Ігри Стрілялки 2

Як би ні були чудові звичні забави, яких би успіхів ви в них не добилися, людина така істота, яка завжди воліє що-небудь новеньке. Ігри стрілялки 2 пропонують вам досі небачене розмаїття озброєнь, ворогів, місць і, як зазвичай, незабутній драйв від жарких боїв і напруження всіх своїх сил в ім'я перемоги!

Ігри:

Ігри, де потрібно проявити свою влучність і вміння оперативно діяти у складній ситуації пропонують неабияке багатство різної обстановки для бойових дій і щоб скрізь повоювати потрібно чимало часу. Спеціально для тих, хто з вірним зброєю в руках підкорив пустелі і льодовики, міста і гори, знищив всіх ворогів на землі і в космосі були розроблені ігри Стрілялки 2! Ігри Стрілялки 2 - краща розвага для хлопчиків, обожнюють динамічні шутери! Доведіть усім у черговий раз, що ваші навички точної стрільби не мають собі рівних!

Для того, щоб пройти ці більш просунуті стрілялки, вам потрібно оволодіти мистецтвом точного ураження цілей на набагато більш високому рівні! Прогресу не буває без навчання, а навчання, як відомо, найкраще у професіоналів. Загонів спеціального і загального призначення зараз безліч, але найбільш активні з них - у США. Давайте дізнаємося про них і їх екіпіровку краще.

Серед усіх військових загонів збройних сил США, дуже сильно виділяються чотири найбільш відомі - вони оснащені надійною екіпіровкою і можуть похвалитися відмінною підготовкою.

Загін " зелених беретів. The Green Berets

Зелені берети прославилися і у В'єтнамі, і в Іраку.

Серед екіпіровки бійців варто відзначити штурмові гвинтівки марки M-4, потужні кулемети M249, а також серйозне штурмову зброю марок SAW а також МК 48 mod.0. Снайпери мають гвинтівки M14, M82A1 і ультрасучасної M25 Барретт. В кожному загоні завжди є кілька гранатометів марки М-203, серед яких є зброя проти піхоти і танків. У кожного бійця знайдеться комплект вибухового пристрою, мініатюрна радіостанція, а також інші засоби зв'язку. Крім того, члена загону зелених беретів неможливо уявити без парашута.

Загін оснащений легкими літаками, 4 вертольотами, а також автомобілями Хаммер.

Ігри Стрілялки 2

Загін рейнджерів. US Army Rangers

Древшнейшее спеціальний підрозділ американської армії, який почав своє існування ще в 1756 році. Рейнджери брали участь у війні з Афганістаном. Військовослужбовці завжди готові до бою з будь-яким супротивником і під час будь-яких погодних умов.

Екіпірування полегшена, ніж у зелених беретів, але вони готові виконувати дуже складні завдання - від захоплення аеродромів до рейдів і партизанського знищення супротивника. В екіпіровці рейнджера є штурмову зброю і парашут - протягом 18 годин загін може бути доставлений в будь-яку точку світу. Бронежилет, а також набір традиційних гранат, ніж - все це входить в екіпіровку рейнджера.

Підрозділ морських котиків, SEAL.

Морські котики однаково комфортно почувають себе як у морі, так і в повітрі. Вони брали участь у штурмі острова Іводзіма, а також першими десантувалися на берег Нормандії, щоб вибити німців. У багатьох іграх стрілялках вам належить грати саме бійцем цього легендарного загону. Кожен боєць має модульне бронежилетом, який виробляє компанія Eagle Industries. В жилеті розміщено усе необхідне спорядження для використання як в морській воді, так і на суші. Кишені SAPI і кевларові пакети додають додаткового захисту під час жорсткого рукопашного бою. Крім того, бійці підрозділу оснащені ультрасучасним дихальним апаратами Dragaer LAR V - він дозволяє дихати під водою і не видавати себе бульбашками, як це робить акваланг.

Спецпідрозділ завжди володіє сучасними підводними човнами марки Mark 8 Mod 1 SDV, які дозволяють виконувати таємні операції.

Ігри Стрілялки 2

Підрозділ Дельта, Delta Force.

Одне із самих таємних і елітних підрозділів всієї армії США, яка працює над контртерористичної завданнями.

Оснащення бійців включає мініатюрну вибухівку, осколкові і сліпучі гранати, димові шашки, прилад спеціального нічного бачення, надійний бінокль, продуманий радиогенератор, який грає роль детонатора для здійснення вибуху з безпечного місця.

Що стосується зброї, то бійці Delta Force володіють усіма ножовими і вогнепальними типами зброї. До їх послуг все можливе - від M60 до M21 і M24. Таким чином, це підрозділ дозволяє швидко уникнути загрози, незалежно від складності ситуації.

Отже, наш бойовий вертоліт знижується! Перевірте спорядження і готуйтеся до висадки на об'єкт! Ми надаємо можливість грати в самі нові круті ігри Стрілялки 2 безкоштовно! Ігри Стрілялки 2 це унікальна можливість на час стати справжнім бійцем і впевнено виконувати найскладніші місії, які не під силу нікому іншому. Ретельно екіпіруйтеся і вирушайте в найцікавіші військові місії в світі.

.