Ігри Лего Зоряний Війни

Всі фанати тієї чи іншої медиафраншизы завжди мечатют що-небудь змінити в улюблене кіно або мультфільмі на свій лад. Таку можливість дарують розробники конструкторів Lego, які випускають набори по найвідомішим з них. А ігри Лего Зоряні Війни дозволяють з легкістю оживити веселі фігурки і розіграти будь-який сценарій з героями культової саги.

Ігри:

Історія про Люку Скайвокере, Дарте Вейдере, Чубаку та інших не втрачає свою популярність вже багато років, і, судячи з усього, не втратить ніколи. Ігри Лего Зоряні Війни пропонують поринути в атмосферу легендарної космічної саги! Грати в ігри Лего Зоряні Війни - це не просто допомагати героям в їх пригоди, це можливість самому творити події та оточення для них на свій смак! Стань володарем величезної всесвіту і міняй хід історії як тобі заманеться. Хто переможе - повстанці або імперія - це тепер залежить тільки від тебе!

"Зоряні війни" - легендарна сага, яка надихнула працівників компанії ЛЕГО на створення серії іграшок, які стали її першим ліцензійним продуктом. Перша гра з'явилася на світ в далекому 1999 році, після чого ліцензія на використання теми неодноразово продовжувалася і обіцяє закінчитися тільки до 2022 році. За основу ігор Лего Зоряні Війни взяті мотиви знаменитої франшизи, мультсеріалу, коміксів, відеоігор. Вони охоплюють всі шість частин відомої саги, а також фільм і серіал «Війни клонів».

Зоряні Війни частина 1: Прихована Загроза

За мотивами "Прихованої загрози" - початок саги, було виготовлено кілька наборів конструкторів ЛЕГО, в які інтегровані ключові моменти фільму, включаючи битви на планеті Набу, дуелі з участю Дарт Мола на планеті Татуїн і Набу. Події з першої частини франшизи також лягли в основу відео ігор: Лего Зоряні Війни (Відео-Гра) і Лего Зоряні Війни (Повна Сага).

Ігри Лего Зоряний Війни

Зоряні Війни частина 2: Атака Клонів

Друга частина саги "Атака клонів", яка вийшла в 2002 році, була використана в Лего Зоряні Війни (Відео-Гра), Лего Зоряні Війни (Повна Сага) і Лего Зоряні Війни III: Війни Клонів. Остання сцена з фільму послужила натхненням для створення більшості наборів ЛЕГО, які зображують битви в космосі і на планеті Татуїн.

Зоряні Війни: Війни Клонів

Сюжет серіалу "Війни Клонів" заснований на подіях, що відбулися в трирічну перерву між частинами II і III легендарної франшизи. Елементи серіалу з'являються в Зоряні Війни (Відео-Гра), Лего Зоряні Війни (Повна Сага) і Лего Зоряні Війни III: Війни Клонів. Набори Лего, в яких зображуються моменти з "Війни Клонів", можуть бути також віднесені до II і III частин саги.

Зоряні Війни частина 3: Помста Ситхів.

Третя частина саги - останній випущений фільм, що показує перехід Анакіна Скайуокера на темну сторону і перетворення Галактичної Республіки в Імперію. Ця частина стала основою величезної кількості конструкторів Лего Зоряні Війни (Відео-Гра), Лего Зоряні Війни (Повна Сага).

Ігри Лего Зоряний Війни

Класичні Зоряні Війни

Ця трилогія - джерело натхнення для створення величезної кількості ігор Лего Зоряні Війни, так як вона включає три фільми з великим колом цікавих героїв і подій.

Лего Зоряні Війни гри: розвага для фанатів всесвіту Зоряних Воєн.

Ігри Лего Зоряні Війни часто критикують, називаючи їх "Невдалою пародією на улюблені фільми", що абсолютно несправедливо, враховуючи детальність наборів, чітке відповідність сюжету. Вони дають можливість стати творцем своєї сюжетної лінії франшизи, управляти улюбленим героєм, змінювати результат подій.

Незважаючи на те, що зазначена аудиторія - діти і підлітки від 7 до 16 років, конструктори Зоряні Війни і відео гри користуються великим успіхом серед представників всіх вікових категорій. Кількість деталей у наборах варіює від 12 до 5195. Існують колекційні екземпляри, складові яких набагато більший і забезпечені спеціальною підставкою. Можна знайти минифигурку ЛЕГО будь-якого персонажа з фільмів серіалу або коміксів.

Підсумок: ігри Лего Зоряні Війни - захоплююче проведення часу для любителів даної теми.

Захоплюючий світ Джедаїв і Імперських штурмовиків, бойових космічних кораблів і швидкісних зорельотів, вірної дружби і непримиренної ворожнечі, злісного підступності і Світлої Сили відкриває перед вами свої двері. Цей світ чекає на свого повелителя, станьте ним разом з онлайн іграми Лего Зоряні Війни, грати в які можна безкоштовно у нас на сайті! Ігри про Зоряні Війни припадуть до смаку не тільки вірним фанатам галактичної епопеї, але і всім крутим геймерам! У них є все, щоб сподобатися вам - величезне поле для фантазії, запаморочливий екшн, класна графіка і класичний сюжет - ось рецепт успіху!

.