Ігри малятко Хейзел

Ігри:

Цікава штука - інстинкти. Від них неможливо сховатися, втекти або «скасувати» зусиллям волі. Ти можеш скільки завгодно намагатися бути ніколи і ні в чому не схожою на батьків, контролювати кожен свій жест, крок і вчинок, але варто трохи розслабитися, як вуаля - з твоїх губ зривається така знайома «мамина» інтонація, а на обличчі грає «фірмова» татова усмішка. А найдивовижніше те, що інстинктивна поведінка здатне передаватися не тільки в рамках однієї сім'ї, а навіть з покоління в покоління. Звертала увагу, що перше починають грати всі дівчата світу, як тільки навчаться самостійно ходити? Правильно, в «дочки-матері». В Африці, Австралії, Росії та Китаї з року в рік, із століття в століття найпершим розвагою юних панянок стають пупси-доньки і все з ними пов'язане: від колясок до памперсів.

Гри Маля Хейзел

А тепер, завдяки інтернету, для того, щоб задовольнити свій материнський інстинкт, самим просунутим крихтах не потрібен ні десяток ляльок, ні іграшкові ліжечка, коляски, одяг, ванночки і т.д. - нічого, крім комп'ютера і мишки. Адже в іграх для дівчаток про маленьку Хейзел вже є все, що може знадобитися «мамі» для догляду за малюком. З ними ти зможеш зануритися в справжні батьківські клопоти. А ще в онлайн ігри Хейзел можна грати в будь-який час і абсолютно безкоштовно. Ці барвисті і доброзичливі розваги сповна задовольнять дитячу пристрасть виховувати, няньчити, годувати і піклуватися.

Користь, користь і ще раз користь

Всі ігри Малятко Хейзел крім яскравою розважальною складовою, звертають на себе увагу підкресленою «правильністю» сюжету. Їх головна героїня, хоч і неабияка плакса, але при цьому слухняна і вихована дівчинка. У всякому разі, Хейзел чудово знайома з такими прописними істинами, як «перед обідом потрібно мити руки з милом», «ранок починається з розчісування волосся і чищення зубів» і іншого в тому ж дусі. І нехай у юної геймерші поки ще немає доведених до автоматизму корисних звичок і чітко встановленого розпорядку дня, ігри про те, як він влаштований у малятка Хейзел, стануть для неї вагомим аргументом у необхідності дотримуватися правил особистої гігієни. При цьому батьки в таких справах виступають чимось на зразок нудною, заевшей на одному місці пластинки, а ось приклад (хай і віртуальному) маленької дівчинки здатний куди швидше достукатися до адресата.

Гри Маля Хейзел

Співпереживання - це важливо

Всі ігри про маленьку Хейзел - це ігри, в яких дівчинці доводиться брати на себе відповідальність про когось, віком і безпорадніші її самої. Більше того, їй потрібно піклуватися про багатьох дрібниць, пов'язаних з цим молодшим: щоб не плакав, не був голодний, не забруднився, не забився і так далі. Такі ігри не тільки відмінно дисциплінують, але і вчать співпереживати, бути уважною, чуйною і доброю.

Варто відзначити, що навіть давно вийшли з віку ляльок мами зможуть по достоїнству оцінити ігри для дівчаток Малятко Хейзел. Їх чарівна головна героїня набагато швидше ніж будь-які повчання переконати дитину у необхідності чистити зубки, розчісуватися, прибирати в кімнаті й здійснювати ще тисячу таких потрібних, але не надто цікавих справ.

.