Ігри Стрілялки c зброєю

Вчені довели, що точне попадання в ціль викликає неповторні приплив бадьорості та енергії у всіх представників чоловічої статі, а особливо у хлопчиків. Тепер зовсім не обов'язково вирушати в найближчий три і брати в руки справжній стовбур – ми зібрали самі круті ігри стрілялки із зброєю, щоб ви могли досхочу повеселитися!

Ігри:

наймужнішої професією можуть похвалитися, звичайно, військові. Вони носять камуфляж і круті високі черевики, і мають доступ до цього арсеналу вогнепальних коштів. Ігри стрілялки зі зброєю порадують всіх любителів військової справи! Грати в стрілялки зі зброєю безкоштовно дуже захоплююче, адже до ваших послуг краща зброя - звичні вам автомати і пістолети, а також суперсучасні лазерні гвинтівки багато іншого! Станьте самим влучним і віртуозним стрільцем з усіх видів озброєння і тоді вам не буде страшний ніякий, навіть самий грізний противник, а всі друзі будуть трепещать перед вашою майстерністю.

Види зброї

Для того, щоб стати вправним воїном і влучним стрільцем потрібні не тільки виняткові практичні навички. Без них, звичайно, нікуди, але і теорія теж може внести свій чималий внесок у справу формування вашого вміння класти заряд за зарядом точно в ціль. Одним з важливих аспектів таких теоретичних знань є впевнене знання матеріальної частини, тобто того, які існують види зброї, які в них є плюси і які мінуси.

Пістолет Макарова ПМ

Прийнятий на озброєння в 51 році минулого століття. Розроблявся спеціально, як захисний пістолет для захисту і ведення бою особового складу. Стріляти ПМ-а можна набагато швидше, так як зведення курка кожен раз не потрібно. Це дуже надійний пістолет, він невибагливий, витримує тривалі навантаження та зовнішні чинники йому не страшні. При правильному догляді, може довго працювати без збоїв. Йдеться про заміну ПМ-ів на новий "Грач" (більш потужний), але тільки у частинах регулярної армії. Правоохоронні органи, а також спецпідрозділу ще довго будуть використовувати ПМ, як надійний і зручний інструмент.

Пістолет ТТ

Пістолет створений інженером з прізвища Токарєв, (прож. р. Тула), тому і названий «Тульський Токарєв». З тридцятих років минулого століття перебував на озброєнні регулярної армії, як табельної зброї. Головними плюсами цієї моделі були пробивна здатність (солдатська каска - бачити наскрізь, або дошка товщиною до 15 см), а також легкість в усуненні неполадок. У середині 50-х, він майже повністю замінений на ПМ.

Пістолет П-96

Цей пістолет створювався, як особиста зброя ближнього бою, спеціально для силових структур. Він легкий і дозволяє стріляти «з будь руки». Безпека носіння, тобто з патроном у патроннику, забезпечується присутністю автоматичного запобіжника.

Пістолет самозарядний безшумний ПБ (6П9)

Безшумний пістолет, який прийнятий на озброєння різними розвідувальними батальйонами, а також спецпідрозділами, наприклад КДБ «Альфа». Наразі з успіхом використовуються військами ВВ МВС і ФСБ. Має ствольный глушник, який можна зняти, що дозволить підвищити легкість носіння П-96 в кобурі.

Автомат АК-47

Цей автомат відомий на весь світ, винайдений в середині п'ятдесятих років минулого століття. Приблизно в той же час прийнятий на озброєння. Використовується і сьогодні. Завдяки своїй універсальній конструкції, використання найбільш підходящих матеріалів, володіє величезною кількістю переваг. Цій зброї не страшні, практично, ніякі погодні умови і механічні пошкодження. А живучість його стовбура - 15-20 тисяч пострілів. Крім того, явним плюсом автомата є простота його розбирання і догляду за ним.

Ігри Стрілялки c зброєю

Автомат Калашникова АК / АКМ

Розробка того ж конструкторського бюро під керівництвом М.Т. Калашниковим, що випускається на Іжмаш, підкорив весь світ простотою і зручністю. Крім того високі технічні та стрілецькі характеристики, на порядок піднімають його перед зарубіжними аналогами. Продавався і продається в багато країн світу, а також, до сьогоднішнього дня, використовується для озброєння різних родів військ, наприклад, підрозділів ППО. Рідко в якій сучасної стрілялці арсенал головного героя обходиться без цього легендарного автомата.

Гранатометный комплекс "Вітрина"

Ґрунтуючись на конструкції легендарних розробок Калашникова, а конкретно АКС-74У, був зроблений цей комплекс. Розроблений це комплекс спеціально, перед Олімпійськими іграми в Москві в 1980 році. У цьому ж році прийнятий на озброєння, найрізноманітнішими, спецпідрозділами. Одним з недоліків конструкції є дуже значна віддача, у зв'язку з великим розміром гранати.

Безшумний стрілецько-гранатометный комплекс "Тиша"

Прийнятий на озброєння Радянської армії, в середині сімдесятих років. Забезпечує повністю беспламенную і безшумну стрілянину, завдяки спеціальному приладу ПБС-1. Цей прилад знімний. Його можна відкрутити зі спеціальної різьби, що спрощує перенесення комплексу. На даний момент виходить з користування, поступаючись місцем іншим видам зброї.

У нас є відмінний засіб від нудьги і нудьги, яка розвеселить самого непосидючого бешкетника. Ігри стрілялки зі зброєю забезпечать будь масу дивовижних вражень і яскравих переживань! Азарт і драйв запеклої перестрілки зміняться спокоєм і умиротворенням протягом тимчасового затишшя, а потім знову звуки пострілів заповнять весь простір. Ми впевнені, що ви станете кращим стрільцем і не залишите ворогові жодного шансу!

.