Ігри » Ігри Лего » Лего Зомбі

  Вияви чудеса тактичного мислення! Зупини зомбі-апокаліпсис у новій грі Лего Зомбі!!!

  У боротьбі проти зомбі не завжди все вирішують залізні м'язи і вірний дробовик! Іноді потрібно вміти бути хорошим тактиком. Зовсім як у війні з людьми, в боротьбі з наступом зомбі-апокаліпсисом вкрай важливо грамотно спланувати свої дії, зуміти використовувати найкращим чином ті ресурси, що є в тебе.

  Адже навіть володіючи кращою зброєю, можна начисто програти війну, якщо вибрати неправильну тактику. Точніше, в даному випадку навіть доречніше слово стратегія - адже ми говоримо не про одну битву, а про цілу війну! Війні з наступаючими живими мерцями.

  Геймплей

  У грі Лего Зомбі тобі необхідно не пустити повстають з могил зомбяков до місця, де є щось живе. Цвинтар, з якого прут живі мерці, відзначено хрестиками, кожен хрестик генерує певну кількість зомбі і регулярно їх випускає у світ. Місце, куди це мозгоеды прагнуть. Відзначено сердечками. Кожен зомбі, який потрапив в серце, хоча і гине, але все ж забирає у тебе частину здоров'я. Як тільки смуга здоров'я дійде до нуля, твоя гра програна.

  Втім, якраз в тому і полягає ваше завдання, щоб цього розвитку подій не допустити! Що ми маємо? Маємо магазин зброї, яка за певну кількість доларів готовий запропонувати нам зброю - з кожним рівнем асортимент розширюється. Зброя все стаціонарне, його можна встановлювати на сірі клітинки, огородження тієї дороги, по якій будуть йти зомбі. Кожний вид зброї має певну забійну потужність і радіус дії. Ри цьому, і працюють вони по-різному. Є ті, що просто стріляють, а є лазери, що завдають шкоди противнику протягом усього часу, поки він знаходиться в радіусі дії.

  Все зброю спрацьовує повністю автоматично! Твоє завдання - лише закупити достатню кількість його і грамотно розмістити на сірих клітинах. Коли зброя вбиває чергового зомбі, твоя скарбниця поповнюється деякою кількістю грошей - тим більшим, чим складніше було цього конкретного зомбяка вбити. На ці гроші ти можеш купувати додаткове зброю, щоб боротися з новими і новими хвилями!

  Управління в грі Лего Зомбі

  Для покупки зброї вибирай той його вид, який доступний з фінансів і здається оптимальним, в магазині праворуч. Коли зброя вибрано, клацай на вільні сірі клітини - в них автоматично з'явиться потрібне зброю, а сума грошей в оплату покупки спишеться з твого рахунку.

  .

  Похожі ігри:

 • Лего Зомбі 2
  Лего Зомбі 2
  Поганий настрій? Знайди час для чудової гри Лего Зомбі 2 і побачиш - воно підніметься само собою.
 • Планета зомбі 2: Втекти з міста
  Планета зомбі 2: Втекти з міста
  Навіть якщо це всього лише сон, бийся з зомбі так, ніби від цього залежить твоє життя - в грі
 • Зомбі Бейсбол
  Зомбі Бейсбол
  Вбивай зомбі буквально граючись - в новій, незвичайній грі Зомбі Бейсбол!!
 • Стрілялки: Солдати проти зомбі
  Стрілялки: Солдати проти зомбі
  Апокаліпсис - справа така, що регулярна армія не може просто дивитися на це з боку! Беру участь у
 • Звірі-зомбі 2: Апокаліпсис в лісі
  Звірі-зомбі 2: Апокаліпсис в лісі
  Думаєш, тільки людські мерці вміють оживати і перетворюватися в монстрів? Переконайся, що ти не
 • Гонки на джипах проти зомбі
  Гонки на джипах проти зомбі
  Зупини апокаліпсис і врятуй світ від навали зомбі в новій грі Гонки на джипах проти зомбі!
 • Стрілялка зомбі 2: Поліцейський проти зомбі
  Стрілялка зомбі 2: Поліцейський проти зомбі
  Добре, коли під час зомбі-апокаліпсису є хороший наставник - як у грі Стрілялка зомбі 2:
 • Знищувач зомбі 3
  Знищувач зомбі 3
  В цей раз у боротьбі проти зомбі ти будеш виступати в ролі бравого мексиканського мачо, який
 • Коментарі: