Ігри на двох Вогонь і Вода

Вміння діяти спільно для досягнення мети незважаючи на розрізняються в корені думки, або навіть в различающуюся докорінно природу – дуже важливе уміння. Навчитися цьому допомагають ігри на двох Вогонь і Вода, в яких хлопчик-вогонь і дівчинка-вода шукають вихід із лабіринтів і вирішують головоломки, активно допомагаючи одне одному. Пройти рівні кожним з героїв окремо просто неможливо, тому співпраця тут – найважливіша складова ігрового процесу.

Ігри:

Що змушує нас витрачати години і навіть дні на деякі забави, в той час як про інші ми забуваємо через кілька хвилин? Як правило секрет успіху рідко полягає в одному факторі, зазвичай важливий загальний їх ефект. Ігри на двох Вогонь і Вода мають всіма якостями, щоб стати однією з ваших улюблених ігор. Цікавий сюжет, яскрава барвиста графіка і унікальний геймплей роблять ігри про Вогонь та Воду справжнім хітів серед всіх ігор для двох гравців. Пригоди хлопчика і дівчинки, які уособлюють дві такі різні стихії, але зуміли подружитися і почати діяти разом - чудовий приклад злагодженої командної роботи.

Вогонь і Воду - прийнято вважати речами абсолютно протилежними і несумісними. Проте, розробники не дарма нагородили головних героїв цих ігор приналежністю до різних статей. Хлопчики і дівчатка теж дуже різні, зовсім як вогонь і вода. Одні - нетерплячі, рвучкі і непосидючі - гарячі. Другі ж, навпаки, м'які та спокійні, розважливі - текучі і пластичні, але мінливі. І тепер стає зрозуміло, що в даному випадку абсолютно різні риси характеру - це не перешкода для дружби, а навпаки - вагома причина для того, щоб ця сама дружба ставала ще міцніше і корисніше для обох сторін. Адже в такому разі хлопчики і дівчатка гармонійно доповнюють один одного і оберігають від неприємностей, які може нести за собою однобічний - «вогняне» або «водяне» ставлення до життя. У грі цей принцип поставлений у главу кута - Вогонь без Води безсилий, як і Вода без Вогню. Тільки в шанобливому ставленні до відрізняється від тебе товариша, і в розумінні того, як грамотно використовувати ці відмінності - ключ до успіху.

Геймплей

Правила ігор про Вогонь та Воду дуже прості - вам потрібно привести свою команду до виходу з лабіринту минаючи всі перешкоди і розгадавши всі загадки. Перешкоди діляться на три групи - водяні безпечні для дівчинки-Води, але становлять загрозу для хлопчика-Вогню. З вогняними - все навпаки. Ну і третій тип перешкод - кислотні і масляні калюжі небезпечні для обох і їх потрібно ретельно уникати.

Ігри на двох Вогонь і Вода

Крім перешкод на шляху вас зустрінуться і нескладні логічні завдання - наприклад, використовуючи як ліфт і перемикач, який потрібно тримати, перевезти обох героїв на більш високу майданчик. Будьте уважні і рішення цих головоломок не відніме у вас багато часу. Більш складними можуть виявитися головоломки з дзеркалами і променями світла. Ці задачі вимагають розуміння базових принципів поширення світлових хвиль в повітрі і знайомства з корпускулярно-хвильової теорії світла, а просто - мене пускати сонячні зайчики. Використовуйте підручні засоби (ящики з дзеркалами), а також різноманітні важелі та регулятори, що контролюють поворот дзеркал, щоб направляти промінь світла в потрібний детектор, який відповідає за ту двері, яку ви зараз збираєтесь відкрити.

Ще на вашому шляху можуть зустрітися апарати, що подають повітря під великим тиском, з допомогою яких наші герої можуть злітати вгору, гігантські гойдалки, демонструють основні принципи механіки, камені, які потрібно закочувати в вузькі місця для активації перемикачів і підвішені на озерами з кислотою, олією планки на ланцюгах, на яких не варто затримуватися і намагатися зберегти рівновагу - їх потрібно якомога швидше долати і рухатися далі. А деякі рівні доведеться проходити і в повній темряві!

Не забувайте на своєму шляху до виходу з рівня і про бонуси - червоні кристали може збирати тільки Вогонь, а блакитні - тільки Вода. Чим більше кристалів ви зберете, тим більше очок заробите. В кінці кожного з рівнів двері, підійшовши до якої ви зможете відправитися вивчати закутки наступного лабіринту. Весь храм (а подорожі наших героїв відбуваються в різноманітних храмах - лісовому, крижаному, і світлому) також представляє з себе великий лабіринт, який вам в кінцевому підсумку необхідно подолати. Ну а свій шлях всередині нього ви вільні вибирати самостійно, від цього залежатиме кількість і складність рівнів, які вам запропонують пройти.

Здорово коли приємне розвага поєднується з напрацюванням корисних навичок і здібностей. Отримувати задоволення і одночасно розвивати кмітливість і вміння грамотно застосовувати найкращі якості всіх учасників команди можна разом з класними безкоштовними іграми Вогонь і Вода на двох, які ми зібрали на цій сторінці.

.