Ігри » Ігри Лего » Лего Чима гонки

  У новій грі Лего Чима гонки тобі належить пройти найскладніші траси, щоб в кінці битися з головними ворогами!!

  Життя підносить не так багато цікавих подій, а тобі хочеться йти вперед, кожен день до нових перемог і звершень? Бажане ближче, ніж тобі здається! В яскравій грі онлайн Лего Чима гонки ти абсолютно безкоштовно можеш поборотися за звання переможця у запеклій війні! Але перед цим тобі доведеться всмак поганятися.

  Перш ніж затіяти з ворогом бійку, іноді буває потрібно до цього ворога ще добратися. Адже, на щастя, наші вороги нечасто ділять з нами один дах! А тому, ще до того, як ти зможеш здолати ворога, тобі доведеться здолати і важку дорогу до нього. І, звісно, чим швидше і витонченіше ти пройдеш цей шлях, тим більше сил буде в тебе для боротьби, і тим менше часу ти даси ворогові на підготовку до зустрічі з тобою.

  У реальному житті саме так доводиться вести більшість воєн, адже часи, коли виходили лицарські дружини кожна з свого замку і зустрічалися в чистому полі десь на нейтральній території (зрозуміло, за всіма правилами лицарства - рівновіддаленою від обох замків!) давно пройшли. І займаючи позиції атакуючого, ти сам себе ставиш в досить скрутне становище, адже ворогові вдома і стіни допомагають, а тут ти втомлений з дороги, так ще й на чужій території.

  Але треба впоратись, адже в даній ситуації вибору у тебе і твого персонажа немає ніякого.

  Геймплей

  Саме тому в грі Лего Чима гонки твоєму персонажу спершу доведеться подолати звивисту трасу, повну перешкод і яскравих несподіванок! Як і все в світі Лего, ця траса виконана з яскравого пластикового конструктора.

  Все, що тобі потрібно для успіху - це вправно лавірувати між перешкодами і збирати бонуси! Тим більше, що бонусів у цій захоплюючій грі більше, ніж достатньо. Потрібно тільки грамотно керувати своїм транспортним засобом і вибирати правильну траєкторію: навіть сумнівів бути не може, що у тебе це вийде, досить включити всю свою кмітливість, реакцію і вмінню думати на кілька кроків вперед.

  В яскравому світі гонок Лего ніщо не залишить тебе байдужим. Адже не просто ж так траса і навколишні декорації виконані в самих яскравих фарбах, і все навколо здається таким сонячним і прекрасним! Гра Лего Чима гонки доставить тобі незабутнє естетичне задоволення, і при цьому подарує безліч приємних хвилин, коли ти будеш щосили прагнути до перемоги.

  Збирай переливаються кулі - це твої турбо-прискорювачі. Так, хоча в грі тобі не доводиться самому тиснути на акселератор, а керувати треба тільки кермом свого боліда, все ж можливість вплинути на свою швидкість є. Це турбо-прискорення, задіюючи яке ти на деякий час починаєш їхати ще швидше, ніж раніше! Але думай, чи потрібно тобі турбо-прискорення саме в цей момент. Адже якщо ти знаходишся на особливо звивистій ділянці траси, або тобі необхідно здійснювати складні маневри, щоб зібрати бонуси, на підвищеній швидкості ти можеш просто не встигнути зреагувати.

  Тому для використання турбо-прискорювача краще вибирай як можна більш прямі ділянки! Тим більше, що і можливості застосовувати цей акселератор обмежені кількістю вже зібраних світяться кульок - так що, даремно їх краще не витрачати.

  Управління в грі Лего Чима гонки

  Управління в грі Лего Чима гонки здійснюється з клавіатури. Для лавірування на трасі використовуйте клавішу зі стрілкою вправо для правого повороту і зі стрілкою вліво - для лівого. Щоб задіяти режим турбо-прискорювача, натисни на клавішу «Пробіл».

  .

  Похожі ігри:

 • Лего Чима Пазл
  Лего Чима Пазл
  Любиш героїв світу Лего? Тоді тобі обов'язково сподобається гра Лего Чима Пазл!!
 • Лего чима гонки
  Лего чима гонки
  Лего Чима бере участь у серйозних гоночних змаганнях. Протистояння розгортається на досить цікавою
 • Лего Чима Бійки
  Лего Чима Бійки
  Нові ігри Лего Чима бійки перенесуть тебе в світ захоплюючої гри з твоїм улюбленим героєм. Збери
 • Гонки Лего 2: Лего Гонки по місту
  Гонки Лего 2: Лего Гонки по місту
  Думаєш, лего - це тільки будівництво? Помиляєшся! Спробуй гонки з улюбленими лего-машинками в грі
 • Гонки лего сіті: Зимова Гонка Лего
  Гонки лего сіті: Зимова Гонка Лего
  Візьми участь у класному бобслеї разом з улюбленими персонажами з лего в грі Гонки лего сіті:
 • Лего Гонки: Стрибки на мотоциклах
  Лего Гонки: Стрибки на мотоциклах
  Стань королем захоплюючій лего-траси разом з героєм гри Лего Гонки: Стрибки на мотоциклах!
 • Лего Гонки: Збір кубків
  Лего Гонки: Збір кубків
  Їхати вулицями Лего-містечка - одне задоволення! Адже все так привітні до циркової зірці в грі
 • Лего: Екстримальні гонки на мотоциклах
  Лего: Екстримальні гонки на мотоциклах
  Прийми участь в самому екстремальному розвазі разом з улюбленими героями Лего в грі Лего:
 • Коментарі: