Ігри Лего Ніндзя Го

Легенда про майстрів Кружитсу – одна з найпопулярніших в світі Лего. Сенсей Ву і його відважні учні готовий встати на шляху будь-якого лиходія, який зазіхне на світ і спокій у Нинзяго. Підступний Лорд Гармадон і його армія скелетів були повалені, тепер на черзі Клан Змій, який намагається занурити всесвіт в безпросвітну темряву. Бийтеся і здолавши їх у чесному поєдинку в іграх Лего Ніндзя Го!

Ігри:

З самого популярного в світі конструктора LEGO перетворився в разносторонее і дуже круте розвага! Безліч легенд та історій народжується щодня в цьому незвичайному і постійно мінливому світі. Ігри Лего Ніндзя Го закликають вас встати на шляху Фэнгтома і його підручних в ім'я добра і світла! Ми зібрали на цій сторінці кращі ігри Лего Нинзяго, які перенесуть вас в таємничий світ захоплюючих битв і цікавих пригод! Швидше хапайте золоті мечі, піднімайтеся на четырехголового Дракона і вирушайте на вирішальну сутичку з Великим Поглиначем, який загрожує загибеллю всьому живому.

Світ Ніндзя Го

Сьогодні ринок ігрової індустрії досить різноманітний і пропонує величезний вибір іграшок на будь-який смак. Але купуючи для своєї дитини іграшку, хочеться купити щось дійсно вартісне. І тут, на тлі своїх конкурентів, безсумнівними лідерами виглядають конструктори від компанії Лего, які вже давно перейшли межі стандартних міських будівель або, наприклад, військової техніки. Розробники використовують для своїх моделей нестандартні і неординарні сюжети, до яких можна віднести і серію Lego Ninjago.

Це не просто гра. Це ціла серія захоплюючих пригод, завдяки яким можна зануритися в чарівну атмосферу красивої казки з непередбачуваним сюжетом і фіналом, який залежить тільки від вас.

Ігри Лего Ніндзя Го присвячені протистояння Великих Ніндзя і темних сил. Конструктор стане прекрасним розвагою для дітей, які захоплюються східними єдиноборствами і хочуть дізнатися щось нове. Діти зможуть зануритися в атмосферу справжнього світу Ниндзяго, борючись на боці одного з кланів - Ніндзя або Зміїної Клану. І хто вийде переможцем з цієї сутички - вирішувати тільки вам.

Лего Ніндзя Го

Концепція гри

Лего Ніндзя Го ігри мають своїм унікальним світом, в якому в достатку битв, радості перемог і гіркоту поразок. Саме тут у героїв, під проводом маленьких власників є можливість показати всі свої навички кружітцу, б'ючись і перемагаючи, ховаючись від переслідувань і виходячи на світло.

Щоб не просто вижити, а навчитися перемагати в цьому світі, необхідно знати всі його правила, персонажів, навчитися не тільки реагувати на небезпеки, але і попереджати їх. Автори серії чудово впоралися зі свого завданням - атмосфера вийшла дуже реалістичною і різноманітною. Замки та храми для тренувань, засідки і хитрі персонажі - завдяки цьому ігри Лего Ніндзя Го настільки популярні серед маленьких гравців. Окремих слів подяки заслуговує унікальна знахідка авторів проекту - спинно - магнітний механізм для обертання, завдяки яким герої можуть повною мірою показати свої знання магічною боротьби кружітцу, досконале володіння якої робить їх по - справжньому непереможними. Суть гри полягає в тому, щоб за допомогою техніки кружітцу вибити гравця із зони битви, забравши після перемоги його зброю.

Переваги серії

Серія ігор Lego Ninjago - великий ігровий набір, що вдало поєднує в собі не тільки класичний конструктор, але і унікальні мініфігурка, які стануть окрасою колекції будь-якого ігромана. Головна ж родзинка - карткова гра, яка містить у собі правила бою і характеристики героїв - ніндзя. Завдяки цим аспектам гра Лего Ніндзя Го змогла завоювати величезну популярність, займаючи на даний момент одну з лідируючих позицій серед всіх конструкторів компанії Лего. У даний момент ігрова серія складається приблизно з 30 наборів. Але за запевненням представників компанії, це далеко не межа і вже найближчим часом планується розширення серії, з додаванням нових тематик.

Лего Ніндзя Го

Перший крок

В якості ознайомлення, автори серії пропонують купити, так званий, «Набір для початківців», який складається з двох героїв із зброєю і механізмами для обертання, а також картки з правилами. Поповнення колекції можливо як придбанням окремих героїв, так і купівлею цілих наборів. Кожен комплект конструктора Lego Ninjago складається з колекційної фігурки ніндзя, зводу правил на картках, безпосередньо конструктора і трофею, який необхідно завоювати.

Ігрові конструктори від Lego напевно сподобаються вашій дитині, відкривши для нього нові горизонти і гарантуючи цікаве та корисне проведення часу. Кожен тематичний набір Лего розробляється командою професійних дизайнерів, інженерів і художників, які пропонують для маленьких гравців майстерне виконання і унікальні конструктивні рішення. Важлива деталь - всі конструктори компанії створені з найсучасніших матеріалів, які абсолютно нешкідливі для дітей та їх здоров'я. Вікова група для конструкторів Лего досить обширна - від самих маленьких геймерів до дітей старшого віку. Відкрийте для себе чарівний світ Лего Ніндзя Го!

Справжнього бійця Кружитсу не зупинять ніякі небезпеки! Він сміливий і відважний і здатний вибити зброю з рук будь-якого супротивника! Щоб опанувати цим мистецтвом потрібно грати в ігри Лего Ніндзя Го, найцікавіші з яких ми підготували спеціально для вас! Тільки ви можете врятувати світ Ніндзя Го! Одолей всіх скелетів і воїнів Веномари, щоб назавжди запанували спокій і безтурботність.

.