Ігри » Ігри Стрілялки » Кульки стрілялки: Спортивне полювання

  Стріляй по різноколірних тарілках у новій найцікавіший тренажері стрільби Кульки стрілялки: Спортивне полювання!!

  Хочеш стати справжнім мисливцем? Тоді тобі доведеться багато і наполегливо тренуватися для цього, друже! Адже мисливці не виходять в чисто поле і не починають палити без роздумів різноманітної живності. Перш ніж узяти в руки справжню мисливську рушницю і відправитися з ним на велику серйозну справу, вони довго відточують майстерність на тренувальних полігонах і стрільбищах.

  Геймплей

  Саме на такому стрільбищі тобі належить побувати в новій цікавій та яскравій грі Кульки стрілялки: Спортивне полювання!! Думаєш, палити по кольоровим тарілках занадто нудно? Це тому що ти ніколи цього не пробував! Адже нудним тобі здається, що ти вважаєш занадто простою справою для себе. І ти не уявляєш, наскільки це, насправді, нетривіальне задачка!!

  Адже на випробувальному полігоні все дуже серйозно. Немає ні періодичності, з якої вилітають тарілки, ні навіть просто установки «потрапляти під все, що бачиш». Більш того, попадання по тарілках різних кольорів оцінюється різними очками! Так що, якщо ти розумієш, що по обидва тарілках потрапити ніяк не встигаєш, тобі потрібно встигнути швидко прийняти правильне рішення: яку ж з тарілок віддати перевагу для наступного пострілу.

  Відрізняються окуляри, які тобі присуджують і за потрапляння в тарілки, знаходяться від тебе на різній відстані. Зрозуміло, простіше потрапити близько знаходиться тарілці! Але зате більш далека принесе тобі більше очок, так що варто задуматися.

  І серед всіх об'єктів завжди предпочитай гумових качок. Ці милі макети принесуть тобі найбільше очок, адже вони так схожі на твоїх майбутніх цілей - справжніх птахів!

  А ось червоні тарілки тобі не тільки ніколи не принесуть очок, але і заберуть частину наявних (причому, досить велику частину!) Саме тому з червоним тарілках не варто бити ніколи. Адже якщо ти набереш занадто мало очок, ти не потрапиш на наступний рівень... Більш того, проходження гри ти знову почнеш з самого початку!

  З кожним новим рівнем в грі щось змінюється. То декорації зміняться... А то зброю тобі замінять! На більш зручне і досконале.

  Управління в грі Кульки стрілялки: Спортивне полювання

  Цілься в тарілки і макети качок за допомогою мишки і натисніть ліву кнопку для того, щоб вистрілити. У правому нижньому кутку екрану стеж за рівнем патронів. Для кожного виду зброї максимальна обойма своя, не забувай вчасно перезаряджатися натисканням кнопки «пробіл»

  .

  Похожі ігри:

 • Космічні Гонки на двох
  Космічні Гонки на двох
  Прийми участь в захоплюючій гонці на літаючих тарілках у грі Космічні Гонки на двох!!
 • Полювання на звірів
  Полювання на звірів
  Гра Полювання на звірів - це симулятор цікавого ігрового автомата, в якому можна на деякий час
 • Полювання на качок
  Полювання на качок
  Гра Полювання на качок пропонує тобі взяти в руки рушницю і відчути себе справжнім мисливцем.
 • Качина полювання
  Качина полювання
  Шанувальники полювання на качок з нетерпінням чекають відкриття мисливського сезону. Гра Качина
 • Стрілялки роботи: Захисти базу
  Стрілялки роботи: Захисти базу
  Встань на захист рідної фортеці в новій захоплюючій грі Стрілялки роботи: Захисти базу!!!
 • Куряча полювання
  Куряча полювання
  Кажуть, що курки не літають. Гра Куряча полювання повністю спростовує це твердження, адже саме на
 • Кульки стрілялки
  Кульки стрілялки
  Класична гра Кульки стрілялки - відмінна розвага і непогана розминка для мозку!!
 • Королевська полювання
  Королевська полювання
  Гра Королевська полювання знайомить тебе з одним з найпопулярніших видів полювання. Дійсно, ловлею
 • Коментарі: