Ігри Переробки

Ігри:

Головною рисою, яка відрізняє людину від будь-яких інших форм життя на Землі, є фантазія. Не будь її, оспівана Дарвіном мавпа не змогла б уявити, як здорово буде збивати яблуко з гілки палицею, не піднялася б на задні лапи і, дуже може бути, що ми з вами досі бігали б в шкурах по лісах планети. Тільки при наявності нестримній, не знає меж фантазії можливий еволюційний, технічний (та й будь-який інший!) прогрес. Тому радимо кожному всіляко плекати й розвивати свою уяви, мріючи і фантазуючи як можна активніше. А ми з радістю вам у цьому допоможемо, використовуючи інтернет (до речі, теж плід неприборканої фантазії кількох випускників Стенфордського університету).

Ігри Пригоди

Ніщо так не активізує уяву малюків, як спеціально розроблені з метою розвитку просторового мислення і творчих здібностей дитячі іграшки-розвивалки. Так, ігри Переробки - відмінний спосіб стимулювати фантазію і помилуватися результатами, до яких вона може призвести. Готова створити щось таке? Призначені для дівчаток флеш ігри про переробках всього і вся нададуть для цього багато можливостей. З їх допомогою ти легко зможеш змінити навколишню дійсність: від зовнішності улюбленої ляльки до будинку, вулиці і навіть цілого міста.

Спробуй зробити цей світ яскравішим! Впевнені, у тебе вийде.

З чого почнемо перетворення?

Як ми вже відзначали, ігри переробки для дівчаток існують у величезній кількості. На нашому сайті зібрані тільки найкращі з них і, звичайно, тільки безкоштовні. Вибирай сама, що хочеш сьогодні зайнятися. Можливо, плануєш приміряти на себе роль крутого стиліста і повністю змінити зовнішність представлених в іграшках моделей. Використовуй для цього гігантські віртуальні гардероби, під зав'язку забиті одягом, взуттям та аксесуарами, величезні палітри косметичних засобів та десятки стильних зачісок. У більшості іграшок, сюжет яких передбачає удосконалення зовнішності, змінам підлягає все: навіть відтінок шкіри і форма носа.

Якщо ж «наведення краси» тебе не занадто надихає, займися облаштуванням стильних інтер'єрів. У твоєму розпорядженні десятки зразків шпалер, килимових покриттів і меблевих гарнітурів. Спробуй створити з їхньою допомогою красивий і функціональний інтер'єр для окремої кімнати або навіть цілої квартири.

Ігри Пригоди

Хочеться чогось ще більш глобального? Теж не питання. Деякі ігри цієї серії присвячені переробок пустельних пляжів, а то і цілих міст. Спробуй створити «з нуля» свій власний світ: почни з прокладання доріг, потім займися будівництвом житлових будинків, офісних хмарочосів, торгових центрів, ресторанів, парків та скверів. Насіли квартири приємними тобі людьми, відправ до школи дітей, запусти в плавання кораблі, а в небо літаки, придумай, які фабрики, заводи, кінотеатри будуть тут працювати. Тільки уяви, життєдіяльність цілого міста буде залежати від тебе і твоєї фантазії....

Як бачиш, іграшки, пов'язані з різноманітними перетвореннями - невичерпне джерело натхнення і величезне поле для творчості, користуватися яким ти зможеш абсолютно безкоштовно. Здорово, правда?

.