Ігри Скубі Ду

Чи є в світі хоч одна людина, хто не знає Скубі Ду? А з тих, хто знає, - хто його не любить? Ми абсолютно впевнені, що ні! Адже не любити цього мега-чарівного пса абсолютно неможливо!

Ігри:

Ігри Скубі Ду - це не просто розвага для тих, кому подобається проводити свій вільний час за комп'ютером. Це ще і прекрасна можливість знову зустрітися з улюбленим героєм і пережити заново ті неймовірні пригоди, які він подолав з честю!

Справжні герої ніколи не програють. Скубі Ду - більше, ніж просто справжній герой. Він чудовий друг - а це значить куди більше! Скільки темних доріжок пройшов він разом зі своїм господарем Шеггі, скільки духів викрив, скільки гамбургерів з'їв? І нехай іноді приятелі зляться на цю парочку, вважаючи їх недостатньо сміливими, але вони завжди можуть знати, що в скрутну хвилину на Шеггі і Скубі дійсно можна розраховувати!

та й потім, що може бути простіше, ніж виконувати свою роботу, коли вона тебе не лякає? Адже не вважаємо ж ми великими героями програмістів або кухарів холодного цеху. Так і в полюванні за привидами і надприродними істотами: якщо ти їх не боїшся, з захоплюючого пригоди твоє заняття перетвориться в повсякденне нудну рутину.

Інша справа, якщо у тебе волосся стає дибки від страху, але ти все одно йдеш і робиш те, що вважаєш важливим, необхідним для рятованого світу або хоча б своїх друзів. Коли ти крокуєш назустріч незвіданому незважаючи на те, що з великим задоволенням залишився б вдома дивитися серіали, коли тебе зовсім не вабить важка дорога шукача пригод... Але ти йдеш по ній, усвідомлюючи, що без тебе не впораються - ось це справжнє геройство!

Ігри Скубі Ду

Саме тому Шеггі і Скубі Ду - дійсно справжні герої, на яких багато в чому варто рівнятися! І ігри Скубі Ду відмінно це демонструють.

СКУБІ ДУ, ДЕ ТИ?

Важко повірити, але перший мультсеріал про знамениту компанію підлітків та їх вірного пса вийшов ще в 1969 році. Зароджується рух хіпі, повітря свободи, кочове життя в маленьких фургона... Не дивно, що романтика запаморочливої свободи і молодості так захоплює чотирьох друзів - Фреда, Дафну, Велму і Шеггі, - що вони сідають у свій фургон і починають їздити по країні.

Однак, просте життя в комуні хіпі - це не для них. Вони діяльні, їм хочеться зустрічати щось нове і цікаве кожен день, і саме тому ґрунтується корпорація «Таємниці», яка займається розумінням таємничих і містичних історій у будь-якому куточку країни.

Є інформація, що десь в Арканзасі зловісний привид тероризує місцеве населення? Годі й думати - вскочили в фургон і помчали назустріч пригодам!

З чотирьох друзів тільки один не радий новій лякаючою історії. Шеггі явно вважав за краще б залишитися вдома, щоб лежати на дивані і є смачні гамбургери разом зі своїм улюбленцем - датським догом Скубі Ду. Та й пес би його з радістю підтримав: Скубі складно назвати сміливцем, радісно впадає в саму гущу будь заварушки!

Саме такий загальний сюжет кожного епізоду мультсеріалу «Скубі-Ду, де ти?», знятого компанією Hanna-Barbera. З'явившись в ньому, чарівний пес швидко завоював популярність! Адже спочатку акцентувати на ньому багато уваги творці не планували. Зате потім, швидко зрозумівши, хто ж дійсно цікавий глядачеві, випустили мульсериалы, де вже Скубі і його родичі - кузен Скубі Дам і племінник Скреби Ду - грають першу скрипку!

СКУБІ - НАШ ГЕРОЙ!

У фільмографії знаменитого пса міститься 11 мультсеріалів (останній з яких був знятий в 2013 році, а отже - далі буде!). Набір героїв в них не завжди один і той же, проте головне - прекрасний пес і неймовірні пригоди - завжди залишаються!

Також в період з 1998 по 2014 рік був знятий 21 повнометражний мультфільм, чотири фільми і навіть поставлено три мюзиклу. Але впевнено сказати, що герой став дійсно народним, можна тільки тоді, коли на прилавках магазинів і в інтернеті починають з'являтися гри з його участю. Так ось! На сьогоднішній день існує майже два десятки відеоігор і близько тридцяти флеш-ігор з улюбленим псом в головній ролі! Причому, всі ігри Скубі Ду відрізняє відмінний сюжет, прикольна графіка і, звичайно, іскрометний гумор.

Ігри Скубі Ду

ТРОХИ ПЕРЕДІСТОРІЇ

Хто не знає Скубі Ду? Скубі знають всі, від старих до малих, від шанувальників легких мультиків до любителів всього надприродного. Більш доброго і захоплюючого мультфільму придумати складно!

адже наприкінці шістдесятих американські батьки засипали гнівними листами місцеві телеканали. Вони були вкрай обурені: де хоч якісь добрі дитячий передачі? Чому їх дітей годують з телеящика насильством, смертями, бійками та зрадою? Яке покоління виросте, виховане на ТАКОМУ «мистецтво»?

Коли листів стає так багато, ігнорувати їх телекомпанії вже не можуть. Якщо батьки обурені - вони перестануть сплачувати кабельний канал, і тоді телебосам доведеться йти по своїх містах з торбами, випрошуючи милостиню у отвергшей їх аудиторії... Ні, думкою глядача нехтувати ніяк не можна!

Щоб догодити споживачеві, великі шишки компанії Hanna Barbera вирішують ввести в сітку мовлення нове шоу - добре, захоплююча і яскраве. Замовлення на створення такого мультсеріалу був переданий сценаристам, і вони взялися за справу.

В центр сюжету було вирішено помістити групу підлітків: так було модно. А ще було дуже модно, щоб підлітки спільно розплутували якесь складне злочин - зовсім як маленькі Шерлоки! Саме так корпорація «Таємниця» і стала займатися полюванням на надприродне і привидів, які на перевірку обов'язково виявлялися звичайними маскировавшимися під потойбічні сили злочинцями.

ЗНАЙОМТЕСЯ: КОРПОРАЦІЯ «ТАЄМНИЦЯ»!

«Ну, а тепер подивимося, хто ж такий *username* насправді!» Після проголошення цієї коронної фрази в кожній серії з псевдопризрака зривалася маска, і з'ясовувалося, що під нею ховається звичайна людина - просто дуже злий, жадібний, цинічний... Словом, нічого надприродного.

Хлопці святкують перемогу, зло переможене і йде в наручниках, злобно цедя крізь зуби: «Якщо б не ці мерзенні дітлахи, у мене все вийшло...»

Так хто ж вони, «мерзенні діточки»?

Ігри Скубі Ду

Фред - красень і розумник. Мозковий центр команди, при цьому ще й наділений зовнішністю рятувальники Малібу. Саме він вигадує пастки, в які будуть потрапляти лиходії, і розподіляє ролі до команди. Неспроста саме у Фреда була закохана левова частка прихильниць мультсеріалу!

Велма - просто розумниця. Ходяча енциклопедія і ерудит, саме її знання часто допомагають друзям виплутатися зі складних негараздів та з'ясувати істинні мотиви злочинця (а значить, і майже точно вказати, хто ж цей злочинець!)

Дафна - приголомшлива красуня, але при цьому відмінний боєць. Незважаючи на тендітну зовнішність, не дозволяє собі розклеюватися або вимагати особливих умов. Навпаки, в числі перших вона впадає в будь-яку заворушку, через що часто стає заручницею злочинців. Ефектна зовнішність і удавана беззахисність дозволяють приятелям використовувати Дафну в якості наживки, проте з плином часу вона навчається прийомам самооборони, що дозволяє їй непогано за себе постояти.

Шеггі і Скубі - друзі не розлий вода. З першого погляду вони здаються якорем команди, а їх боягузтво виглядає як тягар, проте саме їх вірність, відданість спільній справі та вміння, хоч і зхажмурив очі від страху, але все ж піти назустріч незвіданому, часто виручає корпорації «Таємниця»! До речі, як і Дафна, вони часто опиняються в ролі приманки для лиходія.

.