Ігри » Ігри Лего » Лего Майнкрафт

  ігри Лего Майнкрафт воістину безмежні. Відчуй себе комп'ютерним богом - створи з нуля особистий віртуальний світ.

  Або підправ старий, якщо він тобі не подобається. Твій головний герой може і те, і інше. Принадність гри Лего Майнкрафт в тому, що тут немає типових алгоритмів дії і наперед заданого результату. Успіх залежить від тебе і твоєї фантазії. Дій, старайся, роби і отримуй задоволення від процесу. Побачиш, буде неймовірно круто.

  Майнкрафт: трохи історії

  Саме слово Minecraft походить він англійських mine - «шахта» та craft - «ремесло». Придумав іграшку шведський програміст Маркус Перссон. За його задумом головними «фішками» повинні були стати творчі моменти - різноманітні елементи виживання і творення. Такий підхід дуже сподобався геймерів усього світу. Напевно, тому, що число фанатів Майнкрафт з кожним роком тільки зростає. Крім того, від творця гра отримала оригінальний «фірмовий» дизайн, за яким її легко відрізнити від будь-яких інших комп'ютерних ігор. Це маленькі прямокутні блоки. У світі Майнкрафт з них складається буквально все: від рослин, будинків і людей до доріг, по яких вони пересуваються.

  Перший офіційний реліз дітища Перссона відбувся 17 листопада 2011 року. На сьогоднішній день іграшка представлена сотнями варіацій на тему первісної версії. І ми пропонуємо тобі зануритися в оригінальній світ однієї з них - ігри Лего Майнкрафт.

  Що потрібно робити?

  Головний герой гри Лего Майнкрафт пересувається за дивним віртуального світу, досить смутному, але повному небезпек. Що саме чекає його за поворотом - невідомо. Твоє завдання - допомогти йому подолати будь-які неприємності, обійшовши їх або повністю видозмінивши. Наприклад, дерево, заважає пройти, він може рознести в тріски, звільнивши дорогу, або спиляти йому верхівку, щоб через неї можна було перестрибнути. І це стосується будь-якого зустрічного істоти або предмета. Достатньо навести курсор на ту частину навколишньої дійсності, яка не влаштовує, і натиснути на ліву кнопку мишки. В результаті цієї нехитрої маніпуляції головний герой почне закидати зазначене місце кульками, руйнуючи його. І буде продовжувати це робити це до тих пір, поки не доб'ється результату. Але врахуй, не кожне перешкоду можна зруйнувати. Іноді, щоб досягти мети, варто пошукати обхідні шляхи. Загалом, гра вимагає не тільки зусиль, але й кмітливості. Хочеш пройти всі рівні - доведеться напружувати фантазію і починати мислити креативно. В іншому випадку тобі не осилити і пари початкових кварталів. Незвичайна іграшка вимагає такого ж незвичайного і творчого підходу. Щоб стати переможцем ігри Лего Майнкрафт, доведеться постаратися. Побажаємо тобі удачі!

  Управління

  Щоб успішно керувати діями головного героя ігри Лего Майнкрафт тобі знадобиться всього кілька кнопок. Для переміщення вперед і назад використовуй клавіші зі стрілками, «вліво», «вправо», щоб присісти - стрілку вниз, великий за допомогою «пробілу», а на елементи, які бажаєш видозмінити, наводь курсор.

  .

  Похожі ігри:

 • Майнкрафт Лего
  Майнкрафт Лего
  Любиш Лего не менше, ніж Майнкрафт?? Так до чого вибирати - грай в захоплюючу іграшку Майнкрафт
 • Майнкрафт 4: За тридев'ять земель
  Майнкрафт 4: За тридев'ять земель
  У новій грі Майнкрафт 4: За тридев'ять земель тебе чекає захоплююча подорож у світі Майнкрафт!!
 • Майнкрафт Зомбі
  Майнкрафт Зомбі
  Спеціально для фанатів фільмів жахів та віртуального світу квадратиків майнкрафт. Сюжет гри
 • Майнкрафт стрілялка зомбі: Квадратні голови
  Майнкрафт стрілялка зомбі: Квадратні голови
  Всім шанувальникам Майнкрафт і любителям зомбі-стрілялок присвячується: гра Майнкрафт стрілялка
 • Майнкрафт з Лололошкой
  Майнкрафт з Лололошкой
  Ігри Майнкрафт з лололошкой - забавне розвага в стилі класичних квадратиків майнкрафт для
 • Майнкрафт Херобрин
  Майнкрафт Херобрин
  Справжній подарунок для фанатів майнкрафт. Створи абсолютно новий світ на квадратообразных
 • Майнкрафт школа
  Майнкрафт школа
  Геймерів, бажаючих освоїти абсолютно новий ігровий світ обов'язково порадують спеціальні навчальні
 • Майнкрафт 3: Бродилка
  Майнкрафт 3: Бродилка
  Поєднання пригод в жанрі аркади і творчого елемента Майнкрафт у новій грі Майнкрафт 3: Бродилка!!
 • Коментарі: