Ігри 3d

Ігри:

Ігри формату 3d з цього розділу по достоїнству оцінять ті геймери, хто поряд з прикольним сюжетом і максимально широким функціоналом цінує в комп'ютерних забавах реалістичність графіки і можливість зануритися в те, що відбувається з головою. Барвистість і «прорисованность» декорацій грає величезну роль при формуванні враження від будь-якої гри. Яким би захоплюючим не був сюжет, похмура графіка або незручне управління здатні звести нанівець весь інтерес користувача. Втім, «фішка» 3д іграшок як раз і полягає в тому, що з ними такого майже ніколи не відбувається.

Саме визначення 3d говорить про те, що перед тобою гри досить нові, а значить, створені з використанням всіх можливостей сучасної техніки і останніх трендів комп'ютерного дизайну.

3д Ігри

Тільки кращі з кращих

З усього різноманіття іграшок 3d-формату ми вибрали для тебе найбільш яскравих і цікавих представників різних жанрів.

Так, фанатів військових стратегій зацікавлять динамічні «Стрілялки зі зброєю 3д» або епічні «Блокада 3д» і «Війна 3д».

Любителям метушні з тваринами припадуть до душі вельми реалістичні «Поні 3д», «Птахи 3д», «Коні 3д», а також родзинка «природного» серії - барвисті «Динозаври 3д».

Не будуть обділені увагою і шанувальники мультфільмів - до їх послуг захоплюючі 3d-ігри за участю Спанч Боба, Трансформерів і Людину-Павука. Завдяки сукупності програм, які забезпечують тривимірність графіки, в них тебе чекає картинка нітрохи не гірше, ніж на великому екрані типу IMAX.

3д Ігри

Але найбільше пощастило фанатам захоплюючих гонок та сучасних болідів. За допомогою об'ємної 3d-графіки саме швидкісні «автомобільні» іграшки перетворюються в по-справжньому зачаровує видовище. Та й можливість гарненько розглянути кожну деталь під обраним ракурсом дорогого коштує (цінителі класних тачок нас зрозуміють), а ігри у форматі 3d легко дозволяють це зробити.

.