Ігри з Фиксиками

Ігри:

Уяві талановитого дитячого письменника Едуарда Успенського ми зобов'язані знайомством з нашими улюбленими казковими персонажами. Це і мешканці легендарного Простоквашино, і крокодил Гена з Чебурашкою, і дівчинка Віра з мавпочкою Анфісою, і, звичайно ж, гарантійні чоловічки Фиксики - герої цілої серії однойменних мультфільмів і онлайн ігор.

Зворушливі Сімка, Папус, Ігрек, Мася і Дедус нікого не залишать байдужими, адже, як і більшість героїв Успенського, мають дуже привабливими «людськими рисами: добротою, щирістю, чуйністю і т.д.

Ігри igri-fiksiki

Спостерігати за їх милими пригодами можна нескінченно, але набагато крутіше брати в них участь самому, завантаживши на нашому сайті нові чудові ігри про Фиксиков.

Всемогутній Тыдыщ

Що означає це дивне слово точно відповісти не може ніхто, навіть творці всім відомої пісеньки. Достеменно відомо лише одне - з його допомогою гарантійні чоловічки усувають найскладніші поломки техніки, виходять сухими їх будь-яких неприємностей і взагалі, активно радіють життю. Дуже може бути, що чарівний Тыдыщ допоможе тобі справитися з проходженням особливо важких рівнів в онлайн іграх про Фиксиков та їхні витівки.

Ігри igri-fiksiki

Наприклад, таких як, «Хокей з Фиксиками», де доведеться стати максимально спритним і уважним, щоб не пропустити шайбу, або «Фиксики: гонки», у яких за дуже короткий відрізок часу потрібно примудритися подолати запаморочливими спіралями закручену трасу.

Ну, а любителі головоломок зможуть продемонструвати свою кмітливість і кмітливість, збираючи пазли з барвистими зображеннями ДимДимыча, Нуликів, Сімки або Папуса. Дуже зручно, що грати в них можуть як зовсім малюки, так і геймери постарше, просто вибираючи різну ступінь складності і кількість фрагментів.

.