Ігри Трансформери

Захоплюючі пригоди мешканців Кибертона тримають у постійній напрузі вже не одне покоління любителів фантастичних фільмів та мультсеріалів. І як приємно, що трансформери - це не лише герої телеекрана, але і справжні іграшки, які володіють всіма властивостями, описаними в коміксі!

Ігри:

Трансформери - високотехнологічні роботи, наділені розумом і аналогом людської душі - «іскрою». Особливістю цих роботів є те, що з антропоморфної (або інший животноподобной) форми вони можуть трансформуватися в транспортний засіб, зброю або щось ще. У цьому перетворенні немає ніякої магії, тільки чиста механіка! Саме тому в кожного робота-трансформера свій власний варіант «альтер-его» - тобто, того механізму, в який він може пересобраться.

Історія світу трансформерів

Коли жителі планети Кибертон квинтессоны вирішили в допомогу собі створити роботів. Навіщо виконувати важку роботу, якщо її можна доручити механізмів? Ось тільки нове джерело енергії - энергон - який із-за дешевизни стали використовувати для підтримки працездатності нових роботів, викликав незворотні зміни і дав їм свідомість і розум...

Ігри Трансформери

Втім, творці роботів нітрохи не зніяковіли наявністю душі у їх металевих рабів і продовжували використовувати їх для найважчою і чорної роботи. Частина роботів - автоботи - використовувалася для мирних цілей, а частина - десептикони - була запрограмована на війну (в тому числі, на гладіаторські бої для розваги господарів планети). Через деякий час роботам набридло, що ними так бездарно і жорстоко керують, а тому вони підняли повстання і вигнали своїх гнобителів з Кібертрона.

Автоботи і десептикони, хоч і створювалися з однакових запчастин, все ж мали дуже різні характери, щоб мирно уживатися разом. Саме це і призвело до страшної війни між двома кланами, яка і призвела до перетворення звичайних роботів у трансформерів. Придбавши здатність перетворюватися в інші механізми, автоботи отримали таку перевагу, що десептикони не змогли їм протистояти... спочатку. А потім просто подумали і теж зметикували, як стати справжніми трансформерами, і сили знову зрівнялися.

З тих пір і йде, не зупиняючись, жахлива війна між двома расами трансформерів, в якій ні одна із сторін не може здобути остаточної перемоги. А ми стежимо за розвитком подій з боку або намагаємося брати участь у них, граючи в ігри Трансформери, і, зрозуміло, мріємо про повну та беззастережну перемогу добра!

Мультсеріал Трансформери

Саме мультсеріалу, перший сезон якого вийшов у США в 1984 році, Трансформери зобов'язані своєю шаленою популярністю. Першу хвилю успіху героїв називають першим бумом Трансформерів: тому що по-іншому іменувати те божевілля, яке діялось в світі, просто неможливо! Чи жарт: популярні герої дісталися навіть до території СРСР, в якому хоч і почав опадати залізна завіса, але все ж до всього західного ставилися ще насторожено.

Все було знято чотири сезони, прем'єрний показ яких тривав до 1987 року. Серії в повторі ж до цих пір можна зустріти в мовленні телеканалів різних країн світу.

У першому сезоні мультсеріалу трансформери, рухомі пошуками енергії, потрапляють на доісторичну Землю, де і залишаються до наших часів у деактивированном стані. Проте в 1984 році бортовий комп'ютер їх космічного корабля включається і починає процес ремонту і активації роботів. «Прокинувшись», десептикони тут же починають розкрадати ресурси Землі, намагаючись перетворити їх в энергон. Зрозуміло, це загрожувало б виснаженням ресурсів на планеті і загибеллю людства, а тому автоботи, зорієнтувавшись у ситуації, встають на захист корінного населення Землі.

Ігри Трансформери

це Триває протистояння і в другому сезоні. Десептикони під керівництвом Мегатрона мріють поневолити людство і змусити його працювати на вироблення енергії для трансформерів, а автоботи під початком Оптимуса Прайма протистоять їм.

У третьому сезоні мультсеріалу дія переноситься з Землі на інші планети трансформерів. Новий сезон знаменується виникненням нового ворога, однаково небезпечного і дя автоботів, і для десептиконів. Звідкись з'являються квинтессоны, вигнані з Кібертрона під час давньої війни, і намагаються відновити своє панування над трансформерами. З останньої битви пройшло чимало часу, а тому раса квинтессонов набралася сил і досвіду для ведення цієї війни! Перемогти квинтессонов вдається тільки людині, адже математичний аналіз і проста логіка не в силах передбачити дій людини, рухомого емоціями.

Війна автоботів і десептиконів припиняється у четвертому сезоні мультсеріалу. Під керівництвом Оптимуса Прайма, який встиг за попередні сезони і загинути, і воскреснути, автоботи здобувають цю нелегку перемогу; втім, десептикони не знищені. Коли вони знову стануть на боротьбу? Це невідомо, але поки що на Кибертроне запанував мир, спокій і порядок.

Народження легенди

Дивно, але спочатку трансформери з'явилися не в коміксах. Найперші трансформери - це іграшки від одного японського виробника, ідею яких про трансформування робота в якийсь механічний об'єкт радісно викупили хлопці з Hasbro. Вже пізніше, з метою розкрутки нових серій іграшок були випущені комп'ютерні ігри Трансформери, комікси та мультсеріали з упізнаваними персонажами.

Перші трансформери, які не здобули популярності, часто могли перетворюватися в щось, абсолютно непридатне для війни: наприклад, аудіокасету. Однак дітям виявилося нецікаво грати з героями, перетворюються в нудні предмети повсякденного вжитку. Хлопцям хотілося войнушки, і виробники чудово це розуміли! Так трансформери стали більш милитаризированными, і, напевно, повинно було піти по-іншому в цьому світі, щоб роботи могли трансформуватися в кавоварки або автоматичні пилососи, і при цьому добре продаватися...

до Речі, спочатку ні про яку війну мови також не йшло. Поділ світу трансформерів на автоботів і десептиконів - це просто цікавий поворот, який дозволив авторам мультфільмів і коміксів створити безліч сюжетних ліній.

Ігри Трансформери

Які вони - трансформери?..

Ні комікси, ні, тим більше, ігри Трансформери не дають нам вичерпної інформації про побут роботів. Однак, деяку інформацію все таки вдалося вичленувати!

Наприклад, точно відомо, що трансформери фактично безсмертні. Ні, їх можна вбити (і, на жаль, це часто робиться), однак не було ще жодного випадку, щоб трансформер помер своєю смертю від старості. Ні, старіння ці хлопці точно не схильні! А від іржі в нинішні часи можна навіть звичайний автомобіль захистити -= не то що вже високотехнологічного робота.

При цьому у трансформерів є і щось, що відрізняє їх від звичайних механізмів. По-перше, вони можуть відчувати біль - адже відомо, що ця властивість доступна лише істинно живим істотам. І, головне - вони мають свій аналог душі. «Іскра» - це дивовижна енергетична субстанція, яка поміщається в тіло нового трансформера і дає йому життя, а також характер та індивідуальні особливості.

.