Ігри Кік Бутовський

Якщо ти любиш екстрім і адреналін, то тобі і відомому на весь світ Кіку Бутовський точно по дорозі. Адже ти ж бачив мультики про Кіка? Тоді ти точно знаєш, що навіть уявити собі цього хлопця, не здійснюють які-небудь безумства, абсолютно неможливо! Постійний ризик - це все його життя, і саме завдяки цьому різноманітні ігри Кік Бутовський так подобаються всім хлопцям!

Ігри:

Ти не любиш сидіти на одному місці, обожнюєш екстрим і мрієш прославитися як крутий трюкач? Тоді я анітрохи не здивуюся, що легендарний шибайголова Удар Buttowski - твій кумир! Скейт, велосипед, санки - чи є хоч який-небудь засіб пересування, яке наш герой не пристосував для своїх екстремальних розваг? Мабуть, якщо і є, то скоро не залишиться: адже у Кіка попереду ще стільки часу для приголомшливих трюків і дивних пригод!

Створи себе сам!

Думаєш, у тебе ніколи не вийде бути таким крутим, як Кік? Помиляєшся, друже! Ти зможеш домогтися чого завгодно, якщо будеш багато тренуватися і віддавати себе цілком досягнення своєї мети. Зрештою, якщо з першого разу у тебе не вийшло, це не означає, що не вийде з другого! Або з третього. Або... Одним словом, якщо навіть сто вісімдесят три рази підряд у тебе нічого не вийшло, не можна опускати руки! Адже попереду тебе чекає сто вісімдесят четверта спроба: як знати, раптом саме вона виявиться переможною?

Ігри Кік Бутовський

Подивися на самого Кіка. Звичайно, ігри Кік Бутовський показують нам вже кльового трюкача і дуже впевненого в собі підлітка, але що якщо уявити собі його без цих всіх екстремальних штучок? Що якщо б він захотів бути звичайним школярем? Маленький зріст, кирпатий зростання, вічні знущання з боку брата і сестри - повний набір типового лузера, яким Кік неодмінно став би, не візьми він свою долю у власні руки! Однак він примудряється бути на висоті, незважаючи на власний зріст. І в нього навіть закохується дівчина його найлютішого ворога - повір, таке досягнення дорогого коштує.

А якщо подумати, то ніяких передумов для такого успіху у Кіка не було. Все, чого вдалося досягти, це результат його наполегливої щоденної праці! Лише праця і цілеспрямованість дозволяють йому раз за разом стрибати вище власної голови і бити свої ж власні рекорди трюкацтва. Кік завжди може сказати: сьогодні я став значно крутіше себе вчорашнього. І є тільки один чоловік, який крутіше мене сьогоднішнього: це я завтрашній!

Ну, точніше, саме так Кік, зрозуміло, говорити не буде. До чого цей зайвий пафос, більш доречний в цитатниках В контакті? Він краще перекрутить плечима, посміхнеться зрозумілою йому одному шуточке, промелькнувшей в голові, потім суворо прищурит очі і з головою кинеться в чергову пригоду!

Хочу як Кік!

Тобі мало просто спостерігати за пригодами Кіка? Ти теж хочеш брати в них участь, щоб рано чи пізно стати таким же крутим у справі трюкацтва, як Buttowski, а може, навіть і перевершити його?

Готуйся до того, що шлях буде дуже непростим! Спостерігати за екстремалами цікаво і весело, але за кожним, навіть самим дріб'язковим, трюком стоїть величезна робота. При погляді на ігри Кік Бутовський ти можеш помилково подумати, що єдине, що виділяє нашого героя і відрізняє його від будь-якого хлопчиська - це сміливість, однак, не все так безхмарно.

Ігри Кік Бутовський

насправді, більшість з трюків, які виконує Кік, вимагають серйозної фізичної підготовки і хорошої роботи з координацією рухів. Перш ніж спробувати стрибнути сальто, тобі спочатку доведеться багато годин присвятити заняттям в тренажерному залі або на спортмайданчику, де треба буде попрацювати над силою ніг і рук, спритністю і... вмінням падати.

Так, перше, чого має навчитися майбутній екстремал - це уміння правильно падати! Адже ні один трюк одразу не вийде так, як потрібно. Під час виконання будь-якого небезпечного елемента ти можеш впасти, і якщо робити це як попало, то тренування може закінчитися травмою. А ти ж цього не хочеш? Тоді вчися правильно падати: так, щоб був мінімальний ризик перелому або занадто сильного удару.

Ну а якщо всю необхідну фізичну форму ти вже набрав, то справа залишається за малим - придумати самі трюки. Втім, не для всіх це завдання можна назвати "малим справою"! Адже на те, щоб скласти хороший трюк, потрібно багато фантазії - а де ж її взяти? Втім, ось вже тут на допомогу тобі можуть прийти гри Удар Buttowski, які удосталь представлені на нашому сайті. Ти можеш не тільки вибрати з різноманітних трюків ті, які здаються тобі найбільш цікавими, але й простежити, як же Buttowski їх виконує, - тоді повторити будь-який трюк вже точно не складе проблеми!

Зірка YouTube

Отже, уявімо собі, що ти вже відбувся як екстремал. Тепер для того, щоб стати дійсно крутим, тобі не буде вистачати тільки власного каналу на відео-порталі в мережі, який висвітлював би твої самі вражаючі досягнення!

Ти можеш бути скільки завгодно талановитим, здобувати перемогу за перемогою на місцевих конкурсах і просто виробляти різні штуки краще, ніж хто-небудь на всій планеті... Але по-справжньому популярним тебе може зробити тільки інтернет! У справі екстремальних трюків немає нічого крутіше, ніж стати справжньою зіркою YouTube: вважай, якщо відео з тобою не набирає достатньої кількості переглядів і лайків в мережі, тебе просто немає.

А от якщо тобі вдалося прославитися у всесвітній павутині, це практично вирішує питання про те, щоб домогтися успіху і на будь-яких "офіційних" майданчиках. Відомі випадки, коли представники екстремальних видів спорту, що входять в олімпійську програму (сноуборду, наприклад), виявлялися в збірній власної країни після того, як ставали зірками в інтернеті.

Ігри Кік Бутовський

Адже це фігуристів вирощують в спецшколах з ранніх років, немов огірки на грядці: все під наглядом, тренер постійно вибирає кращих і висуває куди вище... А екстремали надані самі собі, і якщо ти не вмієш грамотно свій талант пропіарити, тобі ніхто в цьому не стане допомагати.

Кіку Buttowski пощастило в цьому плані: транслювати ціле реаліті-шоу про його життя взявся канал Disney; але раз тобі ніхто контракт не запропонував, доведеться розраховувати тільки на власні сили!

.