Ігри Стрілялки зомбі

Чи Любите ви від душі розрядити свою зброю по стаду зомбі так, як любимо це ми? Тоді ігри стрілялки про зомбі – це як раз те, що вам потрібно! Тут вашій увазі пропонуються самі захоплюючі представники цього жанру, що відрізняються крутейшей графікою і чудовою озвучкою!

Ігри:

побачивши живого трупа, який насувається на тебе, шаркаючи ногами і видаючи смердючі запахи, виникає тільки одне абсолютно природне бажання - стріляти в це істота з усього має арсеналу! Ігри стрілялки зомбі дадуть вам сповна насолодитися таким захоплюючим заняттям, як винищення ходячих мерців! Ігри стрілялки зомбі - чудова розвага для хлопчиків, які хотіли б спробувати свої сили в якості винищувача нечисті! Мертвяки не знають пощади, будь, хто попадеться в їх лапи, перетвориться в їжу для позбавлених розуму монстрів. Станьте безстрашним борцем з ними і ви!

Зомбі або їх прототипи існували в багатьох культурах світу, але західна цивілізація зі своїми міськими легендами, кінематографом і, нарешті, комп'ютерними іграми - наблизили їх до масової культури. І тепер, без цього фантастичного, оживленого трупа рідко обходиться фэнтазийный сюжет.

Перші зомбі «прийшли» до нас із Західної Африки, де могутні чаклуни перетворювали померлих у своїх покірних рабів. Бачили їх африканці насправді - невідомо, та й жаркі країни не єдине їх притулок. Одна з останніх обителей зомбі за високою стіною Вінтерфелла, звідки білі ходаки з армією живих мерців наводять жах на весь Вестерос. І, звичайно ж, зомбі зустрічаються у комп'ютерних іграх, і добро повинно перемагати.

Зброя для винищування зомбі

Зомбі можна рубати, в них можна стріляти і знищувати цю нечисть магічними заклинаннями.

Традиційно живі мерці знищуються срібними кулями, осиковим колом у серці або хрестом. Вампіри, як відомо, бояться і сонячних променів.

Живого мерця не так легко вбити, бо він уже мертвий. Якщо взяти світ Вестерос, то в ньому з армією мертвих може впоратися тільки вогонь, а з самими білими ходоки драконівське скло. З нього можна робити наконечники і стріляти з лука, або різати, якщо під руку попадеться ніж.

Ігри стрілялки про зомбі - особливий і популярний жанр, адже куди приємніше боротися за добро і знищувати нечисть. Як правило, на початку гри можна стріляти тільки з пістолета. У зомбі можуть відвалюватися руки, ноги, але при цьому вони не гинуть. З розвитком персонажа даються великі можливості, а вороги стають сильнішими. У деяких флеш іграх з зомбі стріляють просто з літака. Жанр настільки розвинений, що якимось конкретним зброєю проти зомбі не обмежується і кожна гра дає свої можливості по знищенню нежиті. Флеш ігри в основному динамічні і розраховані на швидкість прицілювання, і реакцію гравця.

В стратегічних іграх персонаж зомбі розбавлений з іншими, армія супротивника більш різноманітна. Тут в хід йде і магія, і важливу роль відіграє вибір зброї. Особливо це відноситься до покрокових стратегій. Крім того, армію необхідно формувати з урахуванням характеристик окремих загонів: живі люди поруч з нежиттю відчувають себе погано («Герої Меча і Магії», «Дисциплс», «Кінгс Баунті» тощо).

В реал тайм шутерах від першої особи - зомбі також не рідкість. Вони є і в кривавих рубилках і в стрілялках. Якщо взяти таку гру, як «Дьябло», то ще в самій викопної першої версії вже були присутні зомбі. І чим глибше було підземелля, тим вони ставали сильнішими.

Добре, якщо є можливість не наближатися до мертвого. У цьому може допомогти цибулю, а краще-лук з оптикою, зразок цибулі Пророка із Криза 3.

Ігри Стрілялки зомбі

Взагалі поодинокі постріли рідко здатні «завалити» мертвяка, тому, якщо попалося під руку автоматичну зброю, то пістолет краще відкласти для інших тварюк. Адже що може зробити куля проти вже мертвого, а ось гранатомет, який розірве його на частини або гвинтівка з хорошою оптикою і розривними кулями, щоб відірвати голову монстра - дає всі шанси вижити і перемогти в будь стрілялці. Якщо є вибір між ножем і мачете - вибирайте те, що краще ріже.

Технології не завжди на боці гравця, іноді допомагає і магія. Праща, заряджена сріблом, - якщо не втихомирить мертвяка, то, принаймні, зробить в ньому велику дірку. Все залежить від сюжету і самої гри.

Першоджерелами сюжетів ігор є книги, фільми, комікси також сценарії розробляються незалежно. Головна ідея жанру - перемога добра. Сюжети нелинейны і гравцеві доводиться переосмислювати цінності і вирішувати моральні дилеми. Залишитися серед живих або поповнити армію ворога - все в руках гравця.

Не терпиться відчути радість людини, зайнятого корисною справою? Ми склали колекцію з кращих забав про зомбі і пропонуємо всім шанувальникам цієї субкультури грати в онлайн ігри стрілялки проти зомбі безкоштовно! Похмурий світ, заповнений божевільними бродячими тілами чекає свого героя, який знищить небезпечну заразу! Начищайте дробовик і відправляйтеся на полювання за головами!

.