Ігри Барбоскини

Барбоскины - смішний, захоплюючий мультиплікаційний серіал, орієнтований не тільки для розваги дітей, а й на їх розвиток: духовне, моральне та інтелектуальне. Багатодітна сім'я, яка стала героями мультика, який вийшов у 2011 році, заманює маленьких, і не тільки телеглядачів своєю різнохарактерних, забавними побутовими історіями й тим, що зачіпає самі різні життєві питання. Над цими питаннями, здавалося б, ще рано замислюватися настільки юної аудиторії. Однак кожна серія серіалу ненав'язливо, через призму веселощів і забав, вчить дитину чогось важливого, необхідного для розвитку цієї особистості.

Ігри:

  • Барбоскины бродилки
    Барбоскины бродилки
    Любиш незвичайні пригоди? Тоді процес гри бродилки Барбоскины точно захопить тебе надовго.

Такі різні представники однієї родини

Найстарше покоління сім'ї Барбоскіних, в мультику являє Дідусь. Загадковий персонаж, зустрічі з яким досить рідкісні, про нього всім любителям історії відомо лише те, що в далекому минулому він служив на кораблі, подорожував по різних куточках світу.

Міцна і любляча один одного і своїх дітей пара Мами і Тата додає в історію справжнього сімейного затишку. Працьовитий і відповідальний Тато дні безперервно присвячує своїй роботі, бере її на будинок, прагнучи забезпечити улюблене сімейство. А добра, турботлива Мама, яка не часто мелькає в кадрі, тим не менш, завжди відчувається поруч з дітьми і стає негласним авторитетом і совістю маленьких пострелят.

Яскравий представник сімейства - дівчинка-красуня на ім'я Роза. Вона є найстаршою дитиною, їй притаманна грація, деяка зарозумілість і легковажність. Роза звична до підвищеної уваги, намагається підтримувати свій авторитет і бездоганний імідж. Не є найрозумнішою з дітей Барбоскіних. Однак проявляє щиру турботу щодо своїх братів і сестри Лізи.

Сестра Ліза, до речі кажучи, є майже наймолодшою дитиною в сім'ї. Навчається Лізонька в третьому класі, здається невинною дівчинкою, але на ділі виявляється великий ябедою, яка любить влаштовувати неприємності. Дістається від неї і братам, і старшій сестрі. Розе дівчинка сильно заздрить і прагне швидше досягти її висот.

Старший з братів - Дружок - справжній хлопчисько-непосида. Рухливий, грайливий, який прагне перемагати у футбольних матчах і просто ганяти м'яч з друзями у дворі, він додає в кожну нову серію маленький заряд енергії і всім своїм виглядом подає дітям хороший спортивний приклад.

Середній брат - Гена. Тихий, захоплений наукою герой, який прагне підкорити простори космосу. Вивчити їх і досягти чогось по-справжньому важливого. Іноді інші хлопці жартують над ним, але поважають його розум і логіку. Гена ж у відповідь із задоволенням допомагає їм, чим може.

І, нарешті, Малюк Барбоскин - чарівний, поки не проявив себе повністю, малюк, витівки якого, ніколи, не переходять визначених кордонів із-за боязні покарань. Малюк вчиться на своїх помилках, пізнає світ, любить всіх своїх братів і сестру.

Захоплюючі ігри з Барбоскиными

Успіх героїв серіалу, пригоди і забавні ситуації, в яких вони побували, спричинили за собою появу безлічі ігор з їх участю. На нашому сайті будь фанат Барбоскіних, неважливо хлопчик це чи дівчинка, зможуть знайти безкоштовні онлайн ігри на будь-який смак. Весела риболовля, динамічний футбол і захоплюючі пазли і головоломки - лише мала частина того, що вам пропонують зайнятися разом члени сім'ї Барбоскіних. З милою героїнею Лізою ви також можете допомогти мамі по господарству, з Геною поринути у світ науки і фантазії. Ігри з Барбоскиными - розвиваючі і веселі, логічні і активні.