Ігри Стрілялки снайпер

Кожен хлопець мріяв подивитися на світ через оптичний приціл цієї снайперської гвинтівки. Побувати в шкурі легендарних воїнів, безшумно і непомітно усувають будь-яку мішень з величезною дальності тепер можна без особливих зусиль завдяки іграм ігр про снайперів. Ми назбирали найкращі з них на цій сторінці – бажаємо вам відмінного проведення часу в компанії вашої гвинтівки.

Ігри:

Щоб стати елітним бійцем, який знищує живу силу противника ефективно і акуратно, зовсім необов'язково присвячувати тренувань все життя. Ігри стрілялки снайпер дозволять вам побути справжнім професіоналом стрілецької справи, потай вражаючим мета з будь-якої відстані! Ці ігри стрілялки для хлопчиків подарують вам непередавані відчуття, які відчуває справжній снайпер! А відчуває він чимало - адже як правило пострілу належить тривале очікування, після якого у відповідальний момент скажено б'ється серце, а живіт зводить судома.

Як стати хорошим снайпером

Справжній снайпер повинен володіти холодним серцем і твердими руками. Холоднокровність для таких солдатів - мабуть, найважливіше якість. Воно трохи чи не більш важливе, ніж власне вміння влучно цілитися і добре стріляти. Навіть нерівне дихання, викликане надмірним хвилюванням, здатне зіпсувати відмінно спланований і вивірений з точністю до міліметрів і урахуванням поправки на вітер, постріл. І цей фактор зараз враховується майже у всіх стрілялках. А права на виправлення помилки, тобто на другу спробу вразити мішень, у снайпера, як правило, немає. Особливо важко залишатися непохитним як скеля після виснажливого перебування в засідці, адже звичайної людини будь невідомість здатна довести до легкого неврозу. А тут від того, що саме ховається за цією самою завісою невідомості може залежати навіть і ваше життя.

На другому місці в рейтингу значущих для професійного снайпера навичок є відмінний окомір. Він потрібен для того, щоб максимально точно і швидко обчислити випередження, траєкторію пострілу і поправку на метеорологічні умови. Добре, коли цей окомір дістається від природи, а тим, кому не пощастило, доводиться розвивати його з допомогою спеціальних вправ.

Ігри Стрілялки снайпер

Не останню роль в справі формування ідеального снайпера грають і загальний стан здоров'я і спеціальна фізична підготовка. Іноді пробиратися на місце, звідки буде проводитися атака, доводиться сильно заздалегідь і потім проводити години, а то і дні в болісному очікуванні появи об'єкта. Таке очікування перевіряє всі можливості організму і вимагає підключення всіх ресурсів. А після успішного ураження цілі частенько доводиться виключно оперативно змиватися з місця події. Для цього необхідно швидко бігати, володіти неабиякою спритністю і витривалістю. Крім того, відбиватися в процесі гонитви за допомогою гвинтівки дуже незручно, тому стріляти з компактного зброї, наприклад пістолетів, снайпер повинен не гірше, ніж з гвинтівки. А володіння навичками бойових мистецтв для успішного завершення можливих рукопашних сутичок наближає такого снайпера до образу універсального солдата.

Ось які якості важливі для справжніх професійних бійців. Щоб спробувати себе в ролі влучного стрільця пропонуємо вам грати в онлайн ігри стрілялки снайпер безкоштовно! Наводьте точними пострілами і скритністю жах на супротивника, будь це солдати іншої країни, терористи чи ворожа мафіозне угрупування. Бажаємо вам безветреной погоди, повільних, товстих, а краще всього нерухомих цілей та ідеальних укриттів.

.