Ігри » Ігри Лего » Фабрика героїв Лего

  Your browser does not support Flash. Please install Adobe Flash Player to view this content.

  Get Adobe Flash player

  У новій грі Фабрика героїв Лего ти нарешті дізнаєшся, як з'являються на світ чоловічки Лего! І навіть сам у цьому візьмеш участь.

  Адже не може ж бути такого, щоб такі милі істоти, як жителі Лего-світу, були просто відлиті з пластику на якому-небудь нудному заводі, по сусідству з пластиковими мильницями і ковпачками для ручок! Ні, такого бути просто не може. Всім же відомо, що заводи роблять тільки жахливі потворні речі, а кожна фігурка Лего - це справжній чоловічок!

  У нього, здається, навіть думки течуть у його маленькій пластиковій голівці. У всьому відчувається натхненність і навіть більше того - натхненність! Так що немає, не обманюйте нас тут - ми точно знаємо, що тут не обійшлося без магії. Без якогось доброго чарівника, який створює цих чоловічків, як своїх власних дітей.

  Геймплей

  І справді, якщо вірити грі Фабрика героїв Лего, то без чарівника тут не обійшлося! На кожному рівні гри вам належить взяти участь у створенні однієї з фігурок Лего-чоловічків. Тобі потрібно тільки допомогти одній людині Лего зібрати іншого - у світі пластикових людей існує, виявляється, взаємодопомога та взаємопідтримка!

  На початку рівня добрий чарівник у золотому створює все, що необхідно для складання нового Лего-чоловічка. Це він вирішує, хто сьогодні зійде з конвеєра фабрики: миловидна дівчина, суворий лицар чи дівчинка-бджола. Старий і добрий чарівник має, втім, вельми своєрідним старечим гумором. Чомусь йому здається кумедним, що, з'являючись на світ, новий Лего-чоловічок розібраний на шматочки.

  Скажімо, відкриває офісна леді очі, розраховує побачити перед собою завалений паперами стіл або навіть, може бути, комп'ютер... А замість цього навколо конвеєр! І це б ще півбіди. Вставай з конвеєра та йди в офіс, хто заважає! Але, хоча ніхто і не заважає зробити це неможливо. Адже ні рук, ні ніг у голови немає - так вона і бовтається в повітрі. Чекає.

  А чарівник тихо сміється над іграшковими проблемами. Адже знає - Лего один одного не залишать. І ось, вже хто-то, зібраний точно так само на конвеєрі напередодні, відмінно пам'ятає, як незручно і ніяково бовтатися в повітрі у вигляді однієї голови, йде на виручку. Він спритно стрибає з елементів конструктора, намагаючись не впасти вниз (щоб не починати все заново) і збирає елементи в цілісну фігурку нового члена Лего-сім'ї.

  Щоб вже завтра цей новенький людина точно так само прийшов на конвеєр і допоміг з'явитися на світ наступного - і так до нескінченності, поки старенького чарівника не набридне кожен день одна й та ж жарт. А йому не набридне. Адже він старенький! І новизні воліє стабільність, як і будь-дідок.

  Так що, скільки б років не пройшло, так і буде кожен день на конвеєрі фабрики по виробництву Лего посміюватися старенький чарівник, створюючи нові фігурки милих чоловічків в розібраному вигляді. Посміюватися беззлобно - просто від радості, що кожен день знаходиться хтось, хто прийде на конвеєр і збере нового товариша для великої вже світу - цілого Всесвіту Лего.

  Управління в грі Фабрика героїв Лего

  Перед початком рівня вибери персонажа, який буде грати, клікнувши мишкою на ответствующую стрілочку. На цьому роль мишки в грі, власне і закінчується! Переміщення за рівнем здійснюється вже без її участі, а лише за допомогою керуючий стрілок. В тому, як ними користуватися, розібратися нескладно: стрілка вправо веде героя вправо, стрілка вправо - вліво, стрілка вгору

  змушує підстрибувати.

  Для проходження рівня потрібно не тільки зібрати по шматочках товариша, але і дістатися до фінішу - червоного елемента з правого краю екрана.

  .

  Похожі ігри:

 • Лего Чима Пазл
  Лего Чима Пазл
  Любиш героїв світу Лего? Тоді тобі обов'язково сподобається гра Лего Чима Пазл!!
 • Гонки лего сіті: Зимова Гонка Лего
  Гонки лего сіті: Зимова Гонка Лего
  Візьми участь у класному бобслеї разом з улюбленими персонажами з лего в грі Гонки лего сіті:
 • Лего стрілялки
  Лего стрілялки
  У новій грі Лего стрілялки у тебе є шанс справді врятувати світ від жахливого зла!!
 • Поліцейські Лего Гонки з вертольотом
  Поліцейські Лего Гонки з вертольотом
  Лего-чоловічки бувають і справжніми порушниками закону! Зовсім як герой нової гри Поліцейські Лего
 • Лего Френдс Одевалка
  Лего Френдс Одевалка
  У новій грі Лего Френдс Одевалка тобі належить виступити в ролі стиліста для улюблених героїв
 • Новорічні Лего Гонки на лижах
  Новорічні Лего Гонки на лижах
  Прийми участь в самому захоплюючому сніговому бій з грою Новорічні Лего Гонки на лижах!
 • Лего Динозаври
  Лего Динозаври
  Любиш Лего і обожнюєш динозаврів?? Тоді запускай гру Лего Динозаври - відразу дві радості в одній
 • Лего Месники: Залізна людина
  Лего Месники: Залізна людина
  У новій грі Лего Месники: Залізна людина самому крутому хлопцеві всесвіту Марвел Тоні Старку чекає
 • Коментарі: