Ігри Майнкрафт

Необмеженими світами з повною свободою дествий вже мало кого можна здивувати. Настає час нової ступені свободи – тепер гравці можуть (і повинні!) відчути себе справжніми творцями і змінювати навколишній їх світ по своєму смаку. Без цього вижити в суворому і привабливому світі ігор Майнкрафт буде просто неможливо. Але ті, хто зможе пристосуватися і знайти себе ніколи вже не забудуть його гостинні квадратні пейзажі.

Ігри:

Якщо ви занудьгували серед звичних комфортних міських умов - вам терміново потрібна шокова терапія у вигляді незвіданих земель, що кишать зомбі. Ігри Майнкрафт готують для вас безліч неймовірних пригод і дивовижних відкриттів! Ігри Майнкрафт для хлопчиків - це нескінченний світ, в якому все залежить тільки від вас. Тільки справжній вправний здобувач і творець зможе дійсно круто грати в Майнкрафт і досягти успіху в цьому недружній на перший погляд, але насправді дуже приємне і захоплюючому світі. Використовуйте всю свою кмітливість, щоб вижити і стати господарем у іграх Minecraft!

Minecraft - гра, яка стала хітом практично відразу ж. Головна її перевага над іншими іграми цікавого жанру пісочниці - максимальна простота в усьому. Ідея гри проста, інтерфейс - максимально зрозумілий, мети в грі - аналогічно. Весь навколишній віртуальний світ гри Майнкрафт складається з спеціально продуманих блоків (це стосується і ландшафту, і предметів з артефактами в грі, а також гравця).

Для того, щоб зрозуміти суть гри, потрібно почати з того, що в її основі лежать 4 спеціальних рівня, чотири режими, які кардинально відрізняються один від одного:

Креативний або творчий

Грати можна навіть за допомогою улюбленого браузера, але версія гри може бути застарілою. У цьому режимі неможливо померти, хоча іноді все-таки можна потрапити в "пастку" - впасти в так звану порожнечу. Всі блоки доступні в такій кількості, яке Вам потрібно вже і зараз, а гравець наділений можливістю літати. Крім того, сила гравця збільшена і він може знищити блок завдяки своєму удару.

Ігри Майнкафт

Режим виживання

У цьому режимі всі не так просто - гравець повинен не тільки будувати, але і вижити. Що для цього потрібно робити? В першу чергу уважно стежити за шкалою голоду і свого здоров'я, знаходити новий інвентар. Для того, щоб використовувати блоки - їх потрібно ще й отримати. Один день в цьому режимі займає всього 10 хвилин, а роботи буде дуже багато. Як тільки сонце зайде за обрій - на Вас почнуть нападати різні монстри, сила яких в першу чергу залежить від рівня складності гри.

Тому першочергове завдання кожного початківця - подбати про укритті, побудувати власне житло. Якщо ж гравець вмирає - його регенерація відбудеться біля ліжка, в якій він спокійно виспався в останній раз. Не варто забувати, що після смерті всі речі з'являться на місці загибелі. Але не забувайте, що у Вас тільки половина ігрового дня (5 хвилин), щоб забрати їх назад, оскільки потім вони зникають. Якщо двері дерев'яні - зомбі можуть знищити її і пробитися всередину.

Хардкор

У гравця тільки один запас власних життів. Якщо гравець гине - його навколишній світ гине зі швидкістю кулі. У більшості випадків все буде залежати і від вмінь гравця, і від того, який рівень складності він вибрав для себе.

Режим пригоди

Гравець може і отримувати, і знищувати блоки, якщо володіє потрібним інструментом.

З чого почати?

В першу чергу почніть добувати дерево, якщо вже випала честь перебувати посеред лісу. Для початку цього важливого ресурсу вистачить у кількості 15 або 20 блоків. Не варто забувати про саджанці, з яких вже завтра може вирости нове дерево, даруючи новий будівельний матеріал для Вас. Якщо довго не можете знайти лісисту місцевість - не біжіть в бік, а рухайтеся в обраному напрямку до самого кінця. Так Ваші шанси знайти потрібну деревину збільшаться, а внаслідок цього збільшаться шанси побудувати житло і вижити.

Ігри Майнкафт

Якщо вирішили вибрати для себе Майнкрафт гри, не забувайте про параметрі голоду і збирайте їжу всюди. Половина серця - це цілком нормальний стан для гравця. Якщо він менше - поспішайте!

У всіх, хто любить грати в ігри Minecraft є безліч шляхів! Хтось стає воїном, хто-то селянином, хтось мисливцем або будівельником - всіх объедняет одне, щоб вижити необхідно оволодіти дійсно корисним ремеслом, а не сидіти склавши руки. Флеш ігри Майнкрафт вчать пристосовуватися до складних умов, знаходити себе, протистояти агресивному зовнішньому середовищі! Кращі онлайн ігри Майнкрафт доступні на нашому сайті абсолютно безкоштовно! Випробуйте себе в непростих умовах і доведіть собі і світу, що ви гідні свого місце на квадратній землі під квадратним сонцем.

.