Ігри » Ігри на двох » Ігри на двох Вогонь і Вода » Вогонь і вода в крижаному храмі

  Ти вже скучив? Нові пригоди улюблених героїв чекають тебе в продовженні культової серії ігор Вогонь і Вода в Крижаному храмі!

  Давно покинуті храми стихій розбурхують фантазію, стимулюють цікавість. В них зберігається справжня таємниця - таємниця того, як жили люди в цих місцях в ті далекі часи, коли ці храми ще тільки будувалися. У що вони вірили? На що сподівалися? Чого боялися? Відповіді на ці та інші питання може знайти уважний мандрівник, якщо оглядиться по сторонах, перебуваючи в галереях стародавнього храму.

  Але в ці галереї треба ще потрапити, що саме по собі завдання не з легких! Хлопчик-Вогонь і Дівчинка-Вода з твоєю допомогою зуміли побувати вже в Храмі Лісу і Храмі Світу. Але зупинятися на досягнутому вони точно не збираються! Попереду новий Храм - Крижаний, а значить - і нові розгадки, нові відкриті таємниці. А крім них - ще більше нових загадок і ще тільки таємниць, які хочеться осягнути...

  Геймплей

  Крижаний Храм - це не те місце, де можна просто бродити, як у парку. Древні будівельники передбачили все, щоб захистити свій храм від розкрадачів і мародерів, а духи стихій, що живуть в храмі і донині, хоча давно і забуті людьми, але все так само сильні. Саме тому Крижаний храм сповнений небезпек і пасток, і дорога відкриється тільки самим акуратним, уважним і... самим дружнім.

  найпоширеніші пастки - це озера. Озеро води безпечно для Дівчинки-Води, адже це її рідна стихія, а от Хлопчику-Вогню не поздоровиться, якщо він вирішить в нього зануритися. Все так само, але з точністю до навпаки, йде з озером рідкого вогню, не завдає час Хлопчику-Вогню, але смертельними для Дівчинки-Води. А от озеро чорного масла небезпечно для обох персонажів, про що підказувач повідомляє тобі на першому ж рівні.

  Чого в Крижаному Храмі дійсно безліч, так це різних механізмів. Кнопки і важелі вивчені вже давно, ще на попередніх рівнях, а ось механізми, які запускаються дією світла - це щось новеньке. У Храмі Льоду не може бути нестачі в лінзах і дзеркалах, а тому секретні пристрої, що працюють на фотоелементах, і різні оптичні пристосування для передачі світла на фотоприймач розташовані буквально всюди!

  Зверни увагу на карту гри. Різні рівні не просто так позначені різної форми дорогоцінним камінням, хоча в якийсь момент спочатку саме так і здається. Насправді, форма каменю говорить про вміст рівня.

  Якщо камінь класичної шестикутної форми, то і рівень тебе чекає досить класичний: звичайна аркада, в якій героям треба якомога швидше пройти від входу до фінішу. Таких рівнів в грі найбільше: вони неважкі і досить цікаві.

  Рівні, зазначені каменем у формі усіченого трикутника, дещо складніше. Загальна мета залишається колишньою, однак, додається ще одна умова: Хлопчик-Вогонь і Дівчинка-Вода повинні рухатися одночасно! Тобто, якщо ти граєш без одного, то доведеться тобі керувати грою відразу з двох рук.

  Ну і , нарешті, рівні, символом яких є діамант класичної огранки, являють собою квести по знаходженню зеленого діаманта. Лише знайшовши його, герої можуть вийти через фінішну двері.

  Управління в грі Вогонь і Вода в Крижаному храмі

  Ти можеш грати в цю гру в поодинці, а можеш запросити друга, щоб кожен з вас керував своїм персонажем. Адже командувати Хлопчиком-Вогнем і Дівчинкою-Водою можна одночасно. При цьому вогненний персонаж слухається керуючих стрілочок (стрілки вправо і вліво - рух вперед і назад, стрілка вгору - стрибок), а водна дівчинка - комбінації WAD (A і D - рух вперед і назад, W - стрибок).

  .

  Похожі ігри:

 • Вогонь і вода в храмі темряви
  Вогонь і вода в храмі темряви
  Пригоди Хлопчика-Вогню і Дівчатка води все тривають і тривають! Зустрічаємо їх на порозі нових
 • Вогонь і вода в храмі світла
  Вогонь і вода в храмі світла
  Гра Вогонь і Вода В храмі Світу - це продовження знаменитої саги про пригоди улюблених героїв.
 • Вогонь і Вода в Лісовому храмі 2
  Вогонь і Вода в Лісовому храмі 2
  Земля кругла, і ми ще обов'язково повернемося! Зустрічай: повернення до витоків у грі Вогонь і
 • Вогонь і вода в лісовому храмі
  Вогонь і вода в лісовому храмі
  У першій частині захоплюючої гри Вогонь і Вода в Лісовому храмі тебе чекають неймовірні пригоди!
 • Вогонь і вода в кришталевому храмі
  Вогонь і вода в кришталевому храмі
  Подорож друзів по стародавніх святилищ триває! На черзі гра Вогонь і Вода в Кришталевому храмі!
 • Вогонь і вода нові пригоди
  Вогонь і вода нові пригоди
  Нові пригоди: вогонь і вода переносять тебе в старовинний лісовий храм, де багато різноманітних
 • Хлопчик Вогонь дівчинка Вода
  Хлопчик Вогонь дівчинка Вода
  Гра Хлопчик Вогонь дівчинка Вода - це чергова пригода забавних маленьких героїв у крижаному замку.
 • Вогонь і вода: Збір фруктів на двох
  Вогонь і вода: Збір фруктів на двох
  Допоможи Хлопчику-Вогню і Дівчинці-Воді набрати лісових фруктів у грі Вогонь і вода: Збір фруктів
 • Коментарі: