Ігри » Ігри Лего » Бетмен Лего Проти Всіх

  Хочеш, щоб гарний настрій не залишав тебе довго-довго? Виділи час для нашої нової гри Бетмен Лего.

  Насолодися сповна її яскравою графікою, чудовим сюжетом і запаморочливої прогулянкою по дахах сплячого міста.

  Бетмен - легенда і супергерой

  А чи знаєш ти, що вперше на суд публіки Бетмен був представлений майже 70 років тому - в 1939 році в одному з номерів «Детективних коміксів» американського видавництва DC Comics? Придумали його два дуже талановитих людини: художник Боб Кейн і письменник Білл Фінгер.

  За їх версією Бетмен або людина-кажан - друга (таємна) іпостась мультимільярдера Брюса Уейна, відомого філантропа, успішного промисловця, улюбленця і любителя жінок. У дитинстві йому сильно не пощастило. На очах хлопчика вбили його батьків. Саме тоді Брюс вирішив присвятити своє життя служінню людству, відновлення справедливості і викоріненню злочинності. Сталева воля і прекрасна фізична форма допомагають йому в цьому.

  Мета гри

  В нашій захоплюючої бродилки-ігри Бетмен Лего все, як в правильних «класичних» коміксах: злі і недобрі вороги нападають, супергерой захищається і в підсумку перемагає. Твоє завдання: допомогти йому в цій нелегкій, але праведній боротьбі. Разом з Бетменом перелетай з даху на дах, вступай у бій з ворогами, захищай слабких і скривджених. Воздасться тобі за це досить швидко. Призові очки, знайдені бонуси і додаткові можливості в цій грі іноді валяються прямо на дорозі.

  Управління ігри Бетмен Лего

  Хоч і кажуть, що супергерої некеровані, мінливі і примхливі, як діти, в нашому випадку це не так. У плані послуху наш герой справжня няшка. Він беззастережно підкоритися всім твоїм командам. Головне, вміти правильно їх дати. Справа ця нехитра. Але потрібно знати «правильні» кнопки. Втім, як і в житті. Знаєш, куди натиснути, щоб мотивувати людину - отримаєш від нього все, що забажаєш. Ні - доведеться робити самому або тренуватися. На кішках. Але ми відволіклися.

  Наш супергерой відмінно управляється шістьма кнопками твоєї клавіатури. Головне, знати їх і не плутати в найгостріші моменти гри Бетмен Лего. Отже, поїхали. Кнопочки з стрілками вліво», «вправо» забезпечать тобі рух вперед, назад. Стрілка «вгору» означає невисокий стрибок або підйом голови вгору. Стрілка «вниз» - присідання на одне коліно. Якщо знадобитися перескочити через глибоку прірву або просто піднятися вище - використовуй клавішу «пробіл».

  Коли на Бетмена нападають, він захищається, швидко і рішуче розправляючись з кривдником. У нашій грі це можливо з використанням кнопок «S» (удар по ворогу кулаком) та «D» (удар кривдника ногою). Їх достатньо для того, щоб перетворити в капусту більшість божевільних, які ризикнули зв'язатися з нашим супервоином. Єдине, що може його зупинити - твоя недостатньо швидка реакція і невміння діяти одночасно проти декількох нападаючих. Але тут нічого крім досвіду не допоможе. Доведеться виділити більше часу для гри Бетмен Лего і тренуватися, тренуватися, тренуватися.

  .

  Похожі ігри:

 • Бетмен бійки
  Бетмен бійки
  Якщо ти любиш спорт і цікавишся боями на рингу, то ігри Бетмен бійки - це як раз те, що потрібно.
 • Бетмен і Робін
  Бетмен і Робін
  Ігри Бетмен і Робін - це пригоди всім відомого героя в нічному Готем сіті. Твоє завдання -
 • Lego Batman 2: Ніч у вогні
  Lego Batman 2: Ніч у вогні
  У грі Lego Batman 2: Ніч у вогні легендарному супергероєві доведеться в черговий раз поборотися зі
 • Бетмен Аркхем Асилум
  Бетмен Аркхем Асилум
  Бетмен - таємничий герой, який ховається під маскою летючої миші. Гра Бетмен Аркхем Асилум
 • Бетмен і людина павук
  Бетмен і людина павук
  Ігри Бетмен і Людина павук розкажуть тобі про протистояння двох супергероїв.
 • Бетмен Аркхем Оріджін
  Бетмен Аркхем Оріджін
  Гра Бетмен Аркхем оріджін запрошує тебе чудово провести час в компанії знаменитого супергероя.
 • Чоловік бігає за поїздами
  Чоловік бігає за поїздами
  Знаменитий супергерой Бетмен відправляється на чергову зустріч зі своїм найлютішим ворогом -
 • Лего Бетмен
  Лего Бетмен
  Супергерої повинні допомагати один одному, особливо, якщо трапилася біда!! Спаси Супер-Жінку у грі
 • Коментарі: