Ігри » Ігри Лего » Лего Трансформери

  У грі Лего Трансформери тобі належить по частинам збирати Трансформерів! Але щоб зібрати ці частини - доведеться гарненько попрацювати.

  Трансформерам належить чергова сутичка за життя Галактики! Однак що це? Невже їх залишилося так мало? Так, минулий сутичка добряче попсувала команду Трансформерів!! Запчастини від них розлетілися по всьому космосу, і великої праці тепер коштуватиме зібрати їх назад. Але зробити це просто необхідно! Адже інакше Трансформери не зможуть протиставити нічого силам зла, жахливим загарбникам - а значить, і ти, і твоя сім'я... Вся Галактика в небезпеці!

  Геймплей

  Ох, ну розвалилися і розвалилися, скажеш ти. Це ж не люди і не кішки, які вже втратили в бою або в катастрофі руку або хвіст, то вічно тепер без них, а то і помруть зовсім. А то ж машини! Ну спустило колесо - плставил нове. Але відірвало шматок - приладнав новий, в чому проблема то??

  Так, тут ти правий. На відміну від людей, Трансформери і правда підлягають ремонту. Але, милий хлопчик, в житті нічого не буває просто так. І навіть частини, з яких збираються Трансформери, були старанно кимось спроектовані і зроблені, а не впали з неба. Втім, якщо ти думаєш, що падають з неба частини трансформера - це так весело і просто, то і тут ти помиляєшся!

  Переконайся в цьому на власному досвіді в новій грі Лего Трансформери! Тут тобі належить ловити падаючі з неба після бою елементи тел Трансформерів - ухиляючись при цьому від смертоносних шматків вогню, що летять від того ж самого місця битви. Причому, за законом підлості, небезпечного вогню падає з неба куди як більше, ніж елементів трансформерів!!

  У кожному раунді ти збираєш по частинах чергового Трансформера. Лічильник внизу ігрового поля показує, скільки елементів ще необхідно зібрати. Пам'ятай, що не можна пропустити не деталі! Інакше Трансформер може залишитися, скажімо, без бампера.

  Кожне попадання вогняного кулі позбавляє тебе частинки здоров'я. Рівень здоров'я також видно внизу екрана зліва. Іноді з неба будуть падати ремнаборы: підхоплюючи їх, ти зможеш поправити здоров'я.

  Управління в грі Лего Трансформери

  Керуй своїм персонажем за допомогою стрілок на клавіатурі. Він може не тільки бігати по ігровому полю вправо і вліво, ухиляючись від небезпек і підбираючи шматки техніки, але і стрибати вгору, коли ти натискаєш кнопку! Іноді ця здатність може виявитися дуже корисною.

  .

  Похожі ігри:

 • Гонки Трансформери
  Гонки Трансформери
  Ганяй на позамежних швидкостях разом з улюбленими героями в грі Гонки Трансформери!
 • Трансформери Стрілялки
  Трансформери Стрілялки
  Військові дії в самому розпалі. Після останньої атаки противника трансформери-стрілялки втратили
 • Вантажівки Трансформерів
  Вантажівки Трансформерів
  Симпатична перегони на вантажівках-трансформери, завантажені під зав'язку. Твоє завдання:
 • Лего Трансформери
  Лего Трансформери
  Симпатична іграшка в стилі lego-історії про маленького трансформер, який, як і всі діти, мріє
 • Бродилка на двох: Втеча трансформерів
  Бродилка на двох: Втеча трансформерів
  Допоможи роботу, вижив в страшній катастрофі, знайти шлях до порятунку в грі Бродилка на двох:
 • Трансформери розмальовки
  Трансформери розмальовки
  Ігри Трансформери розмальовки - справжня знахідка для любителів помалювати. В них тебе чекає
 • Лего роботи в джунглях
  Лего роботи в джунглях
  У цій грі тобі належить обстежити джунглі для того, щоб знищити всіх трансформерів і їх бази.
 • Трансформери на Хайвеї
  Трансформери на Хайвеї
  Дуже круті гонки по широкому хайвею на суперсучасних джипах-трансформери. Справжній кайф для
 • Коментарі: