Ігри » Ігри Папа луї » Папа Луї паста

  Гра Папа Луї паста запрошує тебе перенестися в Італію. Тут люди обожнюють вживати в їжу тверді сорти спагетті з різноманітними соусами. Саме такі страви тобі належить готувати. Ти станеш працівником закладу, в якому пропонуються різні сорти пасти. До тебе постійно будуть приходити клієнти, які будуть замовляти спагетті, а тобі залишається тільки в точності виконувати їхні побажання. За кожен правильно виконаний замовлення ти отримаєш гроші. Сума зароблених фінансів залежить від ступеня задоволення відвідувача.

  Справжня італійська паста

  В грі про нове кафе папи Луї тобі доведеться готувати чудову пасту з різними соусами. Для початку потрібно прийняти замовлення у клієнта, записавши його на спеціальному бланку, який в подальшому допоможе тобі під час приготування. Далі тобі належить відправитися на кухню, де вже чекають всі необхідні інгредієнти. Просто вибирай компоненти в залежності від побажань відвідувача і додавай в страву, щоб отримати задуманий результат. За правильно виконане замовлення ти незмінно будеш отримувати гроші, але от якщо клієнт виявиться чимось незадоволений, це призведе до втрати фінансів. Якщо ти і зовсім не впораєшся із замовленням, то не отримаєш грошей взагалі. Накопичені монети можна витрачати в магазинах, які відкриваються після кожного успішно пройденого рівня. Там продаються різні корисні предмети. А ще ти зможеш помилуватися парадом, який пройде прямо під твоїм вікном. У міру проходження гри парад буде все урочистіше і цікавіше.

  Прибуткові міні-ігри

  Гра про ресторан папи Луї, в якому незмінно подається дуже смачна паста, гарна ще й тим, що після кожного рівня тебе чекає додаткова міні-іграшка, яка також здатна принести певну суму грошей і призових очок. Кожна міні-гра володіє оригінальним сюжетом. Буквально за кілька секунд ти зможеш отримати порцію позитиву і заробити гроші. А якщо програєш, не варто засмучуватися, адже міні-ігри можна проходити кілька разів.

  .

  Похожі ігри:

 • Папа луї кекси
  Папа луї кекси
  Знаменитий шеф-кухар Луї відкриває чергове кафе! На цей раз під час гри Кекси папа Луї тобі
 • Папа Луї млинці
  Папа Луї млинці
  Під час гри Млинці папа Луї тобі належить попрацювати у новому закладі, де відвідувачам
 • Папа Луї коктели
  Папа Луї коктели
  Саме час відчути себе досвідченим і відомим кухарем! Під час гри Папа Луї коктели тобі
 • Папа Луї пончики
  Папа Луї пончики
  Знаменитий кухар Луї відкриває своє чергове заклад. А тобі під час гри Пончики папа Луї належить у
 • Кафе папи
  Кафе папи
  Якщо ти любиш возитися з продуктами і готувати чудові страви, то тоді і процес гри Кафе папи тобі
 • Кафе папи Луї крильця
  Кафе папи Луї крильця
  Гра Кафе папи Луї крильця запрошує тебе попрацювати у закладі, в якому відвідувачам пропонується
 • Папа Луї амбургеры
  Папа Луї амбургеры
  Смачні гамбургери люблять багато. І під час гри Гамбургери папа Луї тобі якраз і належить
 • Кафе Морозиво папи
  Кафе Морозиво папи
  Гра Кафе Морозиво папи пропонує тобі зайнятися приготуванням смачних молочних коктейлів, які всі
 • Коментарі: