Ігри » Ігри Лего » На Двох Лего-Карате

  Представляємо твоїй увазі чудове поповнення нашої колекції Ігри на двох Лего-Карате. Відмінний привід покликати в гості друзів.

  І з задоволенням провести час разом. Ігри на двох Лего гарні як раз тим, що дозволяють веселитися компанією, а не сидіти самотньої букою за екраном монітора. У цій вам доведеться позмагатися у швидкості реакції, уміння швидко приймати рішення, швидко збиратися і ставати суперуважним. Готові? Тоді вперед - за кубком чемпіона і чорним поясом з карате.

  Невелика історична довідка

  Мистецтво карате зародилося в Китаї, а найбільш потужний поштовх розвитку набула в стародавній Японії. Спочатку це була система рукопашного бою, призначена для самооборони. За однією з легенд, придумав її основоположник дзен-буддизму - Бодхідхарма. У 520 році нашої ери, ховаючись від переслідувачів, він із купкою учнів перебрався з Індії в Китай, де заснував всім відомий монастир Шаолінь. Тут, на схилі гори Шаоши, Бодхідхарма впритул зайнявся фізичною підготовкою своєї пастви, навчав ченців витривалості, спритності, гнучкості, швидкості й силі. В основу його вчення ліг принцип копіювання повадок тварин - «18 рухів рук архата». Головною метою таких тренувань (крім зміцнення сили тіла і духу) було навчити людей захищатися від нападів за воротами монастиря. А небезпек там могло підстерігати чимало: розбійники, представники інших чернечих орденів, фіскали імператора та ін.

  Поступово методи фізичних тренувань Бодхідхарми удосконалювалися і трансформувалися в «фірмове» бойове мистецтво Шаолінь. В якийсь період серед учнів монастиря виявилося кілька японців. Згодом вони вивезли отримані знання на батьківщину, скомпонувавши їх з національними прийомами боротьби. Сюжет гри на двох Лего-Карате дозволить тобі познайомитися з одним із таких учнів, а точніше з тим, як побачили початківця ченця-каратиста її розробники.

  До речі, і сьогодні в Японії цей вид боротьби популярний нітрохи не менше, ніж у давнину. В першу чергу завдяки регулярним виступам досвідчених майстрів - тамэсивари. Затамувавши подих, глядачі спостерігають за тим, як невисокі, тендітні на вигляд каратисти-профі одним ударом розколюють брили льоду, вщент розносять ногами соснові бруси 20 см завтовшки, розбивають цеглини ліктями, а головою високі стопки шматків черепичної покрівлі. Будь ласка, не намагайся провернути такі фокуси самостійно, якщо не хочеш надовго загриміти в лікарню з серйозними травмами. Професійні каратисти проводять у тренуваннях більшу частину життя, а тому і вміють багато.

  Сюжет гри на двох Лего-Карате

  Він досить невигадливий. Одягнений у біле тренувальне кімоно каратист йде по дорозі. Шлях йому підказують покажчики з зображенням чемпіонського кубка. Грає приємна музика, світить сонце - казка, а не подорож. Точніше було казкою, якби не постійно виникають на шляху бочки: то летять з неба, то котящиеся по землі, а то й зовсім, як жаби стрибають. Будь-яке зіткнення з ними для головного героя загрожує неприємностями: він тут же вилітає з гри і починає подорож з початку. Не сама приємна перспектива. Не хочеш, щоб вона стала реальністю? Тоді доведеться напружитися і проявити всю свою спритність, витримку і талант швидко реагувати на будь-яку зміну ситуації. Взагалі, головна мета гри на двох Лего-Карате - навчити тебе і твоїх друзів діяти рішуче, швидко і, що найголовніше, грамотно. Як справжні каратисти. Адже що головне в цьому виді бойового мистецтва? Вміння володіти своїм тілом, концентруватися на поставленому завданню і в потрібний момент діяти максимально ефективно. До речі, такі корисні якості потрібні не тільки для перемоги в іграшках. Вони і в житті ніколи зайвими не будуть.

  Управління

  Для того щоб досягти успіхів у підкоренні ігри на двох Лего-Карате тобі знадобиться всього 5 клавіш клавіатури. Це кнопки зі стрілками і пробіл. Але не думай, що просте управління одно простий перемоги. Навпаки, щоб виграти в цій грі доведеться потрудитися. Головне, як ти вже зрозумів, це хороша реакція. Як тільки побачиш мчить на тебе бочку, тут же дій. Варіантів для маневру у тебе декілька: звичайна ходьба вперед-назад завдяки кнопкам-стрілках «вліво» і «вправо», стрибки вгору з допомогою стрілки «вгору» або пробіл, а також присідання зі стрілочкою вниз. За допомогою цього нехитрого арсеналу потрібно буде пройти весь шлях до кінця, не зіткнувшись ні з одним бочонком.

  Головна складність гри на двох Лего-Карате в тому, що з кожним наступним рівнем кількість бочок-перешкод збільшується. Так і вони будуть з'являтися з абсолютно різних місць. Тут тільки й залишається, що дивитися в обидва. Втім, справжні каратисти саме так і проступають. Навіть коли зовні здаються зовсім розслабленими. При найменшій загрозі вони концентруються, миттєво перетворюючись в найнебезпечніша, найдосконаліше знаряддя захисту і нападу, якщо буде потрібно). І нехай наша мультяшна іграшка досить нешкідлива і до теперішнього карате має відношення остільки оскільки. Але вона дасть тобі відчути, як це: бути швидким, як блискавка, і невловимим, як весняний вітерець.

  .

  Похожі ігри:

 • Чемпіон з Лего карате
  Чемпіон з Лего карате
  У грі Чемпіон з Лего карате тобі доведеться всім показати, чого ти стоїш у справжню бійку!
 • Спанч Боб на двох: Підводне Карате
  Спанч Боб на двох: Підводне Карате
  Тільки сьогодні! Тільки у нас! Зірки підводного карате у захоплюючому дух поєдинку на звання
 • Спанч Боб карате
  Спанч Боб карате
  Сьогодні твоїм завданням буде за допомогою гри Спанч Боб карате навчити нашого героя основних
 • Спанч Боб бійки 2
  Спанч Боб бійки 2
  Допоможіть Спанч Бобу і Сенді провести заняття по карате в новій грі Губка Боб бійки 2: Карате!!
 • Ніндзя-жаба
  Ніндзя-жаба
  Ніндзя-жаба - це вам не жарти! Віртуозне володіння карате в поєднанні з природного стрибучістю -
 • Лего Сіті Гонки
  Лего Сіті Гонки
  У гри Лего Сіті Гонки маса достоїнств. Це і барвиста графіка, оригінальний дизайн, просте
 • Лего Динозаври
  Лего Динозаври
  Любиш Лего і обожнюєш динозаврів?? Тоді запускай гру Лего Динозаври - відразу дві радості в одній
 • Лего Губка Боб
  Лего Губка Боб
  Після запуску гри Лего Губка Боб ти, напевно, дуже здивуєшся, адже тут Планктон має далеко не такі
 • Коментарі: