя унікальне інтуїтивне чуття, яке дозволяє йому передбачати небезпеки, він здатний уловлювати радіосигнали від «маячків», що допомагає йому стежити за ким завгодно, він прекрасно лазить по стінах, володіє надлюдською силою, що дозволяє йому піднімати величезні тяжкості, він надзвичайно спритний і витривалий.

Крім цього, Людина Павук володіє неймовірною швидкістю переміщення, має надзвичайну стійкість і витривалість, практично не втомлюється, у нього надрозвинену почуття рівноваги і надзвичайно швидкі рефлекси. Також, у героя дуже сильно розвинені здібності по відновленню і регенерації, що дозволяє йому в найкоротші терміни відновлюватися навіть після найважчих поєдинків.

Крім цього, Людина Павук, завдяки особливої магії, має захищеної таємницею особистості, завдяки чому розкрити його таємницю не може ніхто, до тих самих пір, поки цього не захоче сам Пітер Паркер.

Крім цього, герой може похвалитися своєю непохитною силою волі, високим рівнем інтелекту і науковими знаннями, а також навичками фотографа, акробата і досвідченого бійця, що характеризує його не лише як Героя, але і всебічно розвинену особистість.

Допомагає герою в боротьбі з лиходіями його екіпіровка, яка включає в себе пристрої для павутинної стрільби і спеціальну паутинную рідина, що перетворюється, при зіткненні з повітрям в надміцне волокно. Також у героя є Павуковий сигнал, який можна використовувати і в якості ліхтарика.

Ігри Людина Павук

Слабкості героя

Але крім сильних сторін, у Людини Павука, є і певні слабкості, які використовують злодії. Серед них, блокування павукового чуття, за допомогою токсинів і деяких приладів, а також несприйнятливість чуття по відношенню до симбионтам і клонів, що не сприймаються як загрози. Також, в безпосередній близькості до Анти-Веному спостерігається поступове зниження унікальних здібностей Пітера.

Популярність Людини Павука

Після свого успішного дебюту, почала своє життя серія коміксів, випуск якої продовжується до цього часу. Її назва «The Amazing SpiderMan» і перший номер серії вийшов у далекому 1963 році.

У міру зростання популярності, Людина Павук став все активніше з'являтися на екрані, в кіно, став героєм відеоігор і учасником театральних постановок і телешоу. Всесвітню популярність і визнання отримала трилогія фільмів, яка побачила світ у 2002, 2004 і 2007 рр. В 2012 році вийшов фільм «нова Людина Павук», який поклав початок нової серії фільмів. У 2010 році на Бродвеї був поставлений мюзикл «Людина-павук: Погасити темряву».

Бути Людиною Павуком - не така вже проста задача. Не можна просто випускати павутину направо і наліво і веелиться, катаючись на ній, як на ліанах. На людини, якому дано багато від природи або волею випадку, всі дивляться зовсім по-іншому і по-іншому оцінюють його вчинки. Підходити до будь-якої справи відповідально і безкорисливо застосовувати свою силу та спритність на користь простих людей вас навчать безкоштовні ігри Людина Павук, в самі цікаві та захоплюючі з яких ви можете грати у нас на сайті.

.