Ігри » Ігри на двох » Ігри на двох Вогонь і Вода » Вогонь і вода в кришталевому храмі

  Подорож друзів по стародавніх святилищ триває! На черзі гра Вогонь і Вода в Кришталевому храмі!

  В цьому світі безліч стереотипів. Кішки нібито не повинні дружити з собаками, хлопчаки не повинні брати в свої ігри дівчат, а вода і вогонь повинні взагалі бути непримиренними ворогами. Що ж, якщо де і доречні якісь стереотипи, то тільки не в іграх серії Вогонь і Вода! Адже Хлопчик-Вогонь і Дівчинка-Вода відмінно ладнають, незважаючи на те, що виткані з різних, весь час ворожих стихій.

  І, між тим, ця дружба приносить непогані плоди! Адже в світі не існує таких випробувань, через які ці два персонажа культової гри не змогли б пройти разом. Але при цьому в грі Вогонь і Вода немає і жодного рівня, який героям вдалося б пройти поодинці. Значить, справа не тільки в особистому героїзм і мужність хлопців? Значить, їх дружба - це щось більше, що здатна згорнути гори і повернути ріки назад?

  Ігри Вогонь і Вода вчать нас найголовнішого: вмінню підтримувати один одного. Ідея того, що двоє друзів проходять через всі перешкоди РАЗОМ, вчувається в кожній з ігор знаменитої серії, читається в кожному рівні, який хлопці долають удвох. Саме завдяки цьому гра Вогонь і Вода в Кришталевому храмі, як і інші епізоди знаменитої саги, дозволяє не тільки цікаво провести час, але й навчає самим світлим і добрим почуттям.

  Геймплей

  На цей раз Хлопчик-Вогонь і Дівчинка-Вода вирішили відвідати таємничий Кришталевий храм. Привела їх туди слава про його красу, чи їм відомо про це святилище більше, ніж усім іншим? Це не настільки важливо! Головне, що тепер їх (а разом з ними і тебе!) у Кришталевому храмі очікують приголомшливі пригоди!

  Взагалі, якщо вже чесно, стародавні храми не дуже люблять, коли з ним розгулюють без запрошення якісь незнайомі люди. Духи стихій, які живуть в цих храмах, адже поняття не мають, з якою метою і з якими думками приходить в старий храм той чи інший людина. Зрозуміло, недовго думаючи, вони приймають його за мародера і намагаються захистити свої багатства від розграбування. Це цілком нормальна реакція, ось тільки що тепер робити нашим друзям? Вони не збираються грабувати храм!

  Навпаки, ті діаманти, що вони збирають на рівнях - це квінтесенція стихій, з яких виткані і вони самі. Це уламки великих Елементів, розкидані по світу, яким необхідно з'єднатися! А багатства і золото не цікавлять їх зовсім. Але от тільки духам цього не поясниш. Так і доводиться винаходити способи, щоб подолати перешкоди і уникнути розставлених пасток на дорозі.

  Пастки, до речі, всі приблизно однакові і всі призводять до падіння в басейн з тієї чи іншої смертоносної субстанцією. Ось тільки субстанції відрізняються по своїй дії. Басейн з водою смертельний тільки для Хлопчика-Вогню - незважаючи на дружбу з Дівчинкою-Водою, його стихія не переносить. А От Дівчинка-Вода, що природно, через басейн з водою може пробігти абсолютно спокійно - може навіть постояти в ньому якийсь час, і нічого з нею не трапиться. Діаметрально протилежна ситуація з басейнами рідкого вогню. Зрозуміло, Хлопчикові-Вогню вони не приносять ніякої шкоди! А от Дівчинка-Вода, потрапляючи в них, миттєво випаровується. Втім, є й третій вид субстанції, що наповнює басейни - це зелена слиз. І вона однаковою мірою небезпечна і для Вогняного героя, і для його Водної подружки!

  Рівні в грі відрізняються один від одного не тільки розташуванням балкончиків і дверей, але і завданнями, які потрібно для проходження їх виконати. Дізнатися, яке завдання у майбутнього рівня, дуже легко! Досить подивитися на форму дорогоцінного каміння, яким цей рівень відзначений на карті ігрового світу.

  Якщо камінь виконаний у формі шестикутника, то тебе чекає класична аркада. Тобі треба буде всього-на-всього провести Хлопчика-Вогню і Дівчинку-Воду до виходу, як можна швидше. Власне, критерій якості проходження рівня - як раз час, за яке герої дісталися від початкової точки до фінішних дверей (для кожного з них дверцята своя). Саме цей час буде зазначено на карті ігрового світу близько значка рівня. Ти в будь-який момент можеш переграти будь-який з відкритих рівнів заново!

  Більш рідкісними є рівні, які відзначені камінчиками у формі усіченого трикутника. Насправді, вони дуже навіть схожі на «шестикутні» рівні! Єдина відмінність - герої повинні рухатися синхронно. Так що, якщо попередні рівні ще можна хоч якось проходити одному, по черзі рухаючи героїв, то ось на рівнях з камінням у формі усіченого трикутника тобі точно доведеться грати разом з яким-небудь товаришем.

  Ну і, нарешті, найбільш рідкісні рівні - ті, що позначені діамантами класичної огранювання. На цих рівнях тебе чекає квест. Для того щоб пройти цей рівень, твоїм героям доведеться відшукати зелений діамант, і вже тільки після цього дістатися до виходу.

  У грі Вогонь і Вода в Кришталевому Храмі дуже багато різних механізмів, якими раз у раз доводиться користуватися, щоб відкрити прохід або привести в рух ліфт. Управління ними не вимагає якихось специфічних знань і в основному є інтуїтивним. Для того щоб активізувати кнопку, на неї треба встати, щоб перемістити важіль - пройти вздовж нього в напрямку цього переміщення. Намагайся не пропускати спускові важелі і кнопки - якщо механізм існує, то для проходження рівня він точно необхідний!

  Управління в грі Вогонь і Вода в Кришталевому Храмі

  Ти можеш грати в цю гру в поодинці, а можеш запросити друга, щоб кожен з вас керував своїм персонажем. Адже командувати Хлопчиком-Вогнем і Дівчинкою-Водою можна одночасно (хоча, зрозуміло, можна і по черзі - принаймні, на рівнях з шестикутним каменем). При цьому вогненний персонаж слухається керуючих стрілочок (стрілки вправо і вліво - рух вперед і назад, стрілка вгору - стрибок), а водна дівчинка - комбінації WAD (A і D - рух вперед і назад, W - стрибок).

  .

  Похожі ігри:

 • Вогонь і вода в храмі темряви
  Вогонь і вода в храмі темряви
  Пригоди Хлопчика-Вогню і Дівчатка води все тривають і тривають! Зустрічаємо їх на порозі нових
 • Вогонь і вода в храмі світла
  Вогонь і вода в храмі світла
  Гра Вогонь і Вода В храмі Світу - це продовження знаменитої саги про пригоди улюблених героїв.
 • Вогонь і вода в крижаному храмі
  Вогонь і вода в крижаному храмі
  Ти вже скучив? Нові пригоди улюблених героїв чекають тебе в продовженні культової серії ігор
 • Вогонь і Вода в Лісовому храмі 2
  Вогонь і Вода в Лісовому храмі 2
  Земля кругла, і ми ще обов'язково повернемося! Зустрічай: повернення до витоків у грі Вогонь і
 • Вогонь і вода в лісовому храмі
  Вогонь і вода в лісовому храмі
  У першій частині захоплюючої гри Вогонь і Вода в Лісовому храмі тебе чекають неймовірні пригоди!
 • Вогонь і вода нові пригоди
  Вогонь і вода нові пригоди
  Нові пригоди: вогонь і вода переносять тебе в старовинний лісовий храм, де багато різноманітних
 • Японські Вогонь і Вода
  Японські Вогонь і Вода
  У країні висхідного сонця знають толк в стихіях! Грай у гру Японські Вогонь і Вода!
 • Вогонь і вода 11
  Вогонь і вода 11
  Вогонь і вода 11 - чудове розвага для пари справжніх друзів, в якому хлопчик-Вогонь і
 • Коментарі: