Ігри » Ігри на двох » Ігри на двох Вогонь і Вода » Вогонь і вода в лісовому храмі

  У першій частині захоплюючої гри Вогонь і Вода в Лісовому храмі тебе чекають неймовірні пригоди! Зустрічай кращу аркаду нового року!

  Хлопчик-Вогонь і Дівчинка-Вода - представники зовсім недружніх один одному стихій. Проте це зовсім не заважає їм чудово між собою ладити! Більше того, саме ця незвичайна дружба і дозволяє їм у кінцевому підсумку домогтися успіху. І нам варто було б повчитися у цих чудових героїв самим прекрасним властивостям душі: вмінню дружити і підтримувати одне одного, що б не відбувалося навколо.

  Геймплей

  Пам'ятаєш Лару Крофт? Забудь. Просто забудь і не згадуй більше про неї у присутності наших чистих і світлих персонажів. На відміну від жахливої жінки - розкрадачки гробниць - Хлопчик-Вогонь і Дівчинка-Вода керуються виключно інтересами отримання нових знань. Саме бажання дізнатися більше про стародавніх мешканців Лісу призвело їх зараз в Лісовий Храм - обитель самих різних, добрих і злих, духів, яким ці Древні поклонялися.

  І далеко не завжди ці духи розуміють, що перед ними мирні дослідники, а не чергові мародери! Тим більше що яскраво розфарбовані діаманти наші герої все ж беруть - але ж це осколки їх стихій, і потрапляючи до вогненним і водним персонажам, вони знаходять нове життя... Коротше кажучи, в грі Вогонь і Вода в Лісовому храмі найголовніше герої змушені подолати безліч перешкод, щоб дістатися до своєї мети!

  А подолати їх буває часом дуже непросто. Поодинці жоден з наших героїв нічого не зміг би! Навіть перший рівень, по суті, навчальний, пройти не вдалося, що вже говорити про інших? Адже по дорозі раз у раз зустрічаються механізми, впоратися з якими можна лише гуртом!

  Наприклад, двері, отпирающиеся натисканням на кнопку. Двері відкриті тільки до тих пір, поки кнопку хтось тримає, а одночасно стояти на кнопці і проходити через двері - це завдання нездійсненне, чи не так? Так і виходить, що доводиться нашим друзям допомагати один одному! А головне - довіряти. Адже як інакше можна самому залишитися чатувати кнопку і дозволити товаришеві йти вперед, якби не було впевненості, що він знайде таку ж кнопку з іншого боку і встане на неї, відкриваючи вихід знову?

  Ось те-то й воно, що дві непримиренні, на перший погляд, стихії, втілені у головних героїв, повинні не тільки працювати спільно, але і насправді дружити - щиро і віддано, довіряючи один одному у всьому.

  У грі Вогонь і Вода в Лісовому храмі є досить багато різних пасток. Як правило, всі вони зводяться до того, що герой може впасти в озеро, що складається з вогню, води або зеленого слизу. Причому, вогонь вбиває тільки Дівчинку-Воду, але нешкідливий для Хлопчика-Вогню, вода - навпаки; а от зелена слиз однаково смертельна для обох друзів.

  Кожен рівень відзначений на карті гри дорогоцінним каменем певної форми. Якщо в якості символу рівня використовується шестикутний камінь, тебе чекає типовий аркадний рівень, в якому герої повинні як можна швидше досягти фінішу - причому, обов'язково обидва.

  Якщо рівень відзначений усіченим трикутником, це говорить про те, що, крім швидкості, у цій аркаді потрібно неабияка командна робота! Адже ходити по рівню наші персонажі будуть змушені синхронна, одночасно. Ну і, нарешті, для рівнів, зазначених діамантом класичної огранки, існує своє особливе завдання. Герої повинні захопити зелений діамант, і лише після цього дістатися до виходу!

  Управління в грі Вогонь і Вода в Лісовому храмі

  Ти можеш грати в цю гру в поодинці, а можеш запросити друга, щоб кожен з вас керував своїм персонажем. Адже командувати Хлопчиком-Вогнем і Дівчинкою-Водою можна одночасно (хоча, зрозуміло, можна і по черзі - принаймні, на рівнях з шестикутним каменем). При цьому вогненний персонаж слухається керуючих стрілочок (стрілки вправо і вліво - рух вперед і назад, стрілка вгору - стрибок), а водна дівчинка - комбінації WAD (A і D - рух вперед і назад, W - стрибок).

  У міру проходження рівня ти будеш бачити підказки, написані, щоправда, англійською мовою. Так само, англійською, складена інструкція, яка допоможе тобі пригадати основні правила, якщо ти їх призабудеш по ходу гри.

  .

  Похожі ігри:

 • Вогонь і Вода в Лісовому храмі 2
  Вогонь і Вода в Лісовому храмі 2
  Земля кругла, і ми ще обов'язково повернемося! Зустрічай: повернення до витоків у грі Вогонь і
 • Вогонь і вода в храмі темряви
  Вогонь і вода в храмі темряви
  Пригоди Хлопчика-Вогню і Дівчатка води все тривають і тривають! Зустрічаємо їх на порозі нових
 • Вогонь і вода в храмі світла
  Вогонь і вода в храмі світла
  Гра Вогонь і Вода В храмі Світу - це продовження знаменитої саги про пригоди улюблених героїв.
 • Вогонь і вода в крижаному храмі
  Вогонь і вода в крижаному храмі
  Ти вже скучив? Нові пригоди улюблених героїв чекають тебе в продовженні культової серії ігор
 • Вогонь і вода в кришталевому храмі
  Вогонь і вода в кришталевому храмі
  Подорож друзів по стародавніх святилищ триває! На черзі гра Вогонь і Вода в Кришталевому храмі!
 • Хлопчик Вогонь дівчинка Вода
  Хлопчик Вогонь дівчинка Вода
  Гра Хлопчик Вогонь дівчинка Вода - це чергова пригода забавних маленьких героїв у крижаному замку.
 • Вогонь і вода нові пригоди
  Вогонь і вода нові пригоди
  Нові пригоди: вогонь і вода переносять тебе в старовинний лісовий храм, де багато різноманітних
 • Японські Вогонь і Вода
  Японські Вогонь і Вода
  У країні висхідного сонця знають толк в стихіях! Грай у гру Японські Вогонь і Вода!
 • Коментарі: