Ігри Кіт вісі Кет

Іноді домашні вихованці бувають абсолютно нестерпний! Кішки часом кричать ночами або деруть шпалери, часто перекидають квіткові горщики і войовничо зривають штори з гардин... Але все ж це не можна порівняти з тим, що доводиться терпіти від вихованця своєї молодшої сестрички Купу Бартонбергеру: з "котиком" у нього боротьба не на життя, а на смерть! Адже Містер Кот - зовсім не той, за кого себе видає...

Ігри:

З вигляду Містер Кет - звичайний котяра (хіба що, зовсім без шерсті, але адже і не таких виродків іноді люди виводять - бувають же спеціальні противоалергенні породи!). Попався такий кошенятко на очі жалісливої (а насправді - просто примхливою і розпещеною) Міллі Бартонбергер, і вона не роздумуючи притягла його додому... А от що насправді цей малюк - інопланетянин зі скелетом, більше нагадує робота, непосчастливилось дізнатися не їй, а її старшому братові Докупи.

І з тих пір не знають спокійного життя ні Куп, ні Кет: один будь-якими способами намагається перешкодити інопланетного загарбникові знищити Землю, а інший використовує будь-яку можливість втягнути свого кривдника в неприємності, і в цей час встигнути зв'язатися з рідною планетою.

Ігри Кіт вісі Кет

Не просто кицька

Про те, що насправді Кет - інопланетянин, крім Купа знають тільки його кращий друг Денніс і дівчина Фіона, та ще в курсі бабуся з дідусем, але вони в ці справи воліють по можливості не втручатися. А ось Купи, Деннісу і Фіоні ніяк не вдається довести дорослим, хто є Кет насправді - все із-за того що докази його позаземного походження весь час таємничим чином зникають...

Але ми то з вами, спостерігаючи за подіями мультсеріалу та ігри Кіт вісі Кет, прекрасно знаємо, що котик прилетів до нас зі своєї далекої планети в пошуках їжі. І що серед співвітчизників він є не просто звичайним рядовим котом, а досить кваліфікованим суперагентом!

В його кваліфікації неважко переконатися, спостерігаючи за тим, які засоби він постійно винаходить, щоб вивести Купа з ладу і вийти на зв'язок зі своєю планетою. Здається, всі можливості вже випробувані, і нового нічого зробити неможливо; але Кет подумає і видасть світу новий план, ще більш підступний і витончений, ніж всі попередні...

Та ось тільки й Куп не ликом шитий! Він упевнений, що Кет хоче знищити Землю, а тому кидає всі свої сили на боротьбу з кошаком. Неймовірними зусиллями він виводить з ладу кожне нове пристрій, що Кет створює для зв'язку з рідним світом, і з-за цього зовсім запускає своє навчання. Крім того що шкідливий котейко створює Купу проблеми в навчанні, він ще й постійно підставляє хлопчиська, приводячи до нескінченних конфліктів із членами сім'ї та сусідами.

Втім, кісу можна зрозуміти. З його точки зору, Куп - це просто вредний хлопчисько, який заважає йому врятувати від голоду рідну планету. Плюс до цього, Кет дуже скучає по своїй сім'ї, з якою навіть не може зв'язатися - знову ж таки, з вини Купа. Котейке не чужі не тільки родинні почуття до залишилася десь на іншому кінці космосу сім'ї, але і дружня прихильність і вдячність. Так, свою "господиню" Міллі Кет дуже любить, про що нам красномовно говорить той факт, що саме її фотографію, він узяв з собою, коли думав, що покидає Землю назавжди.

Земля очима прибульця

Ігри Кіт вісі Кет

Прилітаючи на чужу планету, не можна скласти відразу ж повне враження. Уяви собі, наскільки різними виявляться показання інопланетян, які висадилися посеред жвавої вулиці Нью-Йорка, в глушині Сибірської тайги або між пісків Сахари! Так і агент Кет, прилетівши на Землю зі своєю місією, повинен вивчити підвідомчу йому планету, але всього лише на прикладі однієї канадської сім'ї, в якій йому пощастило опинитися.

Отже, що ж він бачить? Приблизно те ж, що бачимо ми, запускаючи мультик або гри Кіт вісі Кет. Звичайна сім'я! Батько весь час пропадає на роботі, а коли буває вдома - готує огидну їжу і труїть огидні анекдоти. Двоє дітей ніяк не можуть знайти спільну мову і з радістю роблять капості один одному, що посилюється і упередженим ставленням дорослих. Шкідлива сусідка любить в житті тільки свого пса, садових гномів і малу Міллі. Ну ще до дітей раз приходять друзі - в очах прибульця, типи не менш шкідливі й бридкі, ніж сам Куп.

Кет вміло використовує знання про світ, в якому опинився, щоб отримувати максимальну вигоду. Якщо йому треба насолити Купу - він легко краде у сусідки садового гнома і звалює провину на хлопчиська - в кінці кінців, і правда, ну хто викриє в крадіжці кота?! В результаті Купа карають, а Кет отримує трохи часу на приведення у виконання чергового свого задуму.

Як створювався Кіт вісі Кет

Важко собі уявити, але Містер Кет має свого цілком реального прототипу! За словами творця мультсеріалу, Роба Бутилье, ідея мультика прийшла до нього в голову після того, як він завів у себе вдома кішку породи "сфінкс". Якщо ти не в курсі, сфінкси - це абсолютно лисі кішки! Зізнатися, виглядають вони дуже страшно, адже на бесшерстной голові вуха виступають як гігантські локатори, а крізь тонку голу шкіру просвічує кожна кісточка котячого скелета...

Роб помітив, що гості і друзі дуже дивно реагували на кота. Крім цього, і сам кошак не відрізнявся поступливим характером (як, до речі, і будь-який середньостатистичний представник цієї породи)! Саме так в голову Роба стали закрадатися думки про те, що кіт у нього вже схожий на прибульця. "Вигляд у нього такий, ніби він рано чи пізно зробить мене!" - говорив щасливий котовладелец.

Ігри Кіт вісі Кет

Так і народився перший мультфільм з назвою "Подивіться, що притягла моя сестра", у якому маля Міллі принесла в будинок інопланетянина в котячому обличчі. Ідея мультика так сподобалася власникам анімаційного телеканалу Jetix, що на основі його було вирішено зробити мультсеріал, а потім з'явилися і гри Кіт вісі Кет, що розповідають про пригоди інопланетянина на Землі.

Здавалося б, фільмів і мультиків про інопланетян багато... Що ж відрізняє Кіт вісі Кет? Напевно, головне, що приваблює глядачів саме до цього мультсеріалу - наявність кота. Правильно кажуть, що котики скоро захоплять світ: їм навіть не треба бути інопланетянами, щоб завойовувати людські серця! Втім, придивися: може, і твій домашній улюбленець того... з іншої планети?...

.