Ігри » Ігри Переробки » Переробки кімнат і будинків

  Виявляється для того, щоб приміряти на себе роль крутого архітектора або дизайнера не потрібно чекати, поки виростеш і отучишься в спеціальному навчальному закладі. Сюжет захоплюючої гри Переробки кімнат і будинків перетворить тебе в мега відомого «вигадника» ландшафтів та інтер'єрів буквально за кілька секунд.

  Все, що для цього потрібно зайти у відповідний розділ сайту вибрати іграшку, клікнути на завантаження і вуаля - можна приступати. Впевнені, пишність можливостей та захоплююча графіка гри Переробки кімнат і будинків захоплять тебе надовго. Завдяки їм ти дізнаєшся про архітектуру багато нового і цікавого. У нашій Розборці кімнат і будинків все навіть крутіше, ніж в реальному житті. Як мінімум тому, що в ній тебе чекає така кількість варіантів перетворення дійсності, яке в реальному житті ти зустрінеш тільки, якщо станеш мером великого мегаполіса з непоганим річним бюджетом.

  Ну, а оскільки подібна перспектива в найближчому майбутньому тобі не світить (щоб стати мером необхідно багато і довго вчитися), радимо зробити перший крок в уподобаному напрямку за допомогою нашої гри. Вона сподобається всім, хто вважає себе творчою натурою, здатної перетворити звичайне простір в щось стильне і неординарне. Але зверни увагу, продуманий дизайн і архітектура крім зовнішньої краси і гармонії передбачають створення конструкцій, якими можна користуватися. На жаль, але без практичної становить будь-який художній шедевр мертвий, як картина в музеї. Пам'ятай про це, коли будеш творити свою реальність з допомогою можливостей нашої незвичайної гри.

  З чого почнемо

  Переробка кімнат і будинків - розвага масштабне. В ньому тобі доведеться перетворити ціле місто, а точніше, створити його «з нуля», влаштувавши все так, як хочеться. Перед тобою розкішне океанське узбережжя, на якому крім нескінченних кілометрів піску немає практично нічого. Лише пара нещасних пальм і одне самотнє будівля порушують пустельний пейзаж. Твоя мета в грі - не тільки здійснити переробку однієї якоїсь кімнати або окремого будинку, але і вдихнути життя в цей занедбаний куточок. Можливості у тебе для цього фантастичні: ти будеш зводити будинки для житла і хмарочоси для офісів, торгові центри, магазини і бутіки, кафе і ресторани, школи і дитячі розважальні парки. Серед усього цього пишноти тобі належить прокласти автомобільні дороги, тротуари, доріжки для велосипедистів, запустити трамваї та автобуси, розбити парки і сквери, наповнити новозбудований місто мешканцями: людьми і тваринами. <р>загалом, завдання ясна - потрібно стати справжнім богом від архітектури. Скористайся можливістю створити свій власний ідеальний світ. Бажаємо тобі успіху! Основні правила

  Їх практично немає. Ти можеш облаштовувати ігровий простір так, як тільки прийде в голову. Головне, пам'ятай, що його мешканцям повинно бути зручно тут знаходиться, і постарайся зробити навколишнє їх картинку не тільки красивою, але і функціональної. Підведи пішохідні доріжки до будинків, облаштуй ігрові майданчики біля шкіл і торгових центрів, розбий скрізь клумби і не забудь про паркування. Клікаючи на будь-який елемент, що знаходиться на екрані, вибирай іконку-дія на панелі під ним і дій. Дорисовывай, перефарбовуй, перестраивай, видаляй або, на крайній випадок, просто міняй шматочки майбутньої мозаїки місцями.

  Важко бути богом.... Чи легко?

  Твоє головне «знаряддя праці» в цій грі - звичайна комп'ютерна мишка. Так-так, для створення цілої реальності віртуальним богам нічого більше не потрібно. Всі можливості гри ти знайдеш тут же, на екрані у вигляді маленьких іконок з зображеннями. Так, наприклад, кельму з фарбою означає фарбування обраної конструкції або її фрагмента, заточений олівець - можливість домалювати відсутня, відро для сміття - видалення зайвого і т.д. Всі картинки-іконки досить наочні, і навіть якщо ти заленишься читати правила, дивлячись на них, сам здогадаєшся про функції, які вони символізують. Геймплей у гри Переробка будинків і кімнат неймовірно комфортний. Грати в неї - одне задоволення! Ти сама оціниш його по достоїнству, як тільки загрузишь цю чудову іграшку. .

  Похожі ігри:

 • Переробки столовки
  Переробки столовки
  Ігри-переробки дадуть тобі можливість творити! В основному, мова в них йде про перетворенні
 • Переробки кімнат
  Переробки кімнат
  За правилами гри Переробки кімнат тобі необхідно зайнятися оформленням милого лісового будиночка.
 • Переробки будинку
  Переробки будинку
  Перипетії досить незвичайної гри Переробки запрошують тебе стати на деякий час практикуючим
 • Переробки чобітків
  Переробки чобітків
  Імениті дизайнери бувають не тільки авторами одягу. Крім неї багато будинків моди виробляють масу
 • Винкс переробки
  Винкс переробки
  У центрі уваги гри Переробки Вінкс величезний будинок, облаштуванням якого тобі належить зайнятися.
 • Переробки ляльковий будиночок
  Переробки ляльковий будиночок
  У цій грі переробці ти зможеш придумати і створити інтер'єр кімнат у ляльковому будиночку.
 • Переробки новорічної кімнатки
  Переробки новорічної кімнатки
  Ігри жанру «переробки» дозволять дитині провести час весело і з користю. Найпопулярніші з них -
 • Переробки ляльковий будиночок
  Переробки ляльковий будиночок
  У цій грі переробці ти зможеш придумати і створити інтер'єр кімнат у ляльковому будиночку.
 • Коментарі: