Ігри » Ігри Папа луї » Папа Луї коктели

  Саме час відчути себе досвідченим і відомим кухарем! Під час гри Папа Луї коктели тобі пропонується готувати смачні десерти, які дуже подобаються відвідувачам кафешки. Ти точно не будеш страждати від нестачі клієнтів, адже сюди постійно приходять люди, які бажають придбати оригінальний коктейль. Тобі залишається тільки приймати замовлення, фіксуючи їх на спеціальних бланках, а потім готувати відповідний десерт. Мається на увазі, що тобі потрібно в точності виконувати побажання клієнтів, щоб вони були задоволені.

  Різноманітні напої для улюблених покупців

  Отже, в грі про знамениті коктейлі папи Луї тобі для початку потрібно прийняти замовлення, а потім вирушити на кухню, щоб виконати його. Там тебе вже чекає все необхідне. Для початку наповни склянку морозивом і наповнювачами, які бажає отримати відвідувач. У створенні десерту тобі допоможе бланк замовлення, на якому відображаються всі компоненти коктейлю. Коли страва буде готове, сміливо віддавай його замовникові та попроси, щоб той висловив свою думку. Кількість грошей, яку ти отримаєш за коктейль, безпосередньо залежить від ступеня задоволення клієнта. Якщо він прийде в захват, то ти отримаєш максимальну суму, але якщо покупцю щось не сподобається, твій заробіток зменшиться. Сама ж неприємна ситуація виникне, коли ти зовсім не отримаєш грошей тому, що не догодиш клієнту.

  Стань кращим працівником!

  Гра про затишне кафе папи Луї, в якому пропонуються відмінні коктели, зажадає від вас максимальної зосередженості. Постарайся як можна швидше реагувати на побажання клієнтів, беручи в них замовлення, а потім правильно виконуючи їх. За точно виконані побажання ти будеш отримувати гроші, а на накопичені фінанси в ігровому магазині можна буде придбати поліпшення для закладу. Вони дозволять тобі зробити роботу закладу ще більш ефективною. Приміром, у магазині продається дзвіночок, який буде вчасно повідомляти тобі про прихід відвідувачів. Є й інші корисні предмети!

  .

  Похожі ігри:

 • Кафе папи Луї крильця
  Кафе папи Луї крильця
  Гра Кафе папи Луї крильця запрошує тебе попрацювати у закладі, в якому відвідувачам пропонується
 • Папа Луї млинці
  Папа Луї млинці
  Під час гри Млинці папа Луї тобі належить попрацювати у новому закладі, де відвідувачам
 • Папа Луї хот доги
  Папа Луї хот доги
  Папа Луї незмінно відкриває заклади, в яких пропонується придбати різні смачні штуки. Під час гри
 • Папа Луї паста
  Папа Луї паста
  Гра Папа Луї паста запрошує тебе перенестися в Італію. Тут люди обожнюють вживати в їжу тверді
 • Папа Луї тако
  Папа Луї тако
  Гра Папа Луї тако запрошує тебе попрацювати у знаменитому кафе, куди відвідувачі заглядають
 • Папа луї кекси
  Папа луї кекси
  Знаменитий шеф-кухар Луї відкриває чергове кафе! На цей раз під час гри Кекси папа Луї тобі
 • Папа Луї амбургеры
  Папа Луї амбургеры
  Смачні гамбургери люблять багато. І під час гри Гамбургери папа Луї тобі якраз і належить
 • Кафе Морозиво папи
  Кафе Морозиво папи
  Гра Кафе Морозиво папи пропонує тобі зайнятися приготуванням смачних молочних коктейлів, які всі
 • Коментарі: