Ігри » Ігри на двох » Ігри на двох Вогонь і Вода » Вогонь і Вода в Лісовому храмі 2

  Земля кругла, і ми ще обов'язково повернемося! Зустрічай: повернення до витоків у грі Вогонь і Вода в Лісовому храмі 2!

  «Треба поспішати, щоб одного дня знову повернутися сюди...» Шкода, що не про кожне приємне місце у своєму житті ми могли б так сказати! Шкода, що існують точки неповернення: втрачені назавжди місця, люди, відчуття. Але в наших силах зробити так, щоб місць, куди ми ніколи не повертаємося, стало менше. Набагато менше. Адже поки ми живі, а Земля крутиться дзигою, кожна зустріч можлива.

  Не повернутися в Храм Лісу, туди, де все починалося - це не в характері Хлопчика-Вогню і Дівчатка-Води! Перша подорож по храму залишило безліч нерозгаданих загадок і поставило більше запитань, ніж дало відповідей. А значить, туди просто необхідно повернутися! Що й роблять наші герої гри Вогонь і Вода в Лісовому храмі 2.

  Геймплей

  Хлопчик-Вогонь і Дівчинка-вода повернулися в Лісовий Храм - туди, звідки все починалося. Але двічі увійти в одну річку неможливо! І в Храмі щось змінилося за час їх відсутності. А може, змінилися вони самі? Так чи інакше, їх пригоди в Храмі Лісу починаються з того, що вони починають свій шлях не в тому напрямку, в якому звично і їм, і нам. Вони рухаються зверху вниз! Може, хлопці сподіваються, що їм зверху краще видно, куди варто обов'язково зазирнути?..

  Якщо ти встиг грунтовно призабути суть гри або тільки приєднався до численної армії шанувальників прекрасної гри Вогонь і Вода, коротко пояснюємо, що ж тут відбувається. Хлопчик-Вогонь і Дівчинка-Вода - не мародери. Малюки, породжені самими могутніми стихіями, подорожують по Древніх язичницьких храмів, де люди поклонялися природним елементам, щоб дізнатися про своє минуле.

  В дорозі їм належить подолати безліч перешкод, багато з яких піддаються їм лише в тому випадку, якщо вони діють спільно! Стародавні храми були добре захищені від небажаного проникнення. У грі Вогонь і Вода в Лісовому храмі 2 тебе чекають хитромудрі механізми, які потрібно приводити в дію, щоб пройти крізь двері, а також численні пастки.

  Пастки бувають різні, але всі зводяться до одного: герої ризикують впасти в смертельно небезпечні озера. Причому, озера з води і рідкого вогню діють вибірково (щадять представника своєї стихії, але ось його друга вже не шкодують), а от озера зеленої слизу в рівній мірі небезпечні для обох персонажів.

  Рівні в грі Вогонь і Вода в Лісовому храмі 2 відрізняються по тих завданнях, які на них потрібно виконувати. Дізнатися про те, який же рівень тобі належить зараз, можна, поглянувши на форму дорогоцінного каміння, що позначає цей рівень на карті гри.

  Якщо камінь має шестикутну форму - ти маєш справу зі звичайною аркадою, в якій головна мета - дістатися до виходу. Якщо вхід відкриває камінь у формі усіченого трикутника, то завдання, характерне для попереднього типу рівнів, ускладнюється тим, що персонажі повинні рухатися синхронно. А ось якщо рівень позначений діамантом класичної огранювання, то тобі належить квест з пошуку зеленого діаманта!

  Управління в грі Вогонь і Вода в Лісовому храмі 2

  Ти можеш грати в цю гру в поодинці, а можеш запросити друга, щоб кожен з вас керував своїм персонажем. Адже командувати Хлопчиком-Вогнем і Дівчинкою-Водою можна одночасно (хоча, зрозуміло, можна і по черзі - принаймні, на рівнях з шестикутним каменем). При цьому вогненний персонаж слухається керуючих стрілочок (стрілки вправо і вліво - рух вперед і назад, стрілка вгору - стрибок), а водна дівчинка - комбінації WAD (A і D - рух вперед і назад, W - стрибок).

  .

  Похожі ігри:

 • Вогонь і вода в храмі темряви
  Вогонь і вода в храмі темряви
  Пригоди Хлопчика-Вогню і Дівчатка води все тривають і тривають! Зустрічаємо їх на порозі нових
 • Вогонь і вода в храмі світла
  Вогонь і вода в храмі світла
  Гра Вогонь і Вода В храмі Світу - це продовження знаменитої саги про пригоди улюблених героїв.
 • Вогонь і вода в лісовому храмі
  Вогонь і вода в лісовому храмі
  У першій частині захоплюючої гри Вогонь і Вода в Лісовому храмі тебе чекають неймовірні пригоди!
 • Вогонь і вода в крижаному храмі
  Вогонь і вода в крижаному храмі
  Ти вже скучив? Нові пригоди улюблених героїв чекають тебе в продовженні культової серії ігор
 • Японські Вогонь і Вода
  Японські Вогонь і Вода
  У країні висхідного сонця знають толк в стихіях! Грай у гру Японські Вогонь і Вода!
 • Вогонь і вода в кришталевому храмі
  Вогонь і вода в кришталевому храмі
  Подорож друзів по стародавніх святилищ триває! На черзі гра Вогонь і Вода в Кришталевому храмі!
 • Вогонь і вода нові пригоди
  Вогонь і вода нові пригоди
  Нові пригоди: вогонь і вода переносять тебе в старовинний лісовий храм, де багато різноманітних
 • Вогонь і Вода 1 - пригоди в Лісовому храмі
  Вогонь і Вода 1 - пригоди в Лісовому храмі
  Всім любителям аркадних бродилок варто звернути увагу на це чудове розвага. У грі Вогонь і вода 1
 • Коментарі: