Ігри » Ігри Стрілялки » Ігри Стрілялки зомбі » Зомбі проти людей вночі

  Воювати з зомбі непросто! Тим більше, якщо навколо темрява - як у грі Зомбі проти людей вночі!!

  Почати хоча б з того, що вони вже померли, а тому змусити їх це зробити вдруге - нетривіальна задача. Припустимо навіть, що з зброєю у нас все в порядку. Що там годиться, срібні кулі, осика, часник? Вважай, що твої рушниці заряджені концентрованої ненавистю: навіть у цьому випадку боротьба з зомбі виявляється складним завданням!

  Адже у своєму прагненні до їжі ці напіврозкладені і вічноголодні створення здатні абсолютно на все. Вони відчувають запах гарячої живої плоті і йдуть на нього, як ненормальні. Вони не відтануть собі звіту, що йдуть по битому склу, по вугіллю - вони бачать лише мету перед собою і прут до неї, не помічаючи перешкод!

  Адже неспроста людей, що позбулися розуму в прагненні до мети називають іноді зомбованим: їм навіяли ідею і змусили йти до неї. Так ось у справжніх зомбі одна ідея, і одна мета - ти. Теплий, зі свіжими соковитими мізками і м'якою плоттю, яку їм так хочеться розірвати, розгризти своїми пожовклими від часу іклами, з-під яких сочиться гній гнилого трупа...

  Геймплей

  Зомбі атакують, і в усьому місті не знайдеться жодного укриття, де можна було б сховатися! Значить, єдине, що тобі залишається, це взяти в руки рушницю і битися за своє життя! Власне, це тобі і пропонується в грі Зомбі проти людей вночі! Адже ти опиняєшся посеред пустельного нічного міста буквально один на один з зомбяками всі мастей і розмірів.

  У грі тобі доступно кілька видів зброї, які спершу потрібно буде підібрати - вони спонтанно з'являються у випадкових місцях ігрової карти. Причому, серед них є як автомати і пістолети, так і зброя ближнього бою! І не треба думати, ніби воно гірше: може, для його застосування тобі доведеться підпустити зомбі досить швидко, зате, наприклад, вже з першого ж удару ворог буде переможений - і це в противагу тим кільком кулям із звичайного пістолета, які потрібно випустити його умертвіння традиційним способом.

  До того ж, якщо ти боїшся, що в ближньому бою ти можеш заробити і сам (а не тільки завдати шкоди своєму супротивнику), то не переживай про це більше ні секунди. Спеціально для того, щоб тобі не доводилося надто турбуватися про своє здоров'я, на карті з певною періодичністю з'являються аптечки першої допомоги. Зовні вони виглядають як білі коробочки з червоним хрестом! Просто підійди до неї, і твоє здоров'я автоматично збільшиться.

  При цьому, поява цих коробочок - важливий елемент гри. В лівій стороні екрану знизу у тебе навіть є таймер, який постійно відраховує, скільки часу залишилося до появи чергової аптечки. Орієнтуйся на нього і розпоряджайся собою сміливіше: адже ти завжди знаєш, в який момент отримаєш можливість поправити своє здоров'я!

  насправді, не розраховуй особливо на те, що тобі вдасться вижити. Як і у випадку настання справжнього апокаліпсису, ти лише відтягаєш свій безрадісний і абсолютно визначений кінець! Але зате як ефектно відтягаєш. Раз вже тобі все одно судилося відправитися зараз на той світ, то потрібно як мінімум прихопити з собою туди якомога більше зомбі!

  Управління в грі Зомбі проти людей вночі

  Управління в грі Зомбі проти людей вночі здійснюється за допомогою клавіатури, так і миші. Використовувати їх потрібно одночасно, так що приготуйся грати фактично «з двох рук»!

  Використовуй для переміщення персонажа по ігровому полю кнопки зі стрілками або WASD на своїй клавіатурі. При цьому те, куди повернуть персонаж в даний момент, абсолютно не впливає на напрямок руху! Крути його, переміщаючи мишу, і стріляй, натискаючи ліву кнопку на ній.

  .

  Похожі ігри:

 • На танку проти зомбі
  На танку проти зомбі
  Зомбі заполонили твоє місто! Саме час знищити їх разом з грою На танку проти зомбі!!
 • Стрілялки проти зомбі в лісі
  Стрілялки проти зомбі в лісі
  Думаєш, від зомбі можна врятуватися, втікши з міста? Як би не так! Гра Стрілялки проти зомбі в
 • Стрілялка зомбі 2: Поліцейський проти зомбі
  Стрілялка зомбі 2: Поліцейський проти зомбі
  Добре, коли під час зомбі-апокаліпсису є хороший наставник - як у грі Стрілялка зомбі 2:
 • Зомбі 5: Снайпер проти зомбі
  Зомбі 5: Снайпер проти зомбі
  Гра Зомбі 5: Снайпер проти зомбі - це не просто розвага. Це справжні стрілялки на виживання!!!
 • Зомбі на двох: Захист бункера
  Зомбі на двох: Захист бункера
  Встань на захист останнього плота оборони проти зомбі-апокаліпсису в новій грі Зомбі на двох:
 • Зомбі проти машин
  Зомбі проти машин
  У грі Зомбі проти машин тобі потрібно буде їхати дуже швидко і акуратно, щоб вибратися з
 • Тисни зомбі 2: Проти зомбі на танку
  Тисни зомбі 2: Проти зомбі на танку
  У новій захоплюючій грі Дави зомбі 2: Проти зомбі на танку тобі належить витримувати нестерпний
 • Планета зомбі 2: Втекти з міста
  Планета зомбі 2: Втекти з міста
  Навіть якщо це всього лише сон, бийся з зомбі так, ніби від цього залежить твоє життя - в грі
 • Коментарі: