Ігри » Ігри Майнкрафт » Майнкрафт 2: Лінія оборони

  Вибудовуй свою оборону в стилі Майнкрафт у новій грі Майнкрафт 2: Лінія оборони!!

  Популярність ігор Майнкрафт легко з'ясовна. Насправді, скільки би не переконували нас у зворотному, людській істоті дуже подобається творити. Є щось вишукано-приємне у тому, щоб самому створювати, будувати, творити, словом, бути виробником, а не тільки споживачем якогось ресурсу або блага.

  Саме це відчуття: «Я будівельник!», «Я творець!», «Я практично бог в своєму маленькому маленькому світі!!!» і дають гри Майнкрафт тим, хто відкриває їх і починає грати. Навіть якщо мова йде не про класичному майнкрафте, а про стилізації, про ігри, які по суті своїй не містять навіть крафтінга - все одно навіть до них це повною мірою стосується. Адже і в них зберігається головний посил Майнкрафта: сам створив сам користуйся.

  Геймплей

  У грі Майнкрафт 2: Лінія оборони тобі належить вибудувати оборонну смугу для захисту неймовірної цінності від полчищ ворога. Що це за неймовірна цінність - не повідомляється, але видно, що вона має форму сувої. Можливо, це якісь дуже важливі документи, можливо - карти В будь-якому випадку, ворог оголосив на цей сувій полювання, і тобі нічого не залишається, крім як організувати йому гідну зустріч!!

  На дорозі від стану ворога до заповітного світку ти можеш розміщувати оборонні укріплення. Частина з них вбивають противника (наприклад, кактуси), частина просто уповільнюють його просування (як водні перешкоди). Ти вибудовуєш зміцнення ще до того, як ворог з'являється в твоїх землях, але можеш підправляти і добудовувати їх вже під час атаки, якщо бачиш, що десь з'являються дірки. А вони будуть з'являтися, адже вороги не тільки гинуть на тих же кактусах, але і знищують їх за милу душу! А якщо клітка порожня, то нічого не заважає жахливим полчищам домчати по дорозі до твого сувою і його знищити.

  Управління в грі Майнкрафт 2: Лінія оборони

  Керувати всіма процесами в грі Майнкрафт 2: Лінія оборони ти будеш за допомогою миші. На самому початку, щоб потягти охоронюваний об'єкт подалі від кордону, клацай мышкая біля нього, і він переміститься на сусідню клітку, попутно прокресливши дорогу. Саме по цій дорозі і помчать вороги - відповідно, тут і повинні розміщуватися оборонні укріплення.

  Коли дорога побудована, клацай на квадрат і вибирай, що ти хочеш тут розмістити. За кожну будівлю у тебе списується певна сума грошей, втім, у грі Майнкрафт 2: Лінія оборони твоя скарбниця досить повна!!

  .

  Похожі ігри:

 • Стрілялки зі зброєю 3д: Лінія оборони
  Стрілялки зі зброєю 3д: Лінія оборони
  У бій, зомбі атакують! Тримай оборону від насувається натовпу зомбяков в грі Стрілялки зі зброєю
 • Майнкрафт 4: За тридев'ять земель
  Майнкрафт 4: За тридев'ять земель
  У новій грі Майнкрафт 4: За тридев'ять земель тебе чекає захоплююча подорож у світі Майнкрафт!!
 • Майнкрафт стрілялка зомбі: Квадратні голови
  Майнкрафт стрілялка зомбі: Квадратні голови
  Всім шанувальникам Майнкрафт і любителям зомбі-стрілялок присвячується: гра Майнкрафт стрілялка
 • Майнкрафт на двох
  Майнкрафт на двох
  Запасайся матеріалом і дай відсіч ворогам в грі Майнкрафт на двох!!
 • Майнкрафт виживання
  Майнкрафт виживання
  Навіть у світі Майнкрафта настає момент, коли тобі не до будівництва - як у грі Майнкрафт
 • Майнкрафт 3: Бродилка
  Майнкрафт 3: Бродилка
  Поєднання пригод в жанрі аркади і творчого елемента Майнкрафт у новій грі Майнкрафт 3: Бродилка!!
 • Майнкрафт Зомбі
  Майнкрафт Зомбі
  Спеціально для фанатів фільмів жахів та віртуального світу квадратиків майнкрафт. Сюжет гри
 • Майнкрафт: Захисти свій будинок
  Майнкрафт: Захисти свій будинок
  Захисти підступи до свого житла від зомбі в грі Майнкрафт: Захисти свій дім!!
 • Коментарі: