Ігри » Ігри Лего » Лего Тачки 2: Круті віражі

  Любиш швидкість і без розуму від прикольних і яскравих машин?? Герої мультфільму Тачки вже чекають на тебе у грі Лего Тачки 2: Круті віражі!!

  У світі залишилося не так багато по-справжньому чоловічих захоплень, не знаходиш? Мабуть, тільки войнушка і автомобілі. Всі інші чоловічі захоплення поступово або приходять в забуття, на зразок полювання з хортами або карт і казино, або втрачають свій статус "чоловічих" - он, у той же футбол зараз дівчата і ганяють, і дивляться по телевізору нітрохи не менше, ніж хлопці!!

  Так що, треба відстоювати останній бастіон чоловічого самовизначення, останню вершину, поки що не підвладне ні часу, ні людям. Гонки! Нехай на крутих поворотах захоплює дух, нехай двигун реве, як підстрелена птиця - швидкість!! Ось єдиний скарб, гідну твоєї уваги.

  Геймплей

  Ну і, зрозуміло, вірні друзі! Адже всі ми чудово пам'ятаємо, як друзі допомагали головному героєві мультфільму Тачки в його прагненні до заповітних переможних вершин!! І сьогодні разом з цим чарівним персонажем ти отдашься у владу дороги і власної пристрасті.

  У грі Лего Тачки 2: Круті віражі ти змагаєшся тільки з самим собою! Як кажуть мудрі люди, єдиний, з ким варто порівнювати себе - це ти вчорашній, а єдиний, кого варто намагатися перевершити - це ти сьогоднішній. Ось приблизно це тобі і належить в грі Лего Тачки 2: Круті віражі, адже інші машини, які знаходяться на треку, точно так само тренуються, як і ти. У них свої цілі, і змагатися з ними марно! Хоча й приємно їх обходити як стоячих, звичайно.

  Будь акуратний! Життя не упускає випадку поставити перед тобою нове і нове випробування, і якщо для цього їй треба перегородити гоночний трек - вона це зробить, не сумнівайся! Звичайно, стіна з лего - не найстрашніше перешкода, але, в'їжджаючи в неї, ти втрачаєш швидкості. Приблизно те ж саме і з відкритими люками: трагедії не станеться, якщо ти такий наїдеш, але по дорозі потім допомагає, з управлінням впоратися буде важко. Тому, краще не випробовуй долю і намагайся їхати акуратно, щоб не потрапляти ні стіни, ні в люки, і в огорожу треку.

  Управління в грі Лего Тачки 2: Круті віражі

  Керуй своїм автомобілем за допомогою клавіатури! Клавіша зі стрілкою вгору виступить у тебе в ролі педалі газу: натискаючи на неї, ти здобуваєш прискорення. Клавіші зі стрілками вправо і вліво дозволяють тобі рулити.

  .

  Похожі ігри:

 • Лего Дупло: Тачки
  Лего Дупло: Тачки
  Любиш героїв мультика Тачки і любиш Лего? У грі Лего Дупло: Тачки є і те, і інше!
 • Круті гонки на мотоциклах
  Круті гонки на мотоциклах
  Ці хлопці дійсно круті! Але і ти не гірше. Покажи всім. з якого ти тіста, в грі Круті гонки на
 • Гонки Лего 2: Лего Гонки по місту
  Гонки Лего 2: Лего Гонки по місту
  Думаєш, лего - це тільки будівництво? Помиляєшся! Спробуй гонки з улюбленими лего-машинками в грі
 • Бетман лего: супер гонки
  Бетман лего: супер гонки
  Сюжет чудової гри Бетман Лего сподобається завзятим гонщикам і фанатів швидкості. Якщо ти один з
 • Тачки: Розмальовка
  Тачки: Розмальовка
  Навіть найменші геймери можуть долучитися до захоплюючого світу справжніх крутих тачок. І нехай
 • Спанч Боб круті гонки
  Спанч Боб круті гонки
  Ганяй на трасі з самими крутими поворотами в новій приголомшливої гоночної грі Губка Боб круті
 • Гонки лего сіті: Зимова Гонка Лего
  Гонки лего сіті: Зимова Гонка Лего
  Візьми участь у класному бобслеї разом з улюбленими персонажами з лего в грі Гонки лего сіті:
 • Гонки на тюнінгованих машинах
  Гонки на тюнінгованих машинах
  Тачки і тюнінг - ось, що повинно цікавити реально крутого пацана!! Включайся в гру Гонки на
 • Коментарі: